writing-img

prehlad

clock-img

15.09.2005, 07:42

clock-img

Lunca1

pencil-img

6022

No pa smo tudi mi staknili prvi prehlad. Predvčerajšnjim je dvakrat kihnila potem pa ni bilo nič več. Zvečer pa se je zbudila s takim jokom. nam je ni uspelo pomirit, je iz ihte celo začela bruhat. zato sva jo ponoči imela raje kar pri sebi. Pa se je še ene 5x spet zbudila. Zjutraj pa iz ihte spet bruhnila. Spiranje s fiziološko nama ravno najbolje ne uspeva, ker tako maha z glavo da sta za to potrebna 2 človeka. Včeraj smo šli do zdravnice, ki je ugotovila da ji v grlo izteka veliko sluzi in da je grlo malo pordečelo. v glavnem tele vremenske spremembe so tudi nas zadele.

clock-img

15.09.2005, 07:48

clock-img

srki

pencil-img

9222

Tile prehladi so res ena zoprna stvar. Aljaž ima skoraj vsak mesec smrkav nosek, imel je že vnetje ušes, najhujše pa je bilo, da je bil bolan na morju. Imel je antibiotik, ki mu sploh ni prijel, tako da smo se po 4 dneh spokali domov. Ko je bil še manjši, si je pustil pucat noska, potem pa ni šans. Saj bo boljše.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem