Zadnji članki

Je poletje res pravi čas za odvajanje od pleničk?
Poleti je toplo, otrok je veliko zunaj in je lahko tudi nag, zato je manj lužic za brisat in manj...
Higienske navade

Partnerska nesoglasja na dopustu
Zakaj pride do prepirov na dopustu in kako se jim izogniti oz. kaj lahko storimo še pred dopustom...
Koristne povezave
DARILNI PAKETI
Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.
Klikni in izberi svoj darilni paket!

Smo bili že novembra z Brino in je vse skupaj mirno prespala - vse lajanje, kričanje ipd.
zgleda, da me je tamal spet do krvi pogrizel včeraj zvečer. saj sem videla na plenički že včeraj en tak rahel madež ampak sem si mislila, da je če samo to... potem ni hudega. no ampak se mi je pa zdajle pokakal in se je pokakal ravno tako, kot takrat ko se jo je super veliko napil. ah, pa prejle je tudi en madež naredil (oz. sem ga naredila jaz...)
v bistvu niti ne vem ali me pogrize ali tako dolgo vleče, ker ni mleka da priteče kri
ker nimam nič napokanih bradavic, nič me ne bolijo
, pa mislim, da me bo menstruacija obiskala, me vse tako čudo tišči in v križu boli 
