writing-img

obroki GH

clock-img

12.09.2008, 20:35

clock-img

madasa

pencil-img

287

Pozdravljene,
malo sem brala Paparico in obročnik za odstavljanje in dodajanje GH. Vse skupaj mi je malo čudno. Ja saj bom delala po občutku (trenutno samo še okušamo hrano). Zanima me po katerem vrstnem redu ste ve zamenjale dojenje z GH. Ali ste prvo uvedle zajtrk kot samostojen obrok ali kako?
Hvala in lp!

clock-img

12.09.2008, 21:10

clock-img

Paštetka

pencil-img

7346

pa saj ne zamenjaš takoj. dopoldne npr. Uvajaš GH. Npr. za malico. In daš vedno nek drug okus, hrano, da vidiš, če je kakšna reakcija. Na začetku se iz tega itak ne bo najedel in potem pač daš še mleko.  Potem sem po kakšnem tednu probala ene riževe kosmiče. In takrat sem prešaltala na 1. gosti obrok - večerja: kašica.

Dopoldne sem pa še vedno sprobavala, uvajala. In ko sem uvedla že dovolj živil, sem za naslednji polni obrok GH dala kosilo. In potem sem za kosilo vedno novo in novo živilo dodajala. Po kakšnem mesecu, dveh (se ne spomnim več), pa prešaltaš na cel obrok malica (dopoldne npr. sadna ali mlečna)....  itn.

Zajtrka mi nimamo gostega, ker ju puščam kar na mleku (tudi 3 letnega sina), ker pred vrtcem spije mleko (najhitreje vsem), potem pa ima tam čez pol ure malico (in če ima gosti zajtrk, potem v vrtcu ne je in je do kosila lačen) .

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html


Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem