writing-img

parni čistilnik

clock-img

20.10.2007, 11:55

clock-img

mlavla

pencil-img

3230

Mene pa zanima če katera od vas uporablja parni čistilnik?In kakšen oz. kateri..ter za kaj vse ga uporabljate....??

_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

clock-img

20.10.2007, 11:56

clock-img

natasaom

pencil-img

2231

to pa mene tud zanimauser posted image

clock-img

20.10.2007, 14:46

clock-img

mala maja

pencil-img

3204

moja tašča ima Divo 2000user posted image user posted image , staro več kot 10 let, pa še vedno dela kot urica.Meni je super, sam kaj ko malokrat pridem do njeuser posted image user posted image jo čuva kot zlato, pomoje bi mi raje posodila vso zlatnino kar jo ima kot pa divouser posted image

Drugače pa se lahko čisti čisto vse in brez čistil(to mi je najbolj všeč)Nnajbolj zakon mi je z njo čistit tla(z močotom jih nikoli ne očistiš tako, še če greš na kolena ribat ne) in lesene obloge na steni ter kuhinjske omarice. Gre vse stran.
Ona ima tudi nastavek za okna in zraven še likalnik(sej mi ni treba povdarjat da je user posted image )

Bi si tud jaz kaj takega omislila, če nebi stalo celo premoženje.user posted image   Si pa bom enkrat parno metlo. Vsaj touser posted image user posted image user posted image

clock-img

20.10.2007, 14:59

clock-img

natasaom

pencil-img

2231

jest si tud želim kaj podobnega..sem gledala v ravbarju philips stane 500eur..diva je pa veliko več...ampak najprej bomo mogl sušilca kuptuser posted image

clock-img

20.10.2007, 15:14

clock-img

bumerang

pencil-img

3207

Imam kombinacijo sesalca in parnega čistilca (firma Mediteranea) okoli 8 let, deluje kot urca in je super zadevščina. Šipe počisti in posuši en-dva-tri, odstrani loščila s tal, likaš lahko čez štiri plasti, pečica je čista kot solza, fuge očisti brez drsanja, ... Me pa moti, da ima filtre sesalca nedosegljive in da jih lahko ščisti samo serviser tako da ga kot vsakodnevni sesalec več ne uporabljam.
Pred leti je stal u-la-la denarčkov, danes take stroje dobite za nekaj sto eurov. Kdor ima hišo in ima rad čisto, mu bo prišel zelo prav. Ne dela pa sam. user posted image

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

clock-img

20.10.2007, 17:40

clock-img

robinzon

pencil-img

500

Lani je prišel k nam agent za Sekuro in je stala kar tam okrog 2000€, če me spomin ne vara,  je bilo to brez likalnika, čeprav se lahko tudi dokupi.

Krasno  čisti, tudi take stvari, pri katerih je treba cif in še precej svoje energije zraven. Cena se mi zdi pa previsoka.

clock-img

22.10.2007, 23:13

clock-img

mlavla

pencil-img

3230

prosila bi vas še za kakšno informacijo..kje se kupijo ti parni čistilci oz. kakšne povezave..kontakt če obstaja...
hvalauser posted image

_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

clock-img

22.10.2007, 23:24

clock-img

natasaom

pencil-img

2231

jaz sem gledala philips parni sesalec z likalnikom v trgovini ravbar na vrhniki.cena je 500eur..sigurno imajo tud v ostalih teh.trgovinah.
upam,da sem ti kaj pomagala

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem