cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

radenska

clock-img

26.12.2008, 17:08

clock-img

pomlad80

pencil-img

7

Zanima me če lahko pijem radensko med nosečnostjo,ker je namreč edina pijača,ki mi paše. Vse druga pobruhamuser posted image

clock-img

26.12.2008, 17:13

clock-img

analucija

pencil-img

389

tudi jaz sem jo pila, ko se mi jo je zahotelo, pa ni nič narobe. pravijio da zato ne ker potem zaostaja voda v telesu.

clock-img

26.12.2008, 17:23

clock-img

rija

pencil-img

15589

jaz že od nekdaj živim od radenske.....tudi med nosečnostjo....pa ni nič narobe...

_____________________________

...vox populi...

clock-img

26.12.2008, 17:30

clock-img

lino

pencil-img

1012

Zakaj bi bilo kaj narobe z radensko, ko pa se Donat zelo priporoča, sicer zaradi Mg, ki ga vsebuje, ampak ima tudi radenska nekaj mineralov...sigurno boljš kot drugi umetni sokovi in čaji...user posted image

Vsaj jst mislim tk, sicer pa ne preveč pretiravati z ničemer...je fajn kak čajček spit...user posted image

clock-img

26.12.2008, 20:56

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Seveda lahko.
Ko dojiš, pa radenska skrbi za večji nastanek mleka. user posted image

clock-img

29.07.2021, 20:52

clock-img

Lelly28 RR

pencil-img

399

kar ti paše ti samo pij, že pomeni da to telo rabi. user posted image Sicer pa radenska ima minerale, ki jih definitivno potrebujemo v nosečnosti. Moje izkušnje so, da jih potrebuje otročiček, tudi ko pride iz trebuščka, zato naj ti ne bo nerodno, da mu daš včasih kakšno žličko za pit, samo fino je da jo prej pustiš malce da stoji, da nima mehurčkov. Mehurčki včasih napenjajo majhne otroke. Čeprav moji obe hčerki, sta pili Donat že kot majhni in to brez težav.user posted image

clock-img

06.08.2021, 22:09

clock-img

Tasykaa RR

pencil-img

246

Če ti paše samo pij 👍 sigurno nebo škodlo, telo očitno že potrebuje ☺ 

clock-img

07.08.2021, 10:38

clock-img

mojcy1

pencil-img

62

Radenska je v resnici koristna zadeva.. Čeprav nekatere pravijo, da po njih cutijo zgago.. Sama ne kompliciram in uživam, kar mi paše... 

clock-img

07.08.2021, 11:37

clock-img

Tasykaa RR

pencil-img

246

Radenska dela zgago tudi meni 🙈 tako da je ne pijem 😀 na splošno pijem zelooo malo mehurčkov 🙈 kateri pa paše ji pa sigurno ne škodi 👍 

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem