writing-img

RE: Previjalnice v Sloveniji

  
clock-img

06.10.2008, 10:41

clock-img

gajka

pencil-img

3606

City Center Celje - v 1. nadstropju pri ''džungli'' je previjalnica, na ženskem WCju pa tudi dojilnica - ločen cca. 3×3 m velik prostor s 3 stoli.

clock-img

10.10.2008, 18:41

clock-img

Zofy

pencil-img

2416

IZVIRNO SPOROČILO: martina1234

Ali je še kje na obali previjalnica (Izola, Piran, Portorož)?

LP



V Izoli je baje v Cafe alle Porte. To je v starem delu, od tržnice proti Koprski Ulici (na vogalu).

clock-img

30.10.2008, 12:38

clock-img

lilija*

pencil-img

145

Na seznamu na 1. strani piše, da je v Celju v Planetu Tuš previjalnica. Morda ve ketera kje je? Pri wc-jih je nisem vidlauser posted image

clock-img

30.10.2008, 14:35

clock-img

Zofy

pencil-img

2416

Kaj pa če je v WCju za invalide? 

clock-img

30.10.2008, 17:32

clock-img

špelin@

pencil-img

16873

Previjalnica v Planetu Tuš Celje se nahaja pri WC-jih, ki so najbližje Tuševi trgovini v tem centru.

clock-img

05.11.2008, 14:24

clock-img

bugnavilea

pencil-img

227

Nova Gorica - Qlandija
Previjalnica in dojilnica poleg WC-jev. SUPER!

clock-img

08.12.2008, 15:23

clock-img

tejkaz

pencil-img

2851

Kranj - Planet Tuš - Pikapolonica

_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

clock-img

09.01.2009, 08:52

clock-img

dinozaver

pencil-img

54

To bi morali biti ločeni prostori od wc-jev.
Je moj šov previti pikico na ž-wc, pa so ga tam vse tako gledale kot da je z Marsa prileto. 1 starejša lejdi je celo na vrate šla še 1x pogledati, če je to res ž wc. Jaz pa sem lepo v avto dojila. Pa še to je za ene big dil. Ker te gledajo ko da sem kaj narobe naredla.
To je bilo v Velenju v intersparu.


< Sporočilo je popravil dinozaver -- 9.1.2009 8:53:07 >

clock-img

11.01.2009, 09:48

clock-img

botrca

pencil-img

14679

V Mariboru je previjalnica v novem merkurju na tržaški cesti poleg bauhausa. Je dovolj veliko da lahko naše user posted image  tudi nahranimo edino stola ni.  Pa v leclercu je tudi, pa v kavarni astoria, pa v gostišču pri Anderliču pri treh ribnikih.


_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

clock-img

17.01.2009, 23:10

clock-img

klota

pencil-img

1

Marolt v Besnici. Sicer je v predprostoru wc-ja, vendar je skrita za zaveso. Pozimi je malce mrzlo, poleti pa je čisto ok. Imajo tudi zastonj pleničke in robčke. Poleg tega pa imajo zunaj super igrala za otroke.
Aja, pa tudi hrana je čudovita.

clock-img

09.03.2009, 12:47

clock-img

usica

pencil-img

62

 nekaj podobnega previjalnici sem včeraj videla v tivoliju v čolnarni, groza!!!!!!!!!!!!!!! groza za mesto na katerem je!!!!!!!!!!!!!!!!!

_____________________________

moj sonček je prvič zares vzšel 16.01.2009 ob 21.32!!!!!

clock-img

25.04.2009, 22:17

clock-img

črticaa

pencil-img

1436

v kranju je v tuš planetu v pikapolonici razstavljena ena otroška soba v kateri lahko v miru podojiš otroka n ga previješ, pa še svoje podloge majo če si lih nepripravljenuser posted image



pa v lokalu SONCE v STRAŽIŠČU imajo tud v Ž WC blazino, imajo pa tud njihove mokre robčke in plenice, sam ne vem kok velikost, ampak če je sila vse lah gor sprevešuser posted image

lpuser posted image

clock-img

26.04.2009, 09:29

clock-img

claud

pencil-img

4036

Supernova rudnik...jst vedno podojim gor na tistem rdećem kavču....nisem edina,tam sem spoznala kr nekaj mamic ki so se mi pridružle pri dojenjuuser posted image ,tko da smo spotoma še mal poklepetale.....

Pa do zdj še nism opazla zgražanja....no ja aal pa nism hotla...mi dol visi kaj misljo...če lohk sendviče jedo na klopci lohk pa tud moj otrokk je na klopci edino hrano k jo pač lahko!
Ne vidm razloga zakaj bi se mogu pr tem izolirat v  en majhen zatohel prostor!

clock-img

30.04.2009, 19:52

clock-img

lenček

pencil-img

86

To pa še ni vse. Previjalna podloga je ponavadi popolnoma zasvinjana, ponavadi z otroškim blatom. Da ne govorim o neprijaznosti natakarjev. Katastrofa. Če ne bi imeli take izvrstne lokacije, ne verjamem, da bi sploh kdo tja hodil. Najprej rabiš ene 5 minut, da reč za silo očistiš, seveda je montirana skoraj pod strop (pretiravam), če tetra pleničke ne pozabiš zunaj v vozičku, te pa tut ma, da bi jo kar tam v tistem smradu in svinjariji pustil po uporabi. Prepih je tut grozen. Če je lepše vreme, se dete splača previt na klopci ali travniku.

clock-img

30.04.2009, 19:53

clock-img

lenček

pencil-img

86

Zgoraj napisano velja za previjalnico v Čolnarni v Lj ;)

clock-img

16.06.2009, 21:26

clock-img

EMILY 3

pencil-img

126

PTUJ Qlandija ima previjalnico in dojilnico.ma previjalno mizo,umivalnik je zraven,wc,tud koš...je še kar čisto...sem bla samo enkrat not,ampak za silo je ok.

clock-img

23.06.2009, 13:03

clock-img

Maša 29

pencil-img

8

Pozdravljene,
za vikend smo bili v Kr. Gori in smo po našem presenečenju odkrili previjalnico v nekem gost. lokalu , pubu. Tudi natakarica je prijazno ponudila pleničko, ampak nam je bila prevelika.
Bravo.
Glede na to , da je Kr. Gora tur. kraj....???
Moje pohvale.

_____________________________

M

clock-img

02.07.2009, 00:03

clock-img

blustar

pencil-img

215

Sicer ne mislim, da vam bo pogosto prav prišla, ampak smo bili zadnjič tam in sem bila prijetno presenečena in moram pohvalit. Gostilna Rakar v Ponikvah pri Trebnjem. V ženskem wc-ju imajo previjalni predalnik in v predalih celo plenice različnih velikosti, pa tudi nastavek za wc za otroke. Pa za ženske tudi vložkeuser posted image

clock-img

25.08.2009, 21:23

clock-img

snežinka7

pencil-img

523

Murska Sobota v BTC in Maksimusu

clock-img

30.10.2009, 12:58

clock-img

Vixen

pencil-img

141

Malo obnavljam podatke za nekatere ljubljanske previjalnice, ki sem jih do sedaj že preizkusila:

Supernova Rudnik: v pritličju in v prvem nadstropju je previjalnica v WC-ju za invalide - tako v M kot v Ž WC-jih. Za previt še kar, ker so WC-ji dokaj urejeni, ampak dojenje na WC-jih pa ni ravno kul. user posted image

Baby Center v BTC-ju - zelo všečna previjalnica v prvem nadstropju; res je, da ni tekoče vode, je pa lepa lesena previjalna miza, so vlažilni robčki in pleničke (Pamperske, trojka user posted image ), pa udoben gugalnik za dojenje - pa še stolček za nahranit starejše otroke. Na previjalni mizi je povoščen papir. Meni se je zdela previjalnica zelo zračna (očitno so stvar uredili; na prvi strani te teme (dobri dve leti nazaj) namreč ena mamica pravi, da je bilo zatohlo).

City Park - v obeh previjalnicah je gužva, skoraj vedno je vrsta (torej si težko vzameš čas, da v miru podojiš, čeprav imajo stol).

Hala A - imajo WC za otroke (pomanjšana školjka, majhen umivalnik nizko nad tlemi user posted image ), v katerem je previjalna miza. Dojit je praktično nemogoče, razen če se usedeš na tisti mini WC. user posted image

clock-img

30.11.2009, 09:58

clock-img

Suzikaa

pencil-img

163

IZVIRNO SPOROČILO: snežinka7

Murska Sobota v BTC in Maksimusu



Je možno kje tudi dojiti???

clock-img

30.11.2009, 15:18

clock-img

Deja

pencil-img

669

Jaz pa bi imela en komentar glede previjalnice v eLeclercu v Mariboru...

Kak mesec nazaj sem šla s sinom in možem v šoping v leclerc... upala sem tudi da ga bom lahko v tem centru lepo previla in podojila...
a sem se krepko uštela...

Ko sem stopila v prostor namenjen za previjanje in dojenje je smrdelo ko kuga... podloga zdelana da se je še komaj skup držala... ob umivalniku zelo umazane ploščice, papir nametan po tleh ob košu, ki je bil seveda poln...mislim....fuj, fej in fuj....

Ko pa sem pogledala na list na katerega se mora čistilka po čiščenju vpisat, sem videla vse podpisano... da je baje pred cca 15minutami čistila... pa ja de.... če je čistila sem jaz sveti Peter... eh...

v glavnem če bom še kdaj šla tja - sigurno ne bom več šla v njihovo previjalnico...


_____________________________

21.6.2008-najlepši dan mojega življenja-postala sem gospa!!!
22.1.2009-smo dočakali našega princa...

http://www.ringaraja.net/sn/personalpage_user.asp?show=3&memID=1108329586

clock-img

18.05.2010, 09:25

clock-img

Lara73

pencil-img

976

Gostilna/hotel Marinšek v Naklem (Kranj): najprej sem mislila da je ni, nato mi je natakar povedal, da je previjalna miza v wc-ju za invalide (nič označeno, daje zraven previjalnica). Vse lepo in prav, ampak da otroka tam previješ moraš imeti vsaj 1,8 m. Jaz sem majhna in to je bil podvig prve vrste. Pa še pod povijalno je wc. Drugače čisto in velik umivalnik zraven, kjer sem jo lahko umila (je bila pokakana do vratu).

clock-img

03.06.2010, 10:01

clock-img

norksi

pencil-img

43

http://www.caszadruzino.com/dojencek/previjalnice-v-slo

seznam previjalnic po celi Sloveniji user posted image

clock-img

27.09.2010, 17:01

clock-img

Soffy

pencil-img

4

Mene pa zanima glede Štorklje (glede na to, da nisem iz Ljubljanje in sem novopečena mamica ter me prej take stvari še niso zanimaleuser posted image ). Je to lokal ali kaj, kje se nahaja in kdaj je odprt, saj je bil objavljen komantar o Štorklji že kar nekaj časa nazaj?

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem