cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Posvojene mame ;)

  
clock-img

27.06.2010, 23:08

clock-img

bela.kava

pencil-img

682

IZVIRNO SPOROČILO: 1Eva***

Končno prišla do kompa, mi ok psote tudi. Ratejo kot gobice.
Je pa pri nas že cel vikend veselje naša rožica praznuje rojstni dan. Vse najboljše mala moja, si nekaj najlepšega kar se mi je lahko zgodilo v življenju. user posted image



vse najboljše tvoji rožiciuser posted image
 
user posted image
 

clock-img

28.06.2010, 08:18

clock-img

koala

pencil-img

5539

Evina rožica vse najboljše, veliiiiiko zdravja in razigranih dni.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

clock-img

28.06.2010, 12:27

clock-img

Iza12345

pencil-img

152

Drugi rojstniiiiiiiiiiii daaaaan, vse najlepše in vse najboljše naši lepotičkiiiii

clock-img

28.06.2010, 13:03

clock-img

1Eva***

pencil-img

93

Hvala punceuser posted image user posted image user posted image ! Čeprav še tamala ne ve točno kaj je to in zakaj takšne ceremonije okrog nje se pa sine bolj veseli njenega darila http://www.ikea.com/at/de/search/?query=kinderk%C3%BCche ;)) seveda pa bo to tudi za njo prava bomba, ker zelo rada pomaga kuhat :)

_____________________________

Eva**

http://www.facebook.com/home.php?sk=lf#!/pages/Zbiranje-podpisov-Za-otrocka-gre/135343546502939?ref=mf

http://www.ringaraja.net/clanek/podprite-mamico-janjo-pri-posvojitvi-dvojcic_3182.html

clock-img

29.06.2010, 06:35

clock-img

Anonimen

Eva, vse najboljše tvoji rožici!! user posted image user posted image user posted image user posted image   Pa počohaj pesjane v mojem imenu. user posted image user posted image

b.k., navijamo, fejst navijamo!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

matejčika, super za obisk socialne. Samo, da se stvari premikajo...user posted image user posted image user posted image

dejsi nima pa sedaj nobenega časa.. jo malček čist preveč okupira. user posted image

ti-ana, tudi kakšno tvoje poročilce bi bilo fajn prebrat.. da vidimo kako se imate! user posted image

Lep dan tudi ostalim - držim pesti za vse vas!!!user posted image user posted image user posted image user posted image


clock-img

29.06.2010, 07:20

clock-img

witch

pencil-img

3540

Eva malo pozno ampak vseeno... vse najboljše tvoji punčki user posted image user posted image

bela kava in vse ostale še vedno navijam in držim pesti user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

clock-img

29.06.2010, 09:58

clock-img

uwaga

pencil-img

613

Eva vse najboljše rožici!

Še vedno navijamo, stiskamo pesti....user posted image

clock-img

29.06.2010, 10:58

clock-img

aleži

pencil-img

1903

user posted image  en sončen pozdravčekuser posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image Eva vse naj naj tvoji rožici lepi user posted image user posted image user posted image user posted image

Matejčka super za dober vtis socialne.

BK tu sem tvoja navijačica....še vedno navijam in držim pesti zateuser posted image

Dejzi: še uživaš?

Uživajte ene v pisarni s klimo(to sem jaz), druge pa doma s kuharijo.user posted image

clock-img

03.07.2010, 16:16

clock-img

Fargesia

pencil-img

5014

še vedno stiskam pesti za vas, imam prekrižane prste na rokah in nogah, pošiljam vam tisoče pikapolonic, štiriperesnih deteljic, podkev, ...

user posted image

_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

clock-img

06.07.2010, 13:19

clock-img

Iza12345

pencil-img

152

zgleda da so ja, vseeeeee na OFFuser posted image  

samo midve še v akciji ;)

clock-img

06.07.2010, 13:23

clock-img

vesna_b

pencil-img

2145

pa jaz tudi in držim pesti za vse, ki ste v postopku oz ki čakate

clock-img

06.07.2010, 15:54

clock-img

bela.kava

pencil-img

682

sem tukaj in niti malo na OFF, cilj je jasen, pot pa hudo meglena, a boste pomagale odpihat meglo ...

clock-img

06.07.2010, 16:00

clock-img

*miska.mcc*

pencil-img

6435

piiihaaaaaam!!!!

user posted image




_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

clock-img

06.07.2010, 16:52

clock-img

witch

pencil-img

3540

jaz piham tak močno, da se v indijikoromandiji vse trese
user posted image

Navijam pa še vedno za vse vas user posted image user posted image

Pa vam pošiljam kup pikpok user posted image


_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

clock-img

06.07.2010, 17:08

clock-img

DaisyE

pencil-img

4685

Evo vaše smotane, smotane, zgubljene matke. Sem se odločila, da ne bom nič brala za nazaj, ker mi bo drugače spet cajta zmanjkalo. user posted image

Kako smo? Morja še nismo videli, smo bli bolj v hribovitem svetu Kralja Matjaža na dopustu. Potem smo prišli nazaj, pa je mela mati še neke profesionalne zadeve za zrihtat, potem smo končno dobili osebno izkaznico - nekje isti dan kot Tia-na. user posted image user posted image user posted image , zdaj pa čakamo samo še na zdravstveno. Dohterja smo dali skozi, tudi razvojno ambulanto, kamor so nas preventivno poslali - vse je super truper, malček je krasen, nič mu ne fali. Veliko se cartlamo, jemo, spimo in se imamo oh in sploh fajn. In vam povem, tale mati ima še veliko ljubezni za dati. user posted image user posted image user posted image

Morje nas čaka v kratkem, vmes pa po Ljubljani štercamo. user posted image

Pozdravčke vsem. Pija in matejčika vama iskrene čestitke za uspešno opravljene obiske sociale, Iza, nate se večkrat spomnim in odštevam dneve do avgusta - samo še en mesec (krasno!), Tia-na itaq uživa, Tina ima prav tako samo še en mesec pred sabo, bela.kava se pa bori ko gverilc, samo malo bolj organizirano. In jaz navijam in navijam. Eva ima ene krasne kužone, ali pa očitno siestira. In prav je tako.

Pozdrave tudi celotnemu fen klubu, ki se zna aktivirat v ravno pravem momentu. Okej, moram šibar, alarm je zaznal mamino aktivnost in se vklopil. Mejte se.user posted image

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.

clock-img

06.07.2010, 18:07

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

06.07.2010, 21:02

clock-img

špelin@

pencil-img

16873

Res je bolj tišina tule gor user posted image Kar pa še ne pomeni, da ne navijamo.

bela.kava, verjemi, da trenutno najbolj zaradi tebe vsak dan pokukam sem gor. In zraven pošiljam en kup spodbudnih misli v tvojo smer, južneje pa v mislih raje pošiljam elektrošoke dotičnim direkt v možgane!!!

clock-img

06.07.2010, 21:32

clock-img

hermy1

pencil-img

1462

IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*

piiihaaaaaam!!!!

user posted image





Navijam...zbiram orožje!!!!!!!!!!!

clock-img

07.07.2010, 16:49

clock-img

Iza12345

pencil-img

152

No, super je bilo prebrati Dejzijino pripoved... tale mati je pa res na spidi ;). V glavnem, se vidi, da vse posvojene mame že max uživate.

BK.... tudi tebi sledi nekaj takega, v kvadratni varjanti :). Pri nas pihamo, pa vsem, ki gredo na morje, naročimo, da mal burje še nižje pošljejo in pol ma, da je!!!!!!

Naš malček je pa danes star 11 mesecev.
Še točno en mesec, potem bo pa lahko samo najin. No, mal tud od bratrančkov, pa od babic in dedijev, pa na tete iz neta seveda ne bomo pozabili.

clock-img

07.07.2010, 18:18

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

07.07.2010, 18:23

clock-img

sonček33

pencil-img

11583

Naš malček je pa danes star 11 mesecev.
Še točno en mesec, potem bo pa lahko samo najin. No, mal tud od bratrančkov, pa od babic in dedijev, pa na tete iz neta seveda ne bomo pozabili.


juhej!

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...


Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem