cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Menage -a - trois ??

clock-img

06.10.2005, 12:28

clock-img

baguSka

pencil-img

18631

Jst pa mislm da niti ne..user posted image

clock-img

06.10.2005, 12:39

clock-img

ZARA

pencil-img

17227

Tjazi, jst se strinjam... ti kurent pa razloži, prosim...user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

clock-img

06.10.2005, 12:47

clock-img

baguSka

pencil-img

18631

U  bistvu ne razumem zakaj bi mogl dvem ženskam ratat dolgčas?? Iz izkušn ne vem, ampak mam prjatlce z njimi in pravjo da je to velik večji užitek, če pa je zravn še moški, pa je to samo popestritev. In da je velik boljš tko, kot pa z dvemi deci.. da sta dva penisa čist odveč..

clock-img

06.10.2005, 18:31

clock-img

ZARA

pencil-img

17227

Mhm. I see your point.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

clock-img

06.10.2005, 18:35

clock-img

baguSka

pencil-img

18631

To mi deli.

clock-img

07.10.2005, 08:27

clock-img

Anonimen

Ce so punce bi-seksualne.. pol tista moja izjava seveda ne drzi.. Sem mislil v primeru, ce si punce med seboj niso zanimive.. pol pa je nekako tko..

clock-img

07.10.2005, 08:55

clock-img

Anonimen

V troje in v štiri, z dvema moškima in s parom. Vedno v družbi z mojim ljubim, na željo naju obeh. Sprva je šlo za potešitev radovednosti, kasneje za stremenje po nepopisnih fizičnih užitkih, ki v troje in štiri dobijo povsem druge razsežnosti, kot če je v igri le par.
Poseganje v zasebnost?! Ne vem, zakaj bi šlo za poseganje v zasebnost. Seks in zasebnost sta daleč narazen. Drugače pa je z ljubljenjem. Ljubim pa se samo s svojim možem in takrat se trese zemlja in energije ponorijo in rušijo ravnotežje v vesoljuuser posted image ...
Vroč pozdravček, Nojči

clock-img

07.10.2005, 09:18

clock-img

Anonimen

 
Lepo povedano... user posted image

clock-img

09.10.2005, 03:59

clock-img

TNT

pencil-img

59

ma Zara kolk ljudi pa sploh živi normalno s svojim partnerjem? in kaj je normalno?
znanstvene raziskave kažejo, da smo moški (in tudi ženske) vse prej kot monogamna bitja.... torej moramo iskati stike tudi z ostalimi pripadniki nasprotnega spola. in zakaj ne bi imel še partner kaj od tega?

_____________________________

TNTadej

clock-img

09.10.2005, 20:05

clock-img

Pupica

pencil-img

4847

Ker sem edinka težko delim stvari..tako da mislim, da ga ne bi hotla deliti.
To je ena stvar.
Druga pa je  potem, ko razmišljam o splošni zadevi; hja če bi se zavestno odločila, potem ni druge, kot da bi mirno živela naprej. Če pa bi se že pri razmišljanju zalotila, da ne bi mogla normalno živet dalje, potem do tega verjetno ne bi niti prišlo.
Sicer pa popestriš lahko tudi na 1001 drug način, ne glih z 3 osebouser posted image Kera debata je pa bla to ZARA? (he he ja kva morem mal me firbec matra od kod ti take ideje user posted image user posted image user posted image )

clock-img

09.10.2005, 20:11

clock-img

ZARA

pencil-img

17227

Pupica, debata je bla privat, ne na forumu...

TNT, ne vem kaj naj ti rečem...meni je moje življenje "normalno"... tako, kot ga živim...moje! Ja in zdej boš reku, da sem posesivna...

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

clock-img

10.10.2005, 17:06

clock-img

Stefka

pencil-img

359

Smo probali...
In je bilo super. Glede na to, da je bilo to že po porodu pa sploh, ker sem se prvič počutila seksi in privlačna in ne samo mama.
Predvsem pa je bilo super, ker je bilo spontano, ker sva oba uživala v tem, ker naju je zbližalo (tudi če se to komu zdi smešno, je res). O vsej zadevi sva še stokrat debatirala in še vedno misliva, da je bilo zakon.
Mislim pa, da moraš biti pri teh zadevah zelo iskren. Ker te ali povežejo, ali pa naredijo ravno obratno. Par, s katerim sva bila, se je potem razšel user posted image , ampak sta zdaj spet skupaj.
Sva se pa odločila, da z njima ne bova več, ker sva oba zadevo potem vzela zelo osebno (razhajanje mislim).user posted image

clock-img

10.10.2005, 17:53

clock-img

vampirka

pencil-img

929

Če bi že kdaj na kaj takega pomislila (izkušenj še nimam user posted image ), bi izbrala 2 moška za kombinacijo. Ker sem zelo kompetativna, bi zelo težko trpela še eno žensko poleg user posted image user posted image user posted image !

clock-img

10.10.2005, 20:07

clock-img

kapica

pencil-img

5103

Meni bi bila dva moska odvec, za mojega dragega je to tudi popolnoma neizvedljivo.
Da bi bila pa zenska zraven , bi me motilo zarado mojega mozeka. Tako da zenska zraven , moj moz pa med tem ven na eno kavico ?
Mogoce bi bilo za razmislit user posted image user posted image user posted image user posted image .

_____________________________

Sedaj nas je pa pet!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem