writing-img

noč brez plenice

clock-img

02.03.2007, 09:56

clock-img

petrc@

pencil-img

68

ZANIMA ME KAKŠNE IZKUŠNJE IMETE Z ODVAJANJEM PLENIC PONOČI?Naša punčka je stara 26m in je čez dan že 4m brez pleničkeuser posted image :Zdaj pa smo prišli do te faze da je bila tudi ponoči vedno suha plenička,in sem jo začela dajat spat brez plenice.A user posted image  mali se mi polula!Mislite da jo zebe?Naj vztrajam ali ji dam še pleničko?user posted image

Lep dan

clock-img

02.03.2007, 10:51

clock-img

Gordana-3

pencil-img

978

naša je postala suha pri 25 mesecih, pri 27 mesecih je bila suha tudi ponoči. nato je dobila angino od spet začela lulat tudi ponoči. smo dali plenico nazaj. sedaj je 34 mesecev in ponoči ima še vedno plenico. kakšno noč ostane suha, kakšno noč pa je čist čist polulana. tik pred spanjem sicer gre na wc. zdi se mi pa nesmiselno, da bi jo ponoči zbujala zato, da bi šla lulat. sploh se ne sekiram za to nočno lulanje, enkat bo že nehala. eni otroci imajo še pri 4-5 letih ponoči plenico.

clock-img

02.03.2007, 12:57

clock-img

viv_

pencil-img

9144

Jaz jo dam ponoči 1x lulat, pa je suha. Tamlo nafutram, ta veliko nesem na wc, pa je user posted image

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

clock-img

06.03.2007, 11:10

clock-img

c7

pencil-img

50

Pri nas je 'pomagalo', da je bilo plenic ravno še do rojstnega dne, pa smo rekli, da takrat prenehamo (3 leta). To je ta teden - in je suha. Prej je bila plenica vedno mokra, ker je lulala zjutraj, ko se je že v bistvu zbudila.

Je pa bila brez že pred pol leta, mama odsotna eno noč, potem pa je bilo konec. Vem, da smo čakali malo predolgo, ampak upam, da bo zdaj to to (da plenic več ne kupujemo).

clock-img

06.03.2007, 12:30

clock-img

nejcko

pencil-img

6556

Naša je čez dan suha že od 23 meseca, torej od lanskega junija. Jeseni je bila že precej časa suha tudi ponoči, ampak čim smo ji dali plenico stran, je bila vsako noč polulana. Pa sem ji dala plenico nazaj in se odločila, da počakamo do pomladi. Zdaj je že kakšen mesec suha vsako noč, plenico pa ji še vedno dajem gor, zaradi občutka. bomo pa v kratkem, če bo tako toplo, poskusili popolnoma brez.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem