IZVIRNO SPOROČILO: gregstrx
Se pa sprašujem nekaj drugega ... zakaj tako besno čuvamo to našo intimo ali pa da otroci ne vidijo kako seksamo? A je kaj narobe s tem?
Jaz ti lahko povem iz lastne izkušnje, da je blo meni to za videt ogabno, ko sem bila stara (po moje) pet let. In poslušat mi je blo tut grozno. In sem mogla mal delat na sebi, da sem kot odrasla razčistila s tem.
Sej z otrokom se pogovarjaš o tem pa vse...(pri nas je bla napaka tut to, da se nobeden ni pogovarjal o tem) Sam, da bi mi bilo pa vseeno, če me otroci vidijo pri tem...Ne vem, no...A tebi je vseeno, če bi npr. tvoji tastari al pa kolegi uletel v spalnico? Ja, ja kr used se...sam še mal imava do konca...oh, ah...No, povej kaj te muči, mama?
Če ti ni, zakaj bi pa bili otroci izzvzeti iz tega? Sploh pa zato, ker si čist majhni otroci razlagajo stvari čist po svoje in lahko resnično mislijo, da oče tepe mamo ali kaj podobnega. In to ni glih kej preveč lepa popotnica za naprej, če hočeš svojemu otroku dobro...(če hočeš, da ima občutek, da je spolnost nekaj lepega).
Plus to, da če nima smisla skrivat svojo intimo, zakaj pa to ne počnemo kr na ulici nekje?
Slabo pa se mi zdi tut to, da če se slučajno res zgodi, da te otrok zaloti, da se o tem ne govori. Se obnašamo, kot da ni bilo nič. Mislim, da je to stvar, o kateri se je treba z otrokom nujno pogovorit.