cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

novemberke

clock-img

16.07.2005, 09:23

clock-img

Teni_

pencil-img

6466

Malo me tipkovnica zafrkava, ker mi jo je Teja včeraj polila, zato se ze v naprej opravičujem za napake. Kako ste kaj? Pri meni vse po starem - torej vse ok. Ze 3 dni čistim kot zmešana, ker imamo danes predajo starega stanovanja, pa danes prideta moja babica in deda na kosilo, pa čistim na veliko. Upam, da se bom ta teden kaj odpravila pogledat, če je po trgovinag kaj pametnega. Da kupim vsaj nekaj za svojo dušo za :duda:, glede na to, da tako ali tako vse imamo. LP,Mojca:nosecka:

clock-img

18.07.2005, 15:23

clock-img

Andy13

pencil-img

589

Ojla Mojca,

pri meni tudi vse po starem;), buši kar raste in raste. Otroček postaja vedno bolj živahen, prav zanimivo.
Vedno bolj postajam okorna in nisem več sposobna hitrih gibov, tako, da moram kar malce paziti, ko vstopam in izstopam iz avta, pa ponoči, ko hodim lulat...počasi začenjam čutiti, da sem noseča! :)-

Nakupo si v tej vročini sploh ne želim, bi pa vseeno šla kaj kupit, pa gledat...

lep začetek tedna vsem, :rozica:

Andy

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem