cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

porod LJ ali NM?

clock-img

25.02.2020, 09:34

clock-img

Lelly28 RR

pencil-img

399

Pozdravljene, mene pa zanima ali je katera rodila tako v LJ kakor v NM? Slišala sem, da je osebje v NM precej neprijazno, vendar v LJ prerežejo veliko presredkov. V prvo sem rodila v LJ, sedaj v drugo pa malce oklevam, saj smo se preselili v NM in imam porodnišnico 2 min stran, med tem ko prijaznost v času poroda in prve dni mi je zelo pomembna. Kakšne so kaj vaše izkušnje?

clock-img

03.03.2020, 01:29

clock-img

MacB

pencil-img

234

Prijatelj in njegova sta se isto odločala med tema dvema, pa sta se na koncu za LJ izključno iz enega razloga - če bi bilo pri porodu karkoli narobe, so vse mašine v LJ. Kar se tiče osebja v NM pa bo kdo drug povedal.

clock-img

05.03.2020, 21:04

clock-img

Rdeč avto

pencil-img

11

Sama sem prvo rodila v NM. Me je bilo kar malo strah, ker sem bivakirala v porodnišnici ravno v casu poletnih dopustov. Na koncu se je vse lepo izteklo in se bi se 1x odlocila enako.


Ko je prislo do komplikacij je bilo od prve omembe CR pa do rojstva otroka točno 15 minut.

clock-img

12.03.2020, 10:24

clock-img

Lelly28 RR

pencil-img

399

Rdeč avto kako si bila pa zadovljna z osebjem v bolnišnici?

clock-img

09.05.2020, 21:51

clock-img

Rdeč avto

pencil-img

11

Načeloma so bili vsi vredu razen ena zdravnica je imela za moje pojme grob pregled (je od moje sestre ginekologinja, ona je ful hvali). Ko sem rekla,da boli je rekla ja kako boste pa rodili, predihavajte...bila sem brez enega popadka, čisto zaprta. Na koncu sem imela CR.
Pa 1x je prišla ena pediatrinja in me je ošpotala, ker sem imela nastavek za dojenje. Prvi dan sem dojila brez, pride ena sestra in reče da rabim nastavek za dojenje, mi ga partner prinese, drugi dan ni prav ker ga uporabljam.
Nastavek sem potem po cca. 2 tednih popolnoma opustila.

clock-img

15.05.2020, 20:23

clock-img

Lelly28 RR

pencil-img

399

Aha torej nisi najbolj zadovoljna sklepam iz prebranega user posted image

clock-img

04.02.2021, 23:25

clock-img

MacB

pencil-img

234

Lahko pohvalim vse osebje v porodni sobi. Na oddelku pa bi pričakoval več občutka. Govorim za LJ. Bi šla pa še enkrat, ker pomoč v porodni sobi pomeni največ.

clock-img

05.02.2021, 09:40

clock-img

LoveMyKids

pencil-img

6

Trikrat rodila v NM (enkrat nedonosencek), pa grem se cetrtic. Dovolj zgovoren podatke, a ne? Babice v porodni sobi so prijazne, nezne, cutece, skratka cloveske. Zdravniki profesionalni. Tudi na oddelku ni tako hudo kot se lahko vcasih bere na forumu.
Sicer pa, kaksen si ti do sester in drugega osebja, taksen odnos dobis nazaj. Vsi smo samo ljudje. 

clock-img

02.03.2021, 23:00

clock-img

LoniRR

pencil-img

908

Prvic rodila v Ljubljani pa sem se v drugo zaradi korona ukrepov raje odlocila za Kranj. No pa mi ni bilo zal. Ni primerljivo tako, da bi raje izbrala NM. 

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem