writing-img

pasji hotel

  
clock-img

04.03.2009, 13:57

clock-img

Hope2

pencil-img

7572

kje v slo je pasji hotel, tak mal boljši- pomeni da so boksi dokaj veliki (ne male kletke), po možnosti znotraj oz na toplem, da imajo psi možnost 2x na dan prostpo tekati v kakem večjem ograjenem prostoru zunaj, še bolje, da jih sprehajajo, da skrbijo za njih kot za svojeuser posted image

clock-img

04.03.2009, 13:59

clock-img

Pika Zoja

pencil-img

765

K meni ga pripeljiuser posted image Bo kot caruser posted image Če prenaša velike srebrne mrcine, ki mislijo, da je point pasjega življenja to, da se igrajo. user posted image

clock-img

04.03.2009, 14:46

clock-img

Zanica

pencil-img

537

Eh... takega hotela.... Če bi imela možnost, bi ga jaz odprla, ker obožujem pse, in bi ziher skrbela tudi za tuje kot za svoje!

Samo mastno plačaš... imaš hotel Goldi-poglej na spletu, baje da so dobri, vsaj tako pišejo o sebi, o ceni pa raje ne....

Mi smo enkrat pustili naše kužike v en "hotel" ki je imel zunanje bokse... ko smo po tednu dni prišli po njiju, sta bili tako bogi, da nisem mogla verjet... Plačali smo pa 40000 SIT za 7 dni.

Po tem smo vedno organizirali tako, da ko nekam gremo, pride brat od moža pazit psičke...

clock-img

04.03.2009, 15:09

clock-img

Hope2

pencil-img

7572

Vem, da so cene zasoljene, pa dam raje več, kot pa da trpi revček. Ponavadi damo kužka k mojim staršem in tudi zdaj smo imeli v planu, pa je neki bolj nujnega prišlo vmes, pa moramo drugo pot najtiuser posted image . Grem pogledat tega na net

če kdo ve še za kakega ali kako privat varianto naj kar pove, lahko tudi na ZS

Pika zoja, kdo pa so srebrne mrcine?

clock-img

04.03.2009, 15:16

clock-img

brina_3

pencil-img

743

Naša ajša počitnice preživlja v hotelu Miša

clock-img

04.03.2009, 15:17

clock-img

Anonimen

Če mara mačke ga jaz vzamemuser posted image

clock-img

04.03.2009, 15:22

clock-img

Hope2

pencil-img

7572

Še sem neki našla , ki se sliši zanimivo http://www.kanina.si/default.asp?mID=sl&pID=udobje_in_varnost

clock-img

04.03.2009, 15:23

clock-img

Hope2

pencil-img

7572


IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca

Če mara mačke ga jaz vzamemuser posted image



Mara, samo ponavadi ga one neuser posted image

clock-img

04.03.2009, 15:24

clock-img

Hope2

pencil-img

7572

IZVIRNO SPOROČILO: brina_3

Naša ajša počitnice preživlja v hotelu Miša



A prosim poveš kaj več, kako je udobje

Tistega goldi pa ne najdemuser posted image

< Sporočilo je popravil Hope2 -- 4.3.2009 15:38:33 >

clock-img

04.03.2009, 15:38

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Hope2


IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca

Če mara mačke ga jaz vzamemuser posted image



Mara, samo ponavadi ga one neuser posted image



Moje mačke vse marajouser posted image

clock-img

04.03.2009, 17:38

clock-img

Arwenko

pencil-img

5206

Jaz nebi v goldi...Miša pa je baje zelo vredu.

clock-img

04.03.2009, 18:00

clock-img

Hope2

pencil-img

7572

IZVIRNO SPOROČILO: Arwenko

Jaz nebi v goldi...Miša pa je baje zelo vredu.




kje pa je ta miša, pa ima notranje bokse in kak prostor za igro oz sprehod. A poznaš mogoče unga, ko sem jaz našla KANINA

clock-img

04.03.2009, 22:47

clock-img

Arwenko

pencil-img

5206

Miša je nekje v bližini Laškega, tistega ki si ga pa ti našla pa ne poznam.

clock-img

05.03.2009, 07:51

clock-img

Pika Zoja

pencil-img

765

Hope, moja mrcina je srebrno sive barveuser posted image . No, ok, sive, jaz pravim srebrne.

No, zdaj pa resno.
Goldi -> Slišala že enih par ful dobrih kritik in nekaj res slabih
Miša je menda OK.
Kanin - nikoli slišalauser posted image

Dejansko pa je najboljša opcija za tvojega psa (mislim, da imaš višavca), da ga daš za čas počitnic kakšnemu znancu ali prijatelju, pa njemu nekaj plačaš, ker tole s hoteli, se boš v Sloveniji kar naiskala, da boš našla takšnega, ki ti bi ugajal v vsem. Pa še malo bolj si pomirjen, pustit psa znanemu človeku, ki veš, da bo OK skrbel zanj, no, meni to ful veliko pomeni.

clock-img

05.03.2009, 11:58

clock-img

Hope2

pencil-img

7572


IZVIRNO SPOROČILO: Pika Zoja


Dejansko pa je najboljša opcija za tvojega psa (mislim, da imaš višavca), da ga daš za čas počitnic kakšnemu znancu ali prijatelju, pa njemu nekaj plačaš, ker tole s hoteli, se boš v Sloveniji kar naiskala, da boš našla takšnega, ki ti bi ugajal v vsem. Pa še malo bolj si pomirjen, pustit psa znanemu človeku, ki veš, da bo OK skrbel zanj, no, meni to ful veliko pomeni.



Smo že vse možnosti razmislili, pa ne gre v to smeruser posted image , ali so prestari, ali jim ne zaupam, ali so strogo proti psu v hiši, ali enostavno ne morejo.

Bomo šli pogledat v kanin in če ta ne bo ok, pol gremo še mišo pogledat. Še dobro, da smo se lotili tega projekta 1 mesec prej, uf. Je pa naš že bil v super pasjih hotelih ( ne v sloveniji) in se je fajn znašel, je užival. Sam tam imajo še bazenčke za kopanje, velik boks, kjer je en del pod klimo, drugi pa v senčki, ogromen prostor za tekanje in norenje, svojga kuharja in frizerjauser posted image .

clock-img

05.03.2009, 12:10

clock-img

Amoss

pencil-img

743

No lahko pride k meni, več na ZS,...

_____________________________

http://photos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs180.ash2/44293_1531376651554_1448894192_1366808_2554479_s.jpg

clock-img

05.03.2009, 13:03

clock-img

Pika Zoja

pencil-img

765

IZVIRNO SPOROČILO: Hope2


IZVIRNO SPOROČILO: Pika Zoja


Dejansko pa je najboljša opcija za tvojega psa (mislim, da imaš višavca), da ga daš za čas počitnic kakšnemu znancu ali prijatelju, pa njemu nekaj plačaš, ker tole s hoteli, se boš v Sloveniji kar naiskala, da boš našla takšnega, ki ti bi ugajal v vsem. Pa še malo bolj si pomirjen, pustit psa znanemu človeku, ki veš, da bo OK skrbel zanj, no, meni to ful veliko pomeni.



Smo že vse možnosti razmislili, pa ne gre v to smeruser posted image , ali so prestari, ali jim ne zaupam, ali so strogo proti psu v hiši, ali enostavno ne morejo.

Bomo šli pogledat v kanin in če ta ne bo ok, pol gremo še mišo pogledat. Še dobro, da smo se lotili tega projekta 1 mesec prej, uf. Je pa naš že bil v super pasjih hotelih ( ne v sloveniji) in se je fajn znašel, je užival. Sam tam imajo še bazenčke za kopanje, velik boks, kjer je en del pod klimo, drugi pa v senčki, ogromen prostor za tekanje in norenje, svojga kuharja in frizerjauser posted image .



Super user posted image . Sam res, na Madžarskem po hotelih ti psa po rokah nosijo, sploh ne veš, kateri je bolj prijazen, pri nas pa toliko, da se jih s palco ne otepajo. user posted image
Jaz upam, da najdete čimboljši hotel!

clock-img

05.03.2009, 13:34

clock-img

Hope2

pencil-img

7572

kje na madžsarskem, a kje ob mejiuser posted image

clock-img

05.03.2009, 13:38

clock-img

brina_3

pencil-img

743

V hotelu miša ima polovico boksa notranjega,polovico zunanjega.Psa peljejo na sprehod 2x dnevno,vmes je lahko v ograjenem prostoru,se lahkorazgiba. Če se ponoči joka(laja) ga vzamejo tudi h sebi v hišo.
Sama sem dobila občutek, da za vsakega posebaj poskrbijo kot bi bil njihovuser posted image

clock-img

05.03.2009, 13:42

clock-img

Pika Zoja

pencil-img

765

IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

kje na madžsarskem, a kje ob mejiuser posted image



Ma, kjerkoli smo bli (sploh v Budimpešti je bil naš kot en kralj). Samo se ne razumeva, ker jaz govorim o človeških hotelih, ti pa o pasjih. Sicer pa - ideja ni slaba, če nimaš daleč do Madžarske. Povprašaj na mojpes.net, one bi ti skorajda znale povedat kaj o tem.

clock-img

05.03.2009, 13:50

clock-img

Pika Zoja

pencil-img

765

Drugače pa - a ni bil nekaj časa tudi v Horjulu pasji hotel? Pri Poloni. Jaz bi njej kamot zaupala psa.

Pa menda jih tale tudi jemlje - tako resno: http://www.ognjena.com/page2.html

clock-img

05.03.2009, 14:02

clock-img

Hope2

pencil-img

7572


IZVIRNO SPOROČILO: brina_3

V hotelu miša ima polovico boksa notranjega,polovico zunanjega.Psa peljejo na sprehod 2x dnevno,vmes je lahko v ograjenem prostoru,se lahkorazgiba. Če se ponoči joka(laja) ga vzamejo tudi h sebi v hišo.
Sama sem dobila občutek, da za vsakega posebaj poskrbijo kot bi bil njihovuser posted image



kolko košta, mogoče veš cenouser posted image

clock-img

05.03.2009, 18:21

clock-img

brina_3

pencil-img

743

cena je 11€ na dan, če seboj prineseš svojo hrano je 9-10€ na dan..nisem sigurnauser posted image
http://www.misa-pasjihotel.com/index.htm

tole je njihova spletna stran..upam, da tole ne spada pod reklamouser posted image

clock-img

06.03.2009, 08:11

clock-img

Hope2

pencil-img

7572

Hvala, bomo šli še tega pogledat, je vzpodbudnouser posted image

clock-img

06.03.2009, 09:15

clock-img

Zanica

pencil-img

537

Tale MIŠA mi se zdi - vsaj po slikah sodeč- zelo dober hotel! Je v naravi, psi imajo ograjen prostor, lepe bokse, pa cenovno ugodno je!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem