writing-img

RE: Moja punčka je v bolnici...

  
clock-img

16.03.2006, 10:08

clock-img

NiLe

pencil-img

2195

Držim pesti, da se mala Nika čimprej pozdravi in pride domov. Naj te malo potolažim, da sem bila na infekcijski pred 3,5 leti z mojim takrat 18-mesečnikom in moram povedati, da so bili zelo prijazni in da ji ne bo nič hudega.

_____________________________

Spi, dete, spi!
Biba je zaspala, buba je zaspala, baja, ki nagaja, v sanjah s tabo raja.

clock-img

16.03.2006, 10:27

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

16.03.2006, 10:32

clock-img

Bubamaraa

pencil-img

6822

Držim pesti da bo kmalu doma...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…


clock-img

16.03.2006, 10:48

clock-img

Urša

pencil-img

4648

Naša RRjevka TejaN je na istem oddelku s svojim sinčkom in mi je rekla, da so sestre ful prijazne. Je prej govorila z eno in pravi, da je Nika luštna punčka, dobre volje in da so veliko pri njej zdaj ko je sama. user posted image  Čez dobro urco bom pa že jst pri njej.user posted image

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

clock-img

16.03.2006, 10:52

clock-img

arielca

pencil-img

2312

Držim pesti, da bo princeska kmalu zdrava! Urša, mislim nate... user posted image

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

clock-img

16.03.2006, 11:00

clock-img

Romcka

pencil-img

285

user posted image  bomo mislili na vaju:)
R

clock-img

16.03.2006, 11:02

clock-img

CIPRESA

pencil-img

3497

Urša mislim na vas in držim pesti da se mala Nika kmalu pozdraviuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

09.08.2005 - ŽIGA
04.12.2008 - ANJA

clock-img

16.03.2006, 12:02

clock-img

sharpy

pencil-img

570

Urša drži se...boš videla da bo vse v redu. Tam je v dobrih rokah in bojo zanjo poskrbeli kot je treba.
Z Markom drživa pesti za vas in nam javi, ko se vrne.

En velik user posted image


_____________________________

14.11.2005 smo dobili našega sončka Marka

clock-img

16.03.2006, 14:42

clock-img

Dolina

pencil-img

1030

Upam, da boste čim prej zopet skupaj. Naj se tvoja punčka čim prej pozdravi.
user posted image user posted image

clock-img

16.03.2006, 15:25

clock-img

Pupica

pencil-img

4847

Ojej Urša!!user posted image

Želim čimprejšnje okrevanje Nikeuser posted image
Drži se!user posted image user posted image user posted image

clock-img

16.03.2006, 22:41

clock-img

Urša

pencil-img

4648

Sem bila pri Niki celo popoldne. Nič ne vejo kaj bi bilo-še ni rezultatov preiskav. Bogica samo leži, brez energije, nič ne je, zato so ji dali infuzijo. Vem, da je v dobrih rokah! Drugače so sestre zelo prijazne in ustrežljive... sama oprema je pa porazna, vse dotrajano! Res sramota za našo državo... no, pa ne bi zdaj o tem, ker vsi vemo koliko je ura... novo pediatrična klinika in to...user posted image
Hvala, ker mi stojite ob strani, mi je dosti lažje v teh trenutkih.user posted image

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

clock-img

17.03.2006, 10:07

clock-img

mml

pencil-img

4156

Upam, da je z Niko že boljše in boste kmalu vsi skupaj doma...

...kar se pa nove pediatrične klinike tiče pa tole...tudi tam (tako kot sedaj na stari) ni predvideno, da bi bile lahko mame sprejete zraven z otoročkom, ker so predvidene večinoma 3 do 4 posteljne sobe, brez postelj za mame...toliko o tem (sej vem, da ne paše čisto sem...)

_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

clock-img

17.03.2006, 11:07

clock-img

Jessy

pencil-img

6727

Čeprav je hudo, vsaj veš, da je zdaj v dobrih rokah! Držimo pesti, da bo kmalu spet doma!

clock-img

17.03.2006, 14:43

clock-img

violinski

pencil-img

960

Urša, drži se. Na infekcijski so tate-mate za otroke. Obvladajo kot je treba. Midva sva z mojim dojenčkom visela tam, ko je bil star dva meseca (sedaj jih ima sedem) in je vse teklo tako kot je treba in pod pravim nadzorom. Ne glede na dotrajano mašinerijo.

Držim pesti in pošiljam poljubčke Niki, da bo kmalu zdrava!!!!

clock-img

17.03.2006, 21:50

clock-img

tejč

pencil-img

1926

Držimo pesti tudi mi3. Ni ga vrag, da ne bo pomagalo, ha?!
Pokliči kaj, če ti bo težko...
user posted image

clock-img

17.03.2006, 22:14

clock-img

spacey

pencil-img

2359

Kako je kaj z malo pikico Niko? Je kej boljše, a kej več veš?

Držimo pesti in mislimo na vas še naprej... user posted image Korajžno! user posted image


_____________________________

"Fake it until you make it."
Sweet Like Chocolate

clock-img

18.03.2006, 13:29

clock-img

ZARA

pencil-img

17227

Hee-ej Urša user posted image  Sem šele zdele vidla, da je Nika bolana...Upam, da vam čimprej mine tole nezavidljivo stanje...
lpk

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

clock-img

18.03.2006, 13:34

clock-img

Jančika_

pencil-img

11484

Ojej, boga Nikica! Držim pesti, da bo kmalu zdrava. Prepričana sem, da je v dobrih rokah.

clock-img

18.03.2006, 13:56

clock-img

Gina

pencil-img

12402

Ojoj, upam da boš kmalu poročala da je micena boljše. Drži se.user posted image

clock-img

18.03.2006, 16:04

clock-img

Urša

pencil-img

4648

Nika je doma!user posted image user posted image user posted image  Sicer še zdaleč ni zdrava, samo bolnišnične oskrbe ne rabi več. user posted image  Ima pa vnetje črevesne sluznice-posledica česar je obilna driska, ki lahko traja tud več kot 3 tedne. user posted image  Zarad tega vnetja encimi ne morjo normalno delovat. V primeru, da bo premalo pila, bila brez energije... mormo takoj nazaj, drugače pa bo čas naredil svoje in seveda čimveč tekočine...pa bobi palčke (da bo bolj žejna) in banane (da nadomestijo kalij). Je pa bogica, stoka, da jo trebušček boli. Se ji na vsake tolk buši tko napihne, da samo joka, potem jo pa končno plini rešjo.  Pa suhicaje ratala... da se rebrca vidjo. Samo baje otročki zlo hitro nadomestijo težo, ko začnejo jest.
So pa tele zadeve povezali s cepljenjem-namreč 2 dni preden se je vse skupaj začelo, je bila cepljena in takrat je imunski sistem na podnu in se telo ni blo sposobno borit.
Uf, sem prov vesela! user posted image  Sicer bo precej naporno, ker bom zdej z obema črvičkoma sama čez dan, ampak vseeno, vsaj v bolnico ne bo treba hodit pa iskat varstva... Edino orng morm pazit na Jaka-si pred dojenji razkuževat roke, ga previjat drugje kot Niko... ker če dojenčki tole fašejo, je pa res problem!user posted image
Pozdravčki vsem in hvala, ker ste z mano!user posted image  Cmok še od Nike!user posted image


_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

clock-img

18.03.2006, 20:18

clock-img

ZARA

pencil-img

17227

O, super Urša user posted image !! Sem vesela zate!!

Od česa pa dobijo vnetje črevesne sluznice, mater?!

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

clock-img

18.03.2006, 20:35

clock-img

beti 1

pencil-img

1684

Urša, sem šele zdaj videla vašo zgodbo. To je bil pa slab teden za našo skupinico RR-jevk, ki smo se dobivale leta 2004 in smo zdaj spet na porodniški. Najprej je Teja N pristala na infekcijski z Nikom, potem še vaša Nika, našega Blaža so pa tud 16. po dogovoru poslali na neonatološki oddelek na pediatriji, ker ma bronhiolitis. Res ne vem komu smo se zamerle, da se nam to dogaja. lepo, da sta že doma. Lepo se crkljajte vsi skupaj, pa res dosledno upoštevaj navodila glede umivanja rok. Verjetno so ti že rekli, da pri takih stvareh pomagajo pri vzpostavljanu delovanja črevesja probiotični jogurti. Upam, da jih bosta z veseljem jedli.
Niki želimo hitro okrevanje, vsem nam pa, da bi že končno prišla pomlad, ko se umirijo razsajanja raznih neumnih virusov in drugih bolezni.
lp
beti 1

clock-img

19.03.2006, 10:44

clock-img

Gina

pencil-img

12402

Samo da je vse ok. user posted image
Upam, da se tudi tvoja dva pozdravita čim hitreje, beti.user posted image

clock-img

19.03.2006, 19:52

clock-img

Urša

pencil-img

4648

Dej nehi, Beti! Pa to ne morš verjet! A je Blaž že doma? Bošček mali. Res ne vem komu smo se zamerle. Upam, da se ne bo še pri Ezi kej nardil. Probiotični jogurti pravš... bomo kupil!
Zara, do tega pride zarad virusov. user posted image  


_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

clock-img

19.03.2006, 21:11

clock-img

bini

pencil-img

1623

Joj.. dobra si Urša da tole takole prenašaš... jest bi se že čist sesula.. v bistvu sem sesuta, ker je naša ta velika zdejle tik pred mojim porodom spet z vročino in spet bolna user posted image ,,...
človek se res vpraša al si zaslužmo tolk bolezni v ene familije..
super da imaš punčko doma - to je bistvo, ostalo pa itak crkljanje naredi - s pitjem pa bodi kar fino sitna - naša takrat ko je bolna pije samo po žlički z velik teženja in hipnotiziranja ob risankah - mogoče ti pa kdaj prav pride ideja user posted image ..
no, upam da se v vse hiše kmalu vrne tisto tako zaželeno ZDRAVJE!!!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem