Zadnji članki

Novorojenček v vročih poletnih dneh: nasveti
Poletje je, dnevi so vroči in soparni, mnogo novopečenih staršev pa se sprašuje, kdaj lahko novor...
Novorojenček

Kako naj se bodoči očka poveže z bitjem v trebuhu?
Tudi bodoči očetje so vzhičeni ob pričakovanju otroka, imajo pa veliko manj možnosti, da dejansko...
Očka bom!
DARILNI PAKETI
Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.
Klikni in izberi svoj darilni paket!

pričakujete v začetku meseca?????
Tudi tebi želim, da čimprej zagledaš svoj
. upam pa da se vam ne pridružim na seznamčku, kajti malo me je kar strah da
, zebr4
ne pride in se, upam, tudi skupaj veselili
.
Namreč, skoz me neki špika, pa boli pa neki izcedki pa krvavitve, pa vsega boga .... zgleda mam še čist zamotan cikel, zarad KT
, ker je bilo res toliko vsega in sem bila preutrujena ... no ja, včer sva sicer ... ampak ... itak je pomoje že po ovulaciji .. če sem jo sploh mela, pa tud če jo mam, itak ne vem, točno kdaj. Najbrž bom drug mesec že bolj vedela.

