writing-img

RE: OKTOBER 2022

clock-img

04.04.2022, 08:54

clock-img

Seša

pencil-img

4

Maska1982 super si to rešila s sladkorno. Jaz sumim, da je pri meni bil kriv topel sendviči, ki sem ga pojedla 10 do 10 zveč, potem ko mi je bilo rečeno, da od 10 naprej ne smem nič jest 🙈 ampak me ni hotla še enkrat testirat. V prejšnji nosečnosti nikoli nisem imela povišanega sladkorja, zato mi je to malo čudno. Ampak ok, danes imam pregled in dobim črpalko, potem bom pa malo spremljala stanje 🤷 Nejka tudi mene občasno špika, ampak zmeraj manj. Za prebavo pa redno pijem magnezij, drugače ne gre, se mi čisto ustavi 🤦

clock-img

04.04.2022, 08:55

clock-img

Seša

pencil-img

4

NejaD oprosti, sem te preimenovala v Nejko 🙈

clock-img

09.04.2022, 09:55

clock-img

Nikyca

pencil-img

1

Evo se ena ,ki ima pdp v oktobru 24.10, prva nosecnost.

clock-img

26.04.2022, 09:58

clock-img

Anonimen

Kje ste vse? Nekam pretiho je tu, že cel mesec :(

clock-img

27.04.2022, 13:30

clock-img

Anonimen

Še vedno tišina :(

Punce jaz še vedno iščem AngelSound napravo. Ali je katera kje opazila kakšen oglas? A jo ve že imate in uporabljate?

clock-img

01.05.2022, 15:07

clock-img

Anonimen

Zdaj me je pa že strah. En mesec bo naokoli in nikjer nobene. Vse ok? 

clock-img

02.05.2022, 06:47

clock-img

NejaD

pencil-img

11

Hej, tu smo še :)
Kako je stanje pri vas?
Prihajam v tem tednu v 16. teden. Za mano so prvi pregledi, nuhalna svetlina in tudi že Nipty test. Zaenkrat kaže vse v normalo, kar sem vesela.
Trebušček se malo že pozna. Zaenkrat vedo samo moji domači in moj šef. Pred ostalimi še malo skrivam :)

clock-img

04.05.2022, 13:34

clock-img

Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: NejaD


Zaenkrat vedo samo moji domači in moj šef. Pred ostalimi še malo skrivam :)



Kako si povedala domačim? Kaj posebnega pripravila? Jaz nevem a naj kr materinsko dam na mizo ob naslednji kavi. Ali slikce ali mogoče prinesem tablico in filmčk zavrtim ali se oprijeto oblečem in čakam (ampak se mi nič kaj preveč še ne vidi, tko da to bi trajaaaal preden bi doma pogruntal. Al bi kaksno posebno salcko ali vazo z rozo in kaksen napis gor na vazi, razmisljam naglas.

clock-img

04.05.2022, 13:51

clock-img

NejaD

pencil-img

11

Povedala? Čisto normalno - povedala, da verjetno res prihaja dojenček. Sem v začetku 16. tedna in ve res malo ljudi. Moja domača družina in od partnerji starši. V službi pa šef. To je povsem dovolj.
Mogoče že kaj ugibajo zaradi trebuščka. Zaenkrat pa ni še nič. Ker ravno oprijeto ne nosim in trebušček še vedno bolj ali manj stiskam not :)

clock-img

10.05.2022, 14:31

clock-img

Anonimen

Hej,

še ena tukaj, prva nosečnost, pdp 9.10. pričakujemo punčko.
Zaenkrat vse bp, polna energije, slabosti ni bilo, konec maja me čaka morfologija. Nosečnost zaenkrat še uspešno skrivam (povedala sva le staršem in sestram/bratom no pa šefu ker so bile ravno neke organizacijske spremembe na vidikuuser posted image )

clock-img

21.03.2024, 09:54

clock-img

stopprovince

pencil-img

4

Pozdravljeni! Nuchala zame, da se lahko na kratko prijavim. Tudi načela so zdrava. Ne bom se lotil dodatnih testiranj, razen če bom popolnoma prepričan, da je mladenič zdrav. Toda potem, ko je pokazala na dva fanta, se je zdaj zdelo, da kaže na dekle. Kdo lahko reče, kaj prinaša prihodnost? Prezgodaj je reči. Pogled na majhnega otroka, ki maha in se zaveda, da je že majhen človek, je lep. Z moje strani je tudi občutek nepomemben. Vse najboljše vsem. Pozdravljeni.



< Sporočilo je popravil stopprovince -- 21.3.2024 9:56:08 >

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem