writing-img

bodoče srečke neveste

clock-img

07.07.2005, 13:53

clock-img

Maša26

pencil-img

550

Dolenjka, to se vse strinjam, imaš čisto prav! Ampak nad nama vsi te neuspeli poskusi visijo kot en temen oblak in veselje ob poroki in misel, kaj če ne bova imela otrok mi sploh ne paše skupaj.. Zakaj se nisva že prej :)-:)-

Mah v bistvu pa, želim si samo da bom :nosecka:, poročena ali ne :) Ker toliko me je izučilo v zadnjem letu, da za stvari, ki se jih ne da izsilit :duda::duda::duda:, moraš biti neskončno hvaležen... Hočem rečt, poročita se že, če se hočeta in kadar se hočeta...

clock-img

07.07.2005, 13:54

clock-img

gaja*

pencil-img

931

Maša26, ne vem, zakaj bi bila srečka:nosecka: kaj bolj vesela nevesta...
Že to, da si nevesta ima svoj čar :bravo::bravo:
Ne vem, zakaj bi stvari povezovala, ko pa lahko uživaš 2x.
Midva sva se poročila kar tako, nisem :nosecka: , pa mi je prav luštn, ko vprašajo če sem že noseča, pa rečem ne, saj se nisem zarad tega poročila. Ko bom, jih bom pa potem bolj presenetila!:)-:)-:)-
Vse ima svoj čar in ti dve stvari med seboj nista povezani...

9nebesa... v dobrem in slabem ....9nebesa
to je smisel zakona, ne?

clock-img

07.07.2005, 13:55

clock-img

Neža81

pencil-img

717

Jaz pa sem bom poročila ........... eno soboto (to je zihter) ......... samo še ne vem kerega gospodovega leta!!! :)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-

clock-img

07.07.2005, 15:19

clock-img

metka11

pencil-img

75

Evo, mene ste pa zgrešle. Se bom takoj vpisala med bodoče neveste.

žene fosilke, bodoče
Pikipoki 19. junij 2004
_______________________________

mlade žene, bodoče
gaja* 4.junij 2005

________________________________

neveste, bodoče
Mijavček 16. julij 2005
Koala 23. julij 2005
Buškica 10. september 2005
Dolenjka 10. september 2005
Anadejka 10. september 2005
metka11 :rozica: 17. september 2005

clock-img

07.07.2005, 15:21

clock-img

Anonimen

Še ena rubrika:
Neveste, stare, bodoče:
Splišni - marca jeseni

clock-img

07.07.2005, 15:29

clock-img

dolenjka

pencil-img

11112

Kaj marca jeseni???:zmeden2:

clock-img

07.07.2005, 15:36

clock-img

Anonimen

Ja, a se ne gre o porokah? Saj sem še celo rubriko napisala, ne vem, kako da ni jasno.

clock-img

07.07.2005, 15:39

clock-img

dolenjka

pencil-img

11112

Sorry, a to pomen da si se marca poročila in boš jeseni rodila?

clock-img

07.07.2005, 15:42

clock-img

*AnaL*

pencil-img

252

Kolikor se jest spoznam na tele datume in mesece in letne čase to pomeni nikoli, ampak kaj pa veš... :)-
Tud na našem koncu uporabljamo to besedno zvezo.

L.P

clock-img

07.07.2005, 15:43

clock-img

Anonimen

Ja, pri nas še tisto: Ko bo imela lipa grozdje.

clock-img

07.07.2005, 15:44

clock-img

dolenjka

pencil-img

11112

Mater sem blond! Jst kura sem pa mislila da si se zatipkala! HUUUDOOOO

clock-img

07.07.2005, 20:30

clock-img

Maša26

pencil-img

550

gaja*, tudi ti imaš čisto prav..... ne vem, kaj je mene tole vse tako ˝potlačilo˝, da sploh ne morem razmišljati o poroki. Tako nekako se mi zdi, da bo pol še večji pritisk, zdaj pa otroci ipd., jaz pa vsa nesrečna že več kot eno leto to prenašam in se bojim, kdaj bo.. čeprav v bistvu verjamem, DA BO.

clock-img

08.07.2005, 08:37

clock-img

meeryana

pencil-img

284

Hm....pozdravljene po dolgem času :)
Ne vem kak razmišljate ene,....
Jaz sem se poročila zato, ker želim bit s svojim možem celo življenje, ker ga ljubim bolj kot vse na svetu in ker sva oba čutila, da je to kotak v najini zvezi, ki je potreben za najino srce.

Ne pa zato, da bova imela otroke, ki so seveda zelo zaželeni in bodo pika na i najini ljubezni), ampak tudi če jih ne bo, bom srečna z njim in bom z njim v slabem in dobrem in bova povezana na poseben način.
Drage moje poroka je velik korak in ni samo lep dogodek za katerega se odločiš na osnovi nosečnosti, zatečenih nog in podobnih stvari. Pomembno je, da si na to pripravljen, kar pa ne pomeni, da moraš bit s človekom 10 let.....res moraš vedet in čutit to, kadarkoli.

Vglavnem upam, da ste razumele kaj sem hotela povedat.....NOSEČNOST IN POROKA NIMATA VELIKE VEZE, vsaj naj nebi imela.

Želim vam vsem bodočim nevestincam in vsem, ki smo že žene, veliko sreče in ljubezni, pa vedite, da se nam bodo otroci pridružili, ko bo čas za to :)

LP
M

clock-img

08.07.2005, 08:59

clock-img

enaena

pencil-img

196

alo jst bi vas na to temo prosila za par odgovorov, ker je zihr že kera strokovnakinja:

1. ali lahko za pričo prosiš osebo, kateri si bil tudi ti priča na njegovi poroki ?
2. ali mora biti tvoja priča nujno istega spola kot ti?
3. ali je lahko tvoja priča nekdo od bližnjega sorodstva?
4. ali tudi moški nosi zaročni prstan? ali ni nujno - je lahko samo ženska?

hvala vnaprej
enaena :rozica:

clock-img

08.07.2005, 09:07

clock-img

*AnaL*

pencil-img

252

Oj!
Za pričo lahko prosiš kogarkoli, ni nujno da je istega spola kot ti. Men j bla priča sestra, tako da ni problema imeti za pričo kogarkoli iz bližnjega ali daljnega sorodstva, ni pa nujno da sta v sorodu!

Za zaročni prstan pa nebi vedela, ker ga moj mož ni nosil, se je še na poročnega kar ene 14 dni navajal.:)

L.P
Ana :rozica:

clock-img

08.07.2005, 09:16

clock-img

gaja*

pencil-img

931

hej,
1. meni je bila priča moja sestra, in ja, lahko sem tudi jaz njena
2. ne, to ni pomembno, pomembno je le, da je priča stara 18 let (polnoletna)
3. vseeno kdo je tvoja priča
4. moj :love: je že prej nosil zaročni prstan, sicer majhnega, pa vseeno. Na poročnega se je hitr navadil, jaz pa tudi..

LP, gaja*

clock-img

08.07.2005, 09:48

clock-img

emaa

pencil-img

7450

Priča je lahko kdorkoli, za katerega misliš, da ti je dovolj dober prijatelj (sordonik, prijatelj), spol ni pomemben. Tudi moški ima lahko zaročni prstan.

clock-img

10.07.2005, 01:33

clock-img

petra.horzi

pencil-img

761

jz bi se tud pofočkala
petra.horzi,nevesta 22.10.2005, že :nosecka:

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem