writing-img

pri nas zopet nič

clock-img

12.07.2005, 07:46

clock-img

1Tanya

pencil-img

98

Danes sem naredila test in smo spet razočarani. Še vedno ostaja upanje do petka, ko moram dobit :hudicek:! Žal nisem zdržala in sem BC mini naredila že danes. Morda pa smo bili le prehitri.

Sej vem, kaj boste rekle, ampak mojmu možičku se je danes sanjalo da smo zagledali :roza:, pa se nisva mogla zadržat, da ne bi preverila, če se sanje lahko usresničijo.

Čakamo do ponedeljka in če takrat :hudicek: še ne bo, ponovimo test v pondeljek, sicer pa računamo na to, da gre v tretje rado!


Lep dan!

clock-img

12.07.2005, 07:52

clock-img

anajmad

pencil-img

2780

Nima smisla delati tes tako zgodaj.Prvo se pokaže po izostali m,drugače je pa najbolj sigurno cca en teden po izostali m.
Ne vem,nisem nikoli delala testa,toda najboljši pokazatelj mi je bil,ko nisem dobila:hudicek:10 dni.
en lp:morje:D.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem