writing-img

RE: Septembrke 2010 - 3.del

  
clock-img

30.08.2010, 20:55

clock-img

tannya

pencil-img

628

Tinka: Drži se, mislimo nate.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

30.08.2010, 20:57

clock-img

Klemcy

pencil-img

367

IZVIRNO SPOROČILO: kockica09

punce imam eno vprašanje, namreč malo me skrbi
pregled imam sedaj v četrtek, kaj mislite da je prepozno za testiranje za streptokok, glede na to da imam rok 18.9.2010.
ve ste se testirale?

hvala za pomoč



Ma ni prepozno, ti se kr naroči. Mene so testirali in sem pozitivna, tako da imam na veliko z rdečo napisano v materini knjižici, da imam streptokok, da me pred porodom še z antibiotikom nafilajo user posted image

clock-img

30.08.2010, 20:59

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

30.08.2010, 21:03

clock-img

PikicaT

pencil-img

126

IZVIRNO SPOROČILO: Almera


Pikica - kako so pa ostale meritve (obseg glave in trebuha + stegnenica)?



Pred tremi tedni mi jo je merila in napisala meritve v knjižico. Vse premajhno za te tedne razen obseg glavice. Isto je bilo pri sinu. Čeprav bo tale še krajša (sin je imel 2760g in 50cm), ker je imela krajšo stegnjenico. No ja, pustimo se presenetiti, čeprav ne morem nehat mislit na touser posted image .


_____________________________

PikicaT

clock-img

30.08.2010, 21:10

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

30.08.2010, 21:15

clock-img

PikicaT

pencil-img

126

Ma ja, sej ni rečeno, da bo kaj, samo imaš vseeno strah. Saj veš kako je to.
Se bomo že pomatrali, da bomo tole dete zredili, samo da ne bo drugih težav. Je imel pregosto kri in še zlatenico. Za povrhu pa še vzroka niso dobili pa še na pediatrični mi niso nič povedali. Pa itak ko je v prvo veš še toliko manj.

Tole se pa strinjam - bomo še lažje rodileuser posted image . Pri meni že pri prvem ni bilo težav, če bo pa še hitreje in lažje zdej, morem bit pa skoz pripravljena v nizkem štartuuser posted image .


_____________________________

PikicaT

clock-img

30.08.2010, 21:21

clock-img

tannya

pencil-img

628

Almera: Ne boš verjela, ravno danes jih imam že cel popoldan...pa še malo drugačni so kot zadnjič, jih čutim precej nižje. Jutri imma itak pregled v ambulanti za patološko nosečnost in predvidevam, da me bodo konkretno pregledali. Sumim, da me znajo zadržat notri, ker imam ta teden ful težave s cukrom. V totalne skrajnosti grem...ful visoko in ful nizko in sem že kar zmatrana od tega.
Pa ti?

clock-img

30.08.2010, 21:46

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

30.08.2010, 21:59

clock-img

tejči28

pencil-img

2056




 To ni res,odkar je ta nova RR sploh ne gre več urejat seznama,ker je vse neki čurimuri pride ven.In kar neke barve po svoje in vse. Se grem pritožit,ker sem imela veselje urejat seznam,zdaj pa več ne gre.user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil tejči28 -- 30.8.2010 22:01:35 >


_____________________________

8.9.2008 nas je razveselil prvi sonček
8.9.2010 pa smo dobili drugo sončico

clock-img

30.08.2010, 22:04

clock-img

tejči28

pencil-img

2056

tinkatonka boš videla,da bo vse vredu na CTGju,to ti zdaj psiha dela,da se ti zdi,da ne čutiš več user posted image .

klemčy a ti si pa pozitivna na spretokok B.user posted image Pa vsaj boljše,da izveš že zdaj,da ti takoj dajo antibiotik,ki prideš rodit.Kaj si imela težave z vnetji?

Jaz imam že celo popoldne neke lažne popadke in mi gre že na živce,ker bi rada da pridejo pravi,da se ešim,ker posledično me boli križ in cela sramna in ritna kost,da komaj hodim.


_____________________________

8.9.2008 nas je razveselil prvi sonček
8.9.2010 pa smo dobili drugo sončico

clock-img

30.08.2010, 22:13

clock-img

ŽanaTaja

pencil-img

447

Tinkatonka držim pesti, da je z tvojim sončkom vse ok in da bo veselo brcal..

Ma moja je imela danes orng nogomet v trebuhu...

Jaz sem pa  tok zbolela, da adijo pamet. Tik pred rokom..svašata..

Želim vam mirno nočuser posted image

clock-img

30.08.2010, 22:20

clock-img

archie

pencil-img

1560


user posted image      Naši       pregledi!  user posted image


user posted image    Redni pregledi  user posted image

31.8. natalija28,T.Z.,maca29, Tannya
01.9. NiNiBo,eva2010,mala2001,lillchy123, Tannya
02.9. sanje2, inčy
03.9. mala,janjja,hanizali
06.9. tinkatonka
07.9. nadka30,SOncIca
08.9. natalija28,almera, archie
09.9. nenka7
16.9. sanje2



 user posted image    UZ pregledi    user posted image

31.8. T.Z.
06.9.
lillchy123





  user posted image    CTG      user posted image

31.8. T.Z. ,maca29
01.9. NiNiBo,eva2010,mala2001,lillchy123, klemcy
02.9. sanje2
03.9. mala,janjja
06.9. tinkatonka,teodora75, brezcopatka, laliela
07.9. SOncIca
08.9. Archie
13.9. Laliela, PikicaT


_____________________________

16.9.2010 se nama je spremenilo življenje... :)

clock-img

30.08.2010, 22:26

clock-img

archie

pencil-img

1560

IZVIRNO SPOROČILO: nenka7

v glavnem punce, ki ste že v P, diham z vami!! mislim, da bova midve z archie skoraj z vsemi dihali, če naju kaj ne preseneti... user posted image user posted image user posted image



ja, ja, na koncu mi bo zmanjkalo energije za lasten poroduser posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: katrinka

IZVIRNO SPOROČILO: archie

jaz sem si enega kupila kar v Mullerju. in mi je fuuuul udoben.
Enega sem kupila v H&M, pa mi ni prevec vsec (trenutno), ker imam ravno pod eno dojko materino znamenje in mi  kost pritiska ravno na to znamenje. Mogoce bo po porodu bolje, ko se mi bo obseg prsnega kosa zmanjsal (upam )



hehe...ti pa mas ideje...pocaki da mleko pride,bo kvecjemu vecji obseg in ne manjsi...hehe
jaz imam od milerja - kupla najvecjega pa je bolj majhen mi,morm po nove - pa mam raje take brez kosti...



ja, saj to mi je jasno, da se prsi povecajo, ampak sem vseeno mislila, da se obseg prsnega kosa zmanjsa po porodu. ker sedaj imam obuctek, da se mi je fuuul povecal, kljub samo + 5 kg in niti ne vecji kosarici... torej je lahko kriva samo se nosecnost in otrok (saj zato sem pa vcasih imela probleme z dihanjem)...

IZVIRNO SPOROČILO: sanje2

hay!

archie: hvala, sem dobila tvojo ZS in ti nazaj poslala. lahk se pa zgodi da bova obe skupaj rodile - saj imava isti PDP.

no pregled je uspel: naslednji pregled je 16.9 - uf upam da bom takrat že rodila.



ce mislis do 16.9 rodit, potem ne bove skupaj meni je to se prehitro (edino ce me dajo na CR)...


Tinka: srecno!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil archie -- 30.8.2010 22:30:30 >


_____________________________

16.9.2010 se nama je spremenilo življenje... :)

clock-img

30.08.2010, 22:48

clock-img

tinkatonka

pencil-img

5211

Hej punce!

Ker sem hitro nazaj iz P (mami je že šla domov) se javim, ker ste tako fejst držale pesti zame. HVALA ŠE ENKRAT! Bila sem takoj na vrsti, dr me je prvo pregledal. Odprta 2,5cm po njegovem, vse pripravljeno na porod. Me je vprašal kje sem doma in ker imam blizu je rekel, naj se grem kr domov spočit, da se telo pripravlja in da lahko že danes ponoči pridem nazaj s popadki. Potem sem šla na CTG in "čudežno" se je dete zbudilo in nastal je en lep CTG! user posted image user posted image user posted image Sem pa vmes čutila tudi dva popadka, direkt iz križa (jih poznam še od Aneja). Ampak se na CTG-ju ni nič videlo. Sem babici povedela, ko me je prišla odklopit, da sem jih imela in če se kaj vidi, je rekla, da to ni to, ker je črta ravna. In ko sem ji povedala svojo štorijo, da sem prišla rodit s popadki na 5 min v prvi user posted image pa da CTG ni nič zaznal, je rekla, da to ni mogoče. Ja itak!!! Pa še ko me je prišla odklopit je bil komentar "no a zdaj ga čutite gospa kako brca" - kot da bi bi moral biti slab CTG, da bi upravičila svoj prihod v P (no sej drugače je bila pa čisto oK in prijazna, dr. je bil pa sploh faca - žal si nisem zapomnila njegovega imena)

Tak da grem mirno spat in upam, da me ponoči kaj ne začrviči, ker bi se rada naspala. Če bo že jutri moj dan D naj se dogaja čez dan user posted image . Jutri me itak čaka spet kontrolni CTG in upam, da bo tokrat vse OK!

Lahko noč punce!

Lp Tina

< Sporočilo je popravil tinkatonka -- 30.8.2010 22:52:01 >


_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)

clock-img

30.08.2010, 22:49

clock-img

archie

pencil-img

1560

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image super tinka user posted image user posted image user posted image

fajn se naspi!!


_____________________________

16.9.2010 se nama je spremenilo življenje... :)

clock-img

30.08.2010, 22:55

clock-img

tinkatonka

pencil-img

5211


IZVIRNO SPOROČILO: Almera

A kaj sladkega si že pojedla, pa po stopnicah par krogov naredila?



uf jedla kot hrček, zunaj se s sinom podila, ko je kolesaril po lužah, vglavnem migala, dete pa nič. No sej je zdele zvečer pokazal vso svojo moč user posted image . Očitno bo še en ponočnjak, poleg Aneja.

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)

clock-img

30.08.2010, 23:18

clock-img

tejči28

pencil-img

2056

ooo tinka,super,da je vse vredu.A tak daleč si že.user posted image user posted image Naspi se,da boš imela moč za porod.A pol z križa niso lažni popadki,ker mene tudi v križu daje,pa sem mislila,da so to lažni.Joj,ko bi se pri meni tudi kaj dogajalo.
Tinka vso srečo ti želim,če že greš sredi noči.user posted image user posted image


_____________________________

8.9.2008 nas je razveselil prvi sonček
8.9.2010 pa smo dobili drugo sončico

clock-img

30.08.2010, 23:36

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

31.08.2010, 07:02

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

31.08.2010, 08:23

clock-img

NiNiBo

pencil-img

794

tinkatonka upam, da si imela mirno noc in zelim ti dober pregled. Ce pa ostanes notri pa user posted image !!

soncnica hvala za ZS, bom mal pobrskala.


Upam, da nam kmalu posije soncek, ker je vreme pri nas prav jesensko.
Sicer pa danes bolj na easy, nisem nic zlikala vceraj tako da me danes caka.

Uzivajte in dobrre preglede danes, jutri se pa tudi uradno zacne za nas!! 

clock-img

31.08.2010, 08:28

clock-img

tinkatonka

pencil-img

5211

Dobro jutro punce!

jaz sem danes čist naspidirana. kot noč in dan od včerajšnjega razpoloženja, čeprav sem šla šele ob 23h spat. Ker me je včerajšnji obisk P pomiril, sem ponoči spala kot polhek. Vsi smo fantastično spali, Anej celo vso noč v svoji postelji user posted image user posted image . Potem grem pa zjutraj na WC in krvava - a se nisem preveč ustrašila - ker gre za čep. Zdaj sem pa kr mal "panična" kaj vse moram še naredit do pregleda, ki ga imam ob pol enih, če me slučajno notri pošlje. Dve žehti perila za zlikat, ena se pa ravno pere. user posted image Pa mal pospravit po tavelkem.

Vsem, ki imate danes preglede srečno. Upam, da bo tudi kakšna spodbudna lepa novička od lumpe! user posted image

Grem še mal nazaj za prebrat, da kaj pokomentiram.

Lp Tina


_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)

clock-img

31.08.2010, 08:34

clock-img

tinkatonka

pencil-img

5211

ŽanaTaja in Almera..čimprej se pozdravita. Zna biti pa to res tečno, tik pred rokom. Jaz imam tudi vsako jutro malo zamašen nos, pa si pridno spiram vsako jutro z vodo (vdahnem vodo in pihnem kot nilski konj user posted image ), ker bom pri predihavanju popadkov nos še pošteno rabila. user posted image

soncica...lahko se meni prosim posljes link do strani, kjer si naročala modrčke? Upam, da bo tvoj "veliki fant" hitro ozdravel in da se ne naleze še "mali".

modrcki za dojenje...imam samo enega in sicer iz Muellerja. Ker prvic nisem dojila pa sem si nabavila tri modrcke, potem pa jih seveda nisem rabila, zdaj so mi tisti itak premajhni in sem jih podarila naprej. Če bom tokrat dojila lahko se vedno posljem koga v Muellerja po še kak modrček. Ko in če bo pa dojenje zlaufalo, pa nameravam tm nekje po enem mesecu nabavit kakšnega lepšega (Liscini so mi zelo všeč).



< Sporočilo je popravil tinkatonka -- 31.8.2010 8:37:09 >


_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)

clock-img

31.08.2010, 08:35

clock-img

NEA_TEJA

pencil-img

423

LUMPA 6 je še kr na oddelku včeraj dop je dobila eno svečko to je pa vse imela je malo popadkov odpirala nič sedaj pa čaka zdr. kaj bojo
pogruntali.

clock-img

31.08.2010, 08:41

clock-img

archie

pencil-img

1560

jutro.

upam, da se bo Lumpi kmalu zacelo kaj dogajat... user posted image user posted image user posted image user posted image

a mogoce katera ve, zakaj ji sprozajo porod? Zakaj ne cakajo na zacetek?


_____________________________

16.9.2010 se nama je spremenilo življenje... :)

clock-img

31.08.2010, 08:45

clock-img

tinkatonka

pencil-img

5211


IZVIRNO SPOROČILO: archie

jutro.

upam, da se bo Lumpi kmalu zacelo kaj dogajat... user posted image user posted image user posted image user posted image

a mogoce katera ve, zakaj ji sprozajo porod? Zakaj ne cakajo na zacetek?



Ona je imela rok 26. avgusta, poleg tega je otrok baje zelo velik. Tak da pomojem zaradi tega. Držim pesti, da bo hitro za njo. Sicer pa kot spremljam forume prva svečka skoraj nikoli ne prime, po drugi svečki pa grejo ponavadi rodit. Tak da srečno lumpa!

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem