cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: no aprilke 2005, kako?

  
clock-img

08.02.2009, 11:06

clock-img

Maja Z

pencil-img

839

Ojla

M_M in Honey, vse pohvale za hujšanje.user posted image  Jaz se pa ne morem pripravituser posted image  Sploh nimam volje. Če se spomnim nazaj cca. 2-3 leta, ko sem uspešno shujšala 13kg po ločevalni dieti...joj, kje so ti cajtiuser posted image

m_m kako pa ti hujšaš? manj ješ in migaš al kako?
Za Mateja sem  glasovala, vidim, da je zmagaluser posted image

Honey, jaz imam tudi pregrado. Mi je G že nekaj let nazaj rekla da jo imam, in ko bom hotela zanosit naj povem, da bom mogla it na opracji, kjer mi jo bodo odtrsanili. In je rekla, da je kar velika jaz pa sem potem nehala jesti KT, ker sem itak rekla, da imam "naravno zaščito"..po nekaj letih pa se je "zgodila" Kajauser posted image . Res, čisto nenačrtovano. Sej me je potem ful skrbelo kako bo nosečnost potekala, ker mi je G rekla, da je več variant s to pregrado. Lahko zanosiš, in normalno donosiš, lahko zanosiš in splaviš, ne moreš zanosit. Jaz sem imela srečo.
Sem jo pa tudi vprašala kako da te pregrade ni že prej vidla, in je rekla, da se jo vidi samo v določenem času, pa se zdej ne spomnim točno  kdaj. Misli, da takoj po M.user posted image
Najbrž je pri tebi res to razlog.Upam, da vama kmalu uspe.

Jaz sem pa zdej spet prehlajena.user posted image  Sploh se ne morem pocajtat. Včeraj sem cel dan prespala. Iz nosa mi teče, vročina in bezgavke me na otip bolijo. Sej po moje ni nič hujšega, ampak je treba počivat. tega pa ne znam. Jutri bom celo mogoče še na bolniški.

Držte se.
LP Maja

_____________________________

Lepo je biti mamica!.......včasih tudi naporno seveda :)

clock-img

09.02.2009, 11:57

clock-img

m_m

pencil-img

1417

naty user posted image  ja, sem si vzela šoping dopoldne user posted image  in zapravla preveč preveč... za doma nisem mela čist nič lepga, sam tist kar ni blo za kam it... zdaj mam pa novo trenerko in spet voljo do hujšanja user posted image  če ne zgledaš fajn ti res ne more bit do hujšanja. Aja, sem bla pa v Pomaranči na kosilu, je pocen ker še bone koristim. Nek solatni krožnik z zrezkom. Mnjami. to zdaj po novem jem, prej nisem bla tak pridna z zelenjavo. Pol sem pa šibala po tavlko u vrtec. Ej kaj pomeni pri tebi podpis? Si bla si še al boš?
A pol pri vas kar vsi trije migajo? Joj, je pestro kaj user posted image  pa samo da ste zdravi. Ej, a bosta kaj avto menjala al boste šli vsi not v sedanjega?

Maja en ga lepega dneva me je pičilo, da ne bom več jedla čokolade in je držalo že 4 tedne, razen včeraj sem malo pregrešila ta jedilnik, zdaj me je spet minlo pa upam da bo držalo naslednje 4 tedne. Migam malo več ker prej sploh nič nisem, tak mini telovadba, počasi bom pa še orbitrek vključla, ko bo topleje pa grem laufat. Mogoče celo z vozičkom. Ostalo hrano sem tut malo spremenila. Jem vsaj 3x na dan, kako sadje vmes, pa malo ločevalno (npr. pečena paprika in hrenovke brez kruha), zelenjavne juhe, v glavnem več zelenjave, ko je nikol nisem velik pojedla.
Ne pričakujem drastičnih sprememb, sam mal bolj na zdravo hrano sem prešaltala pa spet se vrača miganje. Hujšanje poteka počasi, da ne bi blo kakih jo-jo efektov. No jutri natešče bom spet preverla kako napredujem... Če te kaj zanima samo vprašaj. Kolko kilc bi pa rada oklestila?



_____________________________

* Čas je najboljši učitelj, a kaj ko na koncu ubije vse svoje učence.
* * Ni bogat tisti, ki ima največ, ampak tisti, ki najmanj potrebuje.
* * * Če mislite, da zmorete ali da nečesa ne zmorete, imate v obeh primerih prav.

clock-img

09.02.2009, 12:02

clock-img

m_m

pencil-img

1417

honey upam bojo to poštimal  user posted image  Za pregrado pa le poročaj, kaj izveš, da nas malo razsvetliš.


_____________________________

* Čas je najboljši učitelj, a kaj ko na koncu ubije vse svoje učence.
* * Ni bogat tisti, ki ima največ, ampak tisti, ki najmanj potrebuje.
* * * Če mislite, da zmorete ali da nečesa ne zmorete, imate v obeh primerih prav.

clock-img

09.02.2009, 14:51

clock-img

Maja Z

pencil-img

839

OJla

m_m, aja tak način si si izbrala. maš prav. Počasi. sej mene tudi sladkarije bašejo, no pa velike količine hraneuser posted image Ampak čokolade in podobno so pa itak vsak dan na mojem jedilniku. rada bi izgubila 15-18 kg. Sem skromna, a ne?user posted image  Ko bo topleje, bom začela spet s kolesom okol šibat. Pa na kakšen badminton bi šla...že cca. 6m nazaj sva kupila loparje, pa sva šla samo 2x.user posted image  pa manj jesti...in bo..

Grem po Kajo v vrtec.

LP maja

_____________________________

Lepo je biti mamica!.......včasih tudi naporno seveda :)

clock-img

10.02.2009, 08:04

clock-img

ksenjak

pencil-img

1919

Jutro!

Končno spet med vami. Sem bila zopet na bolniški, je Kiara tako kašljala, da je dobila inhalacije in na koncu še sumamed. No, zdaj je zdrava, vsaj do nadaljnega. Moram kar potrkat.

Kar se tiče hujšanja, ne bom nič komentirala, ker nikoli nisem imela nobene volje za kakršnokoli dieto, šport pa me je od nekdaj zanimal a kaj ko zdaj ni več časa za to. Sicer me pa itak tamala dva dost izmozgatauser posted image .

Kar se pa oblačil tiče pa je pri nas isto. Jaz sem ugotovila, da ima Mana čudovite stvari za otroke, sploh za punce. Najmanjša številka je za 4 leta in ravno toliko naši aprilčki nosijo. Čez celo leto imajo znižanja (tudi do 70%) in res dobiš kakšno stvar prav po smešni ceni. In z izdelki sem res zadovoljna.
Ima pa Lanej točno 15 kg in 101 cm. So ga ravno prejšnji teden na alergološki zmerli od nog do glave.

tina_kako je šlo z razgovorom?

clock-img

10.02.2009, 08:42

clock-img

m_m

pencil-img

1417

ksenja, mogoče je pa ratalo, pa je tuk zaposlena z uvajanjem da nima časa za nas user posted image
A mana pravš? Js sem par stvari u kiku nabavla pa je nekaj dobre robe nekaj pa slabe za isto ceno user posted image  pa še ni mi bla všeč pa sem vseen vzela. Sem pa pripadnik H&M in Okaidi. Vedno najdem kar iščem, sam niso pocen. Majo pa vedno kaka znižanja. Za kilce lahk js tut frišno cifro povem, ker smo danes vagale, 15,5. Za centimetre pa ne vem, bom pa zvečer user posted image  
Ej ti pa res ne rabiš diete, ko si taka trlica user posted image  Js tut nisem do zdaj nikol tak hujšala razen pri maturi ko sem se učila pa me je minu apetit. Zdaj pa bi rada pospešila zadevo, ker če nič ne nardim bom shujšala ravno nekje do jeseni, zdaj pa pospešujem da bom že do poletja fit.

maja Z no ja s tehtnice prinašam srednje dobro novico. Od 10 sem jih pregnala slabe 3. Lahk bi blo bolš. Sem pa vesela, da ne gre prehitro dol, ker je večja verjetnost da gre podkožna maščoba in ne mišice user posted image  Mi je žal da nisem šla na merjenje. S hitrim hujšanjem ponavadi zgubljaš vodo in mišice. Tega pa nočem. Js sem v glavnem skos s športom vzdrževala težo. Pa sem za par let mal popustila... kolo je kar fajn ja. Vidva si le prvošta badminton user posted image  Ej kilce bojo šle.  Boš vidla. Sam mogoče bi blo za začetek lažje, če rečeš da bi šla na -5 kilc, pa ko ti bo ratal še 5...

_____________________________

* Čas je najboljši učitelj, a kaj ko na koncu ubije vse svoje učence.
* * Ni bogat tisti, ki ima največ, ampak tisti, ki najmanj potrebuje.
* * * Če mislite, da zmorete ali da nečesa ne zmorete, imate v obeh primerih prav.

clock-img

10.02.2009, 09:12

clock-img

BarbaraE

pencil-img

1261

Honey - mislim, da ti MajaZ prav povedala za pregrado. Moji sestrični jo je odkrila moja G, po tistem, ko je ona svojega prejšnjega zamenjala. In je moja G odkrila to pregrado pri prvem pregledu in ji je tudi rekla, da to imaš "srečo", da jo opaziš, ker se je ne vidi vedno. Od moževega bratranca žena jo ima tudi, zamenjala je že kar nekaj G, pregrado pa so ji opazili šele lani, ko je imela izvenmaternično nosečnost. Torej je res odvisno od naključja, kdaj si pri G na UZ. Važno je, da sedaj veš pri čem si. To je najbolj pomembno. Kar se pa dr. Tomaževiča tiče - on ima vedno tako gužvo, da je joj. Je namreč ful iskan in zato ima polne roke dela z operacijami, pregledi, rizične nosečnosti in posledično so take čakalne vrste pri njemu. Jaz sem to videla, ko sem bila na Gin. kl. pred leti, ko sem imela laparoskopijo zaradi endometrioze. Sama sem bila pri dr. Bokal Vrtačnik. V čakalnici pa je bila največja gneča in pritoževanje glede naročenih ur pri Tomaževiču in je takrat sestra razložila, da imajo operacije prednost pred pregledi in da je treba počakat. On pomoje tudi ne zna rečt ne, kadar nima več časa. Je pa res strokovnjak. To pa je. Kdaj imaš pa naslednji pregled? Ker predvidevam, da bodo pregrado odstranili in potem v nove boje za user posted image . Drži se!

clock-img

10.02.2009, 09:35

clock-img

tinatona

pencil-img

2613

Hej punce!

Evo še mene. Žal s slabo novico user posted image user posted image user posted image nimam še službe. Žal mi spet ni uspelo. Ampak enkrat bo že, ni vrag!!!

Ksenja
a pol si bila včeraj še doma? Jaz sem se namreč po Vranskem potepala in sem te že hotla klicat za kofe... pa sva bili z babi prepozni. Sem šla šele 14.45 proti Ljubljani in se mi je kar mal mudilo it po Ožbeja.

m_m ja sej je tud bolj zdravo počasno hujšanje. Ker če na hitro shujšaš, tud hitro nazaj dobiš.

Dr. Tomaževič je pa men se zdi men delal CR.

Naty-Taja
super, da je vse vredu.

LP




clock-img

10.02.2009, 09:51

clock-img

ksenjak

pencil-img

1919

tina_ja, včeraj sem bila še doma. Ja, škoda, ker nisi imela čas. Mi je pa res žal za službo, ki ti je spolzelauser posted image . Pa res nimaš sreče.

m_m_Mana ima zelo dobro robo, ni primerjave s Kikom. Jaz v Kiku sploh še nisem bila a sem že videla, kakšno robo imajo. V Mani pa imajo kvalitetne stvari. Drugače pa jaz tudi največ nakupujem v H&M pa vsake toliko v Okaidi zaidem, a kot sem že rekla, tam je pa res blaginja.

Lp

clock-img

10.02.2009, 09:51

clock-img

ksenjak

pencil-img

1919

Sem pa res bučka, sem hotela napisat draginjauser posted image .

Lp

clock-img

10.02.2009, 13:27

clock-img

honey

pencil-img

2567

BarbaraE, ja, vem, da je dr. Tomaževič strokovnjak na svojem področju, zato sem bila tudi zelo vesela, ko mi je pr prvem naročanju sestra rekla, da si lahko izberem njega. Menda je pa skregan z uro - tako so nam zadnjič rekle sestre user posted image Bom videla naslednjič, kaj bo. No, v teh dneh enkrat do petka moram iti v laboratorij dati kri za pregled hormonov, potem pa naprej. Pa upam, da mi bo Tina zrihtala operacijo v najkrajšem času. Bom videla.

KsenjaK, ja, Mana ima res fajn cunje za otroke. Pa Clark tudi in imajo tudi celo leto znižanja. Meni je fino, ker jih imam enega zraven drugega, pa lahko malo prečekiram in v enem in v drugem user posted image




_____________________________

V meni živi vitka ženska, ki bi rada prišla na površje. Običajno to kozo lahko utišam samo s piškoti.

clock-img

10.02.2009, 19:03

clock-img

m_m

pencil-img

1417

ksenja sej je blaginja pri izbiri user posted image

tina škoda user posted image  bo pa drugič kaj bolše.



_____________________________

* Čas je najboljši učitelj, a kaj ko na koncu ubije vse svoje učence.
* * Ni bogat tisti, ki ima največ, ampak tisti, ki najmanj potrebuje.
* * * Če mislite, da zmorete ali da nečesa ne zmorete, imate v obeh primerih prav.

clock-img

11.02.2009, 07:45

clock-img

ksenjak

pencil-img

1919

Jutro!

Pa ve aprilske čveke ste se čisto polenile. Me več kot en teden ni pa še ene cele strani ner napišeteuser posted image . No, upam, da bo kaj bolje, ko bo pomlad.

Lp

clock-img

11.02.2009, 08:11

clock-img

Maja Z

pencil-img

839

jutro,

evo, jaz sem še kar doma. Počasi mi ž vse skupaj najeda, sem malo bolje, ampak glava me ša kar boli, vročine sicer nimam več. Pa izkašljujem se...ne vem, lohk, da je kao samo viroza. kaj pe če imam angino? Kaj je sploh angina? oz.kakšni so znakiuser posted image  Jutri grem pa v službo.

Tinatona, joj, škoda ker nisi dobila eljene službe. Ampak nič ne obupaj,samo z optimizmom naprej. Slej ko prej se bo nekaj našlo. Vsaka stvar je za nekaj dobra, pravijo. In bo najbrž res držalo. Meni je bilo ankso leto ful hudo, ker nisem dobila ene službe k sem si jo ful želela, no pa sem čez nekaj mesecev (vmes sem 2 zavrnila) dobila to zdajšnjo, k mi je ful všeč. pa še blizu je in delovnik je super. Tako, da pozitivno naprej. Držim pesti.

Kaj boste kaj kupili našim kmalu 4letnikom za RD. če ste seveda kaj razmišljale. user posted image  Jaz nimam pojma kaj kupit, ko pa imajo že polne riti. Babi in dedi bosta baje trampolin....potem pa zmanjka idej.

Aja, jaz bom pa letos 30. pa me ful sekirajo, da moram narest en žur..men se pa to ne da.user posted image  Pa če razmislim, bi ful dnarja šlo zato. Ga pa glih nimam na pretek. Naše bom nekam povabila na kakšno kosilo na kmečki turizem,ostale pa nimam pojma.

Kako ste pa tiste, ki ste že imele 30 to izvedle. za prijatle me zanima. No, kakšna ideja mi ne bi škodila.

LP Maja

_____________________________

Lepo je biti mamica!.......včasih tudi naporno seveda :)

clock-img

11.02.2009, 08:32

clock-img

ksenjak

pencil-img

1919

Maja Z_tudi jaz ne vem, kaj mu kupiti, ker ima res vsega polno rit. Še najraje bi mu kupila kolo a kaj, ko ne pokaže nobene volje, da bi se z njim tudi vozil. Samo, da ima svoj traktor. Ne vem, ne vem. Za igrače mi res ni. Mogoče pa bi ga vzela s sabo v trgovino in bi si kolo izbral sam, potem je večja verjetnost, da ga bo navdušil.

Kar se pa mojega rojstnega dneva tiče pa je meni res kar malo brez veze zapravit toliko denarja za fešto. Tako, da rojstnodnevnih fešt ne delam (niti za okrogle obletnice). Mi je škoda, škoda denarja pa še glava me po možnosti drug dan boli. Sploh pa odkar imam otroka, delamo fešte samo še za njiju dva in tja so itak povabljeni tudi najini kolegi z otroci.

clock-img

11.02.2009, 08:42

clock-img

ttamariskaa

pencil-img

51

Naš se je že v vrtcu vozil s kolesom in mu je blo všeč, tak da smo mu ga kupili in je ful zadovoljenPa tud takoj je osvojil pedaliranje, glede na to, da na triciklu je komaj držal noge na pedalih. Sem ga pa prej en tedne vozila s sabo po trgovinah, da sem bila sigurna, da ne bo kolo doma stalo v enem kotu. Vzela pa sem mu dvokolesnik, ki ima še ročko da ga lahko držim.

clock-img

11.02.2009, 09:02

clock-img

honey

pencil-img

2567

Jah, naš ima kolo že od 1,5 leta. Imel je naprej enega starega, potem sva mu pa lansko leto kupila novega - pa ne za r.d., kar tako, ker ga je pač rabil. Za r.d. je dobil trampolin od vseh. Letos pa tudi ne vem, kaj bo dobil. Malo se nagibam k temu:http://soncek.si/si/teifoc-69-609000-zidaki-581-kosov-5-vrst-i13531.shtml/sdata/YTo1OntzOjQ6InBhZ2UiO3M6Njoic2VhcmNoIjtzOjM6ImNtZCI7czo2OiJzZWFyY2giO3M6MTA6ImNhdGVnb3JpZXMiO2E6MTp7aTowO3M6MDoiIjt9czo1OiJxdWVyeSI7czo2OiJ6aWRha2kiO3M6MToibyI7aTowO30=
ampak je precej drago, tako da bomo še videli, kaj in kako.




_____________________________

V meni živi vitka ženska, ki bi rada prišla na površje. Običajno to kozo lahko utišam samo s piškoti.

clock-img

11.02.2009, 09:05

clock-img

ksenjak

pencil-img

1919

honey_ne morem odpreti.

clock-img

11.02.2009, 09:11

clock-img

ttamariskaa

pencil-img

51

Super! Sicer prvič vidim a se  mi zdi ful dobro. Pa tud ni drago. Glede na to, kolko dnarja zmečemo za drobnarije ( že en mali avtek zna bit 10eur), ki jih zanimajo maksimum pet minut, to pa je igrača, ki jo bo imel dolg časa in se bo z njo tudi ful zaposlil. Kaj prodajajo sam prek spleta al tud v trgovini?

clock-img

11.02.2009, 13:59

clock-img

m_m

pencil-img

1417

ksenja mislim da bo na pomlad slabše, ker bomo vsi na sončku user posted image  al pa tut ne pa bomo zvečer čekirali kaj dogaja user posted image
on link od honey
user posted image user posted image


Maja z mislim da je grlo boleče, pa da ne moreš požirat user posted image
za RD ti lahk čez 2 leti sporočim user posted image  tut ne vem kaj me čaka, sam lahk pa zbereš stare prjatlce pa greste mal žurat, za domače pa je kosilo čist ok, sploh pa če povabiš goste z veliko starostno razliko.
za tamalga pa js razmišlam bolj o malih stvareh, ker ma res vsega dost. Eno knjigo sem nabavla pa sem rekla da je za RD, pa kakšna lutkovna predstava bi znala bit zanimiva, pa da kam greste... tak da je cel dan namenjen otroku. neka velika darila so že mimo. Pa cel dan skup preživite pa se bo mel bolj fajn ko pa kako darilo ko bo zanimivo samo prvi teden. Pa da torto pomaga delat... tak da se bse vrti okol njega.
Mi smo za božička nabavli skiro, pa zdaj čaka na lepo vreme. Se mi zdi praktično, da se nauči ravnotežja. Je pa recimo kolo, če ga še nima tut lepo darilo pa še uporabno je. Mi imamo kolo od lani, pa ga je kar lepo vozila, čeprav zeloooo počasi tak ko dela vse ostalo.

ttamariskaa ja men se tut zdi dobra ideja tale hiška. sploh pa, če že vnaprej veš, da se že našpara  do RD za dražja darila. Sonček pa je baje ločena trgovina od spletne pa sam nekje na Bledu jo majo. Roba je pa menda podobna.
Čuj, a ti maš tut aprilčka doma? Daj napiši mi kake podatke, ime pa datum rojstva malega, da te dam na seznam user posted image


_____________________________

* Čas je najboljši učitelj, a kaj ko na koncu ubije vse svoje učence.
* * Ni bogat tisti, ki ima največ, ampak tisti, ki najmanj potrebuje.
* * * Če mislite, da zmorete ali da nečesa ne zmorete, imate v obeh primerih prav.

clock-img

11.02.2009, 14:52

clock-img

tinatona

pencil-img

2613

Hej punce!

Evo mene.

honey pa mene kopira...  user posted image user posted image user posted image . To bo namreč naš Ožbej dobil za rojstni dan od mojih staršev. Jaz mu bom pa letos verjetno lahko samo torto spekla, če bo šlo tako naprej user posted image user posted image user posted image . Drugače pa tele zidake prodajajo tudi v Mercatorju (vsaj v tavelkem vem da sem jih videla), pa v direndaju tudi... Je več različnih kompletov po sestavi in ceni... Mojmu očetu so v oči padli, ker imaš noter tudi orodje... moj je pa itak mahnjen nanj. Najraje gre s fotrom kaj malega naredit, ker mu potem lahko pomaga. So pa tile zidaki tud super, ker so za večkratno uporavo (vse skupaj daš za par ur v vodo in se malta sama razgradi in opeke ponovno uporabiš).

Maja Z ne morem gledat tako optimistično več, če sem že 4 mesece doma. Jaz sem le sama z Ožbejem in je kar kriza, ker sem zdaj ostala brez nadomestila za brezposelnost in s tem brez dohodka. Samo s preživnino pa jaz položnic in kredita ne morem plačat. Tko da...

Angina je bakterijsko vnetje žrela. Kjer otečejo mandeljni zato se pojavi bolečina, oteženo požiranje, lahko tudi pekoč občutek v grlu... Ponavadi tudi visoka temperatura (ni pa nujno). Pomaga če ješ sladoled ali zmerno ohlajene tekočine (blaži bolečino).

Kar se pa fešte tiče... jaz bom letos tud 30 in sem mislila v maju nardit piknik za žlahto in prijatelje... samo glede na to da sem brez službe ne bo šlo... Jaz imam sicer RD šele decembra, ampak sem upala da bom tako zbrala nekaj denarja skup in bi šla konec junija spet na Shetlande k prijateljem (takrat namreč še norvežani pridejo in bi tako ubila dve muhi na en mah)... tko pa ne bo nič.

ksenjak kolo je super ideja, če mu je to fajn. Če ne je brez veze... Ožbej ga je lani dobil od očka (moralni maček, ker ga pol leta ni bilo) in se super obnese. Se full rad vozi in komaj čaka da bo pomlad in ga bomo spet v LJ pripeljali. Zdaj namreč prezimuje v Cerkljah.

Nič šibam jaz zdaj po Ožbeja, da greva še malo na sonček, pa se vam potem še kaj javim.

LP Tina












clock-img

11.02.2009, 19:50

clock-img

ttamariskaa

pencil-img

51

Hej! Ne nimam aprilčka mam novembrčka, sam sem iz firba odprla debato ki pri nas je vedno tak da za sproti vedno najdem kakšno darilo za malega, ko pa je rojstni dan al pa božič pa nič. nobene ideje. no ta hiška je super ideje, tak da bo letos že kr valentinovo obdarovanje mal dražje.

clock-img

12.02.2009, 08:30

clock-img

ksenjak

pencil-img

1919

Jutro!

No, danes sem že malo boljše volje. S sodelavci smo že pokofetkali, pa še sonček je zunaj. Odlično! Je pa kar hladno. Se mi zdi, da sem tamala dva kar premalo oblekla. Upam, da ju ne bo zeblo, če bodo šli kasneje kaj ven. Sicer na sončka počakajo a vseeno. Tamala ima namreč pod tanjšimi žametkami samo najlonke in pa štumfke, da jo v čevljih v nogice ne zebe. Upam, da ne bo krize. Ne bi rada, da se spet prehladi.

Ja, maja pri angini boli grlo kot hudičuser posted image . Jaz nisem mogla niti požirati, niti jesti. Ampak se po kakšnih dveh dneh jemanja antibiotikov stanje malo normalizira.

tina_ja, tole z denarjem je res sranje. Tudi pri nas so se sobice malo premaknile. No, ampak eno bomo v roku enega meseca zrihtali, ta drugo pa malo kasneje, saj nam pridejo šele sredi februarja okna menjat. Se pravi, očitno bodo morali ta nova, ki so jih že vgradili dati ven in spet naročiti nova. Brez komentarja.

Sem se pa takoj spomnila, da je Lanej od moje kolegice lansko leto dobil eno tako super kolo, v bistvu čisto novo a se mi zdi, da je za letos še malenkost preveliko.
Skiro pa je dobil že lansko leto za RD in je kar navdušen nad njim.

So pa super tele hiške za zidat. Jaz tega še nisem nikjer zasledila. Kako pa se temu reče?

Lp

clock-img

12.02.2009, 09:02

clock-img

honey

pencil-img

2567

Jutro, zaspanke - no, saj jaz sem tudi med njimi user posted image

Ja, Tina, tebe kopiram z darilom za r.d. user posted image Kaj čmo, če pa ni idej, kaj in kako.

Skiro mu moramo tudi še kupit letos, bom najbrž kar sestri rekla za darilo za r.d. - sicer ima 3-kolesnega, ampak mu je že premajhen.

MajaZ in vse ostale, ki vas čaka 30 letos. No, mi2 z možem sva isti letnik in sva kar skupaj naredila nekje poleti en orng piknik. Povabila sva vso žlahto, prijatelje in otroke, naročila odojka, imela mislim da sva tudi zelenjavno lazanjo (za vegetarijance), malo solat in kruh. Pa pijačo seveda. Ne spomnim se točnega zneska, ampak mislim, da je bilo to takrat okrog 35.000,00 - 40.000,00 SIT. To se mi ne zdi ne vem kakšen hud strošek, če gledam, da sva odrajtala vse hkrati.


_____________________________

V meni živi vitka ženska, ki bi rada prišla na površje. Običajno to kozo lahko utišam samo s piškoti.

clock-img

12.02.2009, 09:20

clock-img

ksenjak

pencil-img

1919

Ja, odojek je za take fešte kar fajn pogrutavščina. Se mi zdi, da še najbolj ugodno pride. Glede na to, da je potrebno kar nekaj lačnih ust nahranituser posted image .

lp

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem