Najprej naj čestitam naši novi nosečki princess13
! Bravo! Lepo nosečnost in porod ti želim.
Objemčke pa na žalost namenjam anonimni
, lunici 85, HeLenčici.
Dobrodošla, anonimna
. Naj bo tudi v tretje hitro.
Punce, ki imate boleče M, sploh, če se že nekaj časa trudite za
- čim prej do G. Obstaja kar nekaj verjetnosti, da imate npr. endometriozo, ki lahko povzroča bolečine ter ovira zanositev.
IZVIRNO SPOROČILO: Zewa
No, mojega dopusta je z današnjim dnevom konec - v ponedeljek se gremo bojevat nazaj v službo.. Kako ste ve? Ste zadovoljne s svojimi službami? Mene tolaži to, da grem na porodniško čimprej
Jaz imam sicer dobro, stabilno službo. Ampak imam vseeno občasno vsega dovolj, predvsem folka. Porodniške se ne bom branila

.
Uboga
chungalunga, Še dobro, da nisi ravno v času ovulacije. Do takrat boš že dobra. Glede potovanja mene ne bi skrbelo. Rizično je samo v pozni nosečnosti, če si predaleč od kompetentne bolnišnične oskrbe.
anckica, rentgen zob ne bi smel biti problem. Sploh pa je dobro imeti čim bolj poštimane zobe že pred nosečnostjo.
_____________________________
Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.