cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Široko povijanje in robčki za umivanje

clock-img

13.06.2006, 21:27

clock-img

Pajaca

pencil-img

2154

Pri nas so bili kolki 1a pri obeh, samo sta bila vseeno 1 mesec široko povijana, pa pač pozimi to ni motilo, zdaj bi bilo huje.

Robčki pa. Pri tamali sem še nekaj komplicirala, pa jo kakšen mesec le z vodo umivala, tamalčka pa par dni, pol sem si pa enkrat jo pozabla k previjalni prnest on pa pokakan čez in čes pa sem pač vzela robčke ki so od tavelke na previjalni.

Mam pa Mullerjeve robčke, so mi najboljši.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni