cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

novemberke malo višje

clock-img

21.06.2005, 20:36

clock-img

Teni_

pencil-img

6466

Kako ste kaj? Kako kaj kg. Pri meni so šle zdaj vse 3 kg gor, ki sem jih na začetku izgubila, pa dodatnih 0,5 kg. Sem zadovoljna, glede na 1. nosečnost. Drugače pa imam danes nasmešek okoli obraza(še dobro, da imam ušesa). Sem šla popoldan po stopnicah, pa pride ena mamica z dvema otrokoma. Pa pravi starejši(star nekje 6 let): mami, glej, ona pa ima dojenčka tam noter. Mi je bilo to tako všeč, ker se mi prvič do konca ni videlo. Potem pa pridem h kolegici, pa mi reče, da se mi pa zdaj že kar fajn pozna, potem pa še ena soseda reče, da me je pa v tej nosečnosti res razneslo. Jaz pa zaradi tega full srečna, ker sem upala, da se mi bo tokrat kaj poznalo. :)-:)-:)-

Komaj čakam na četrtek, ko imam morfologijo.

no,zdaj sem se pa razpisala. Se opravičujem.

LP,
Mojca:nosecka:

clock-img

21.06.2005, 21:07

clock-img

žužu

pencil-img

620

čeprav nisem novemberka..
super. lepo, da si srečna. a ne, kako nas znajo razveselit še preden pokukajo na svet:angel:

clock-img

21.06.2005, 21:17

clock-img

Teni_

pencil-img

6466

O ja, to pa res. Danes se mi res kar smeje.

LP,
Mojca:nosecka:

clock-img

21.06.2005, 22:34

clock-img

cmokec

pencil-img

5499

Sej se ti lahko smeje, uživaj :bravo::bravo::bravo:

clock-img

22.06.2005, 11:01

clock-img

Julijana

pencil-img

128

en poletni pozdravček vsem!

Mojca me prav veseli da si tako srečna in glej da boš šla na dan s podatki iz morfologije-saj veš zakaj ker imava isti PDP:bravo:.
Drugače pa moj trebušček raste iz ure v uro:ups:. Včeraj zvečer sem si oblekla oprijeto bluzo predno sem šla na večerjo in po večerji živa groza:ups:, od prsi dol vsi gumbi našponani da mi je bilo prav nerodno-sem mislila da bodo kar stran popadali, tako da sem sedaj ugotovila da stare oprijete in neelastične cunje gredo na dopust.
Kako pa kaj brcike:duda:?. Moj pajacek je tako živahen da je kaj, sedaj ga čutim že vsak dan in tudi zvečer tako da ne vem kdaj sploh spi:ups:.
LP:nosecka:J

clock-img

22.06.2005, 11:33

clock-img

Teni_

pencil-img

6466

JA, veš, da bom javila.

Moj :duda: tudi brca 100 na uro. Včasih kak dan malo manj,potem pa spet kot, da bi rad kar ven pobegnil. Zdaj se končno čuti tudi navzven.

LP,
Mojca:nosecka:

clock-img

22.06.2005, 12:01

clock-img

Andy13

pencil-img

589

Pozdravček vsem!

Moj trebušček je tudi napet in včeraj sem dobila prvi kompliment, da sem lepa nosečnica. :ups: Mi je bilo prav toplo pri srčku, saj se trebušček, ko imam kaj oprijetega že pozna.
Moje kile so +2 in se mi zdi OK, upam, da bodo šle tako počasi tudi dalje gor.
Naslednji pregled imam naslednjo sredo, ko bom noseča 18 t, torej sem do morfologije še daleč. Predvidevam, da me bodo stehtali, zmerili pritisk in pogledali kako srček bije. Ali še kaj drugega?

Lepo se imejte in pobožajte vaše bušije,
Andy

clock-img

22.06.2005, 13:28

clock-img

dd75

pencil-img

46

Lep pozdrav tudi od mene, oz. naju:duda: !

No, moj trebuh je pa menda že kar obilen in mi je prav všeč:love:.
Zadnjič sem šla po nakupih in sem se dala v eno bolj oprijeto oblekico:) in se zdela prav luštna sama sebi; no potem sem pa ugotovila da me dosti ljudi mal čudno gleda...:zmeden: Ne vem a jim je tako čudno če ima nosečnica trebuh al kaj, ali pa se jim je morda dopadlo:zmeden:?
No, skratka meni je moj trebuh super, zredila sem se za 5kg, vendar naj ne bi bilo nič narobe saj sem bila vedno zelo suha-pri 177cm 57kg.
Pikica veselo skače po trebuhu-čutim vsak dan in komaj čakam na morfologijo čez 14 dni, potem pa kmalu na :morje:.
Lp,
dd75:nosecka:

clock-img

23.06.2005, 00:25

clock-img

nogometas

pencil-img

252

JUHU, DANES PA MORFOLOGIJA.... UPAM, DA BO IMEL G DOBER DAN!
P.S. PA ŠE NA VAGO BOM MORALA, JOOOOJ, VČERI SEM MELA PA FUL NAPAD NA HLADILNIK :ups:
NO JA, SAMO DA BO ZDRAV!!! ;)

clock-img

23.06.2005, 09:41

clock-img

Teni_

pencil-img

6466

Nogometaš, jaz tudi. Že komaj čakam. Že vidim, da se mi bo čas vlekel do 17. ure. Jaz sem pa zadnje čase nora na sir. Ne vem, kdaj sem ga nazadnje tako jedla. No, pa jagode, teh bi lahko pojedla na tone.

LP,
Mojca:nosecka:

clock-img

23.06.2005, 18:13

clock-img

nogometas

pencil-img

252

Evo, tut drugi UZ je za nami... Zgodil se je čudež. Moj MV se je PODALJŠAL, tako da zdaj meri cele 3cm. :bravo::bravo::bravo: Nobene panike zaenkrat.

:duda: smo vidli vsi, tut :love:, ki je potem takoj kupil prvo stvar za svojega potomca: kanto za plenice zavijat (obseden s čistočo). Spola G ni mogel določiti, oz. je bil raje dvoumen: "med nogicami ni blo nič videt" :zmeden: torej še vedno nisva prepričana in lahk samo čakava na zadnji UZ, verjetno se bom odločila za 3D v MB.

MojcaH in ostale Mariborčanke, prosim za nasvete, naslove in vse v zvezi s 3D UZ v MB!!!!
Zdaj, ko vem, da se :duda: lepo razvija, se bomo pa malce afnali ;). Tudi moj PDP se je premaknil za 1 teden: rodili bomo 13.11.:zmeden: NO, MENI JE ITAK vseeno, kdaj, samo da ne bo PREVEČ PREHITRO :(

Vagam pa kar kilo in pol več kot 30.5. Prava :sloncek: ampak kdo bi se sekiral, če smo pa ZDRAVI: pritisk OK, voda OK in moja zlata :duda: pridno brca... Aja, trebuh imam baje zato že tolk zunaj, ker je posteljica nekje spredaj desno od popka...
Tolk zaenkrat, ta vikend se grem mal švercat na :morje:, za spremembo z bodočim dedkom in babico, ker bo moj "službeno" odsoten...
LP VSEM IN ČIM MILEJŠE VROČINSKE VALOVE VAM ŽELIM!!!
:rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica:

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem