writing-img

RE: klomifen

  
clock-img

16.07.2010, 14:17

clock-img

coris

pencil-img

406

tejčit

če spirit ne bo za, se jaz toplo priporočam ker ga imam samo še za ta mesec...ga odkupim,PLIIIIISuser posted image

clock-img

16.07.2010, 14:41

clock-img

tejčit

pencil-img

220

Ja ni problema.sam nevem kake  so cene tega.Jst pa še dva meseca in pol in bouser posted image

clock-img

19.07.2010, 06:32

clock-img

Spirit75

pencil-img

87

Tejčit hvala,

sem jih dobila z Avstrije, sem jih kar naročila po telefonu in so mi jih poslali po pošti. Bili so zelo prijazni. Sem bila prav zadovljna. Saj mogoče jih ne bom potrebovala in jih bom potem jaz lahko kateri dala. Upam user posted image
Cena pa je nekaj centov manj kot 15 Eurov.

Coris,

lahko se zmeniš s Tejčit, da ti jih proda. Saj pravim dobiš jih pa še v Avstriji.
Drugače pa je tako, saj bodo morali naši ginekologi in zdravniki predpisovati kaj drugega, če jih ne bo več na našem tržišču.

< Sporočilo je popravil Spirit75 -- 19.7.2010 6:33:26 >

clock-img

19.07.2010, 08:02

clock-img

coris

pencil-img

406

user posted image user posted image super spirit, hvala lepa

tejčit torej jih odkupim za 40 eur, bo ok?

clock-img

19.07.2010, 09:29

clock-img

tejčit

pencil-img

220

Lep pozdrav.lahko sej pravim.Lahko mi napišeš na ZS

clock-img

19.07.2010, 11:26

clock-img

coris

pencil-img

406

sem ti poslala ZS user posted image user posted image  hvala hvala hvala

clock-img

20.07.2010, 00:48

clock-img

drejcisu

pencil-img

98

Kje v Avstriji pa se da dobit?
Se tud jaz priporočam za kakšno škatlico če jo ima katera odveč.....
Sem imela tud jaz dan iskanja Klomifena po celi Sloveniji....


Baje da ni zdravila z enakim ali vsaj podobnim učinkom....no vsaj tko mi je dans rekel ginekolog,....

clock-img

20.07.2010, 06:45

clock-img

Spirit75

pencil-img

87

Jutro,

kjerkoli - v vsaki lekarni. Samo pokličeš, nakažeš denar in dobiš v enem tednu. Al pa se zapelješ z avtom. Odvisno, kar ti bolj paše.
Lekarne so pa itak povsod - Borovlje, Celovec,... v glavnem blizu slovenske meje

clock-img

20.07.2010, 16:16

clock-img

drejcisu

pencil-img

98

O super....samo moraš pa imet recept najbrž al se da dobit tud brez? Mal bo kriza ker je moje znanje nemščine bolj krizno ampak če ne bo šlo drugač se bo treba potrudit....
hvala za informacije!

clock-img

20.07.2010, 18:17

clock-img

Spirit75

pencil-img

87

dobiš jih brez recepta, samo denar nakažeš in ti jih pošljejo. Sploh ni panike.

clock-img

20.07.2010, 18:26

clock-img

drejcisu

pencil-img

98

o super....zaenkrat sem najdla 4 škatlice za naprej pa zdaj vem kam it po njih...hvala ti

clock-img

21.07.2010, 10:09

clock-img

naty09

pencil-img

26

Spirit 75 oprosti za zamudo. Dobila sem jih v lekarni Cerknica.
LP

clock-img

18.08.2010, 09:44

clock-img

~Biba~

pencil-img

1864

Pozdravljene,

a mi lahko katera pove, če se še da kje dobit klomifen?

clock-img

18.08.2010, 18:03

clock-img

tecnobica

pencil-img

1418

Ne razumem. Klomifen je v prosti prodaji? Pa vam je dr. vsaj predpisal te tablete, al jeste to na lastno odgovornost. K to so le zelo močna hormonska zdravila. 

clock-img

19.08.2010, 09:39

clock-img

~Biba~

pencil-img

1864

klomifena v prosti prodaji ni, vsaj v Sloveniji ne.
Žal se ga zadnji mesec, tudi preko recepta ne da dobit v nobeni lekarni, ker so ga nehali dobavljat, po besedah ene farmacevtke v lekarni: ker  zavarovalnica noče več kriti tako dragega zdravila..in smo spet pri denarju.
Za avstrijo vem, da rabiš beli recept, da lahko dvigneš klomifen.

Jesti klomifen, brez zdravniškega nadzora, in opazovanja z UZ, pa je tudi zame neodgovorno početje.

clock-img

19.08.2010, 12:07

clock-img

tecnobica

pencil-img

1418

IZVIRNO SPOROČILO: Spirit75

dobiš jih brez recepta, samo denar nakažeš in ti jih pošljejo. Sploh ni panike.




UnPerfect, tukaj piše, da ja.

clock-img

21.08.2010, 14:17

clock-img

smrko

pencil-img

3

Jaz sem jih dobila v Rovinju, ker sem jih naročila znanki ki je bila ravo tam in seveda ni imela recepta s seboj, jih je v eni lekarni brez problema dobila (imeli so samo še 1 škatlico), v drugi pa so ji komplicirali, ampak na koncu jih je vseeno dobila. So pa okoli 7 EUR.

Tako da mam zdaj 3 škatlice, 1 sem že pojedla, in sedaj čakamo do konca meseca ali pride user posted image ali ne ? user posted image

clock-img

22.08.2010, 11:21

clock-img

~Biba~

pencil-img

1864

IZVIRNO SPOROČILO: tecnobica

IZVIRNO SPOROČILO: Spirit75

dobiš jih brez recepta, samo denar nakažeš in ti jih pošljejo. Sploh ni panike.




UnPerfect, tukaj piše, da ja.

za bruhat

clock-img

23.08.2010, 07:58

clock-img

ema09

pencil-img

46

Jutro vsem,

no, tudi meni je ginekolog ponovno predpisal 3 škatlice klomifema in mi že naprej povedal, da jih v Slo. ni za dobit.

Pa sem si prejšnji teden vzela malo časa in klicarila po lekarnah. Odgovor je bil povsod enak: nimamo ga več. Nato pa kličem še v Lekarno Ljubno in mi gospa reče, da ima še 4 škatlice. Pa sem ji rekla, a ste prepričani in je rekla, seveda, jih držim v roki. user posted image

Verjamete, da sem skakala od veselja. user posted image Pa še do Lekarne Mozirje so mi jih v petek dostavili, ker imajo odprto do 19.00 in še v soboto.

Torej, če ga katera še potrebuje, 1 škatlica mogoče še čaka v lekarni.

Vidite, tudi nemogoče je včasih mogoče.

Srečno vsem pri iskanju.

lp, E

clock-img

23.08.2010, 08:02

clock-img

drejcisu

pencil-img

98

Hm.....še dobro da so jih najdli...sem teden nazaj spraševala v Learni Ljubljana pa sp rekli da v nobeni od jihovih lekarn nimajo teh tablet.

prav si napisala veliko sreče vsem pri iskanju!!!!

clock-img

25.08.2010, 18:04

clock-img

smeška83

pencil-img

282

Ali ima katera info, ali bodo namesto klomifena predpisovali kak generik al pa kej podobnega (če to sploh obstaja), glede na to, da je predraguser posted image

clock-img

12.09.2010, 10:02

clock-img

doom

pencil-img

15

Živijo vsem skupaj !

Na novo se vam pridružujem , sem prav tako klomifenka v 3.ciklusu. Imam dva otroka user posted image .
Z možem načrtujeva tretjega otroka in že leto dni delava na tem. Žal uspeha ni user posted image .
Klomifen sem kupila v Avstriji,ker se ga  pri nas ne da dobit. Škatla je mal čez 14€.

Veliko uspeha vsem,z veliko mero upanja, da nam bo kmalu uspelo.user posted image

lp

clock-img

13.09.2010, 06:28

clock-img

princpesi

pencil-img

9

OILA! Žal mi je da ne rata še tretjič, bodi pa vesela, da imaš vsaj 2 že za seboj in imej vsaj to za tolažbo (včasih smo ljudje prezahtevni in premalo hvaležni za vse stvari ki se nam dogajajo, sploh dobre, ko marsikatera te stvari ki jih doživljaš ti, doživljamo že ko se trudimo za prvega user posted image . In upam da ne vidiš vse tako črno.... Saj bo, ob svojem času, tudi za nas ki se trudimo že pri prvemuser posted image .

Jaz pa sem trenutno v četrtem ciklu s Klomifenom (končno me bo ginekologinja spremljala z UZ, ker sem jo tudi prosila), nevem pa ali so bolečine v trebuhu normalne ob jemanju teh hormonov. Morda katera s podobnimi težavami?

clock-img

13.09.2010, 09:08

clock-img

doom

pencil-img

15

Res je princpesi imam ze dva otroka in zelo sem hvaležna za moja sončka,ampak nekako te vse skupaj v določenih trenutkih potre,čeprav tega nočeš in razmišljaš pozitivno. Upam naprej.

Kako dolgo pa se že trudiš? Napiši kaj več .

Lp in držim pesti, da bo kmalu princpesa user posted image .

clock-img

13.09.2010, 10:37

clock-img

princpesi

pencil-img

9

kaj čem rečt? Nekaj sem že pisala tukaj gor... drugače pa se trudiva že zelo dobri dve leti; s Klomifenom ne gre, HSG je bil b.p., spermiogram prvič v mejah normale, drugič b.p., tako da gremo zdaj počasi v Ljubljano na prvi pregled oktobra. Je pa verjetno veliko na psihi (vsaj pri meni mislim). Ko se trudiš imeti prvega je še toliko bolj stresno (pa študiram vse sorte; kako bom sploh rodila, al mi bo slabo al ne, pa da ne bi šlo kaj narobe že pri prvi nosečnosti itd.). In ta Klomifen mi sedaj dela  probleme za znoret (bolečine v trebuhu) in komaj čakam petek, da grem na pregled (prvič me bo gin.spremljala če so folikli, oz. če sploh reagiram, in če celo niso kake ciste)
Ti doom pa resnično lahko odmisliš, saj dva že imaš, in takoj ko boš to dala na stran bo slej ko prej prišel še tretji user posted image , kar ti seveda zelo privoščim!!!
za nas, ki planiramo prvega je težko odklopituser posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem