cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

razlike v željah partnerjev

clock-img

31.07.2006, 21:17

clock-img

Anonimen

živjo,sem nova in imam problem.gotovo mi bo kakšna spodbudna  beseda, podobna izkušnja itd prišla prav.
s partnerjem sva skupaj kar nekaj let,stanovanjski problem je rešen.mene že precej muči misel na user posted image , medtem ko partner odlaša in odlaša.zdaj sem se odločila da ga pustim na miru kak mesec potem pa se zopet pomeniva.glede na starost obeh,trajanje veze in materialne pogoje problemov ne bi smelo biti,vendar se partner kar noče odločiti.sem že popolnoma obupana.prosim za nasvete

clock-img

31.07.2006, 21:20

clock-img

Udb

pencil-img

5380

Pa ti pove kakšen razlog, zakaj odlaša?

clock-img

31.07.2006, 21:23

clock-img

Anonimen

ni še pripravljen. tako nekako.

clock-img

31.07.2006, 21:28

clock-img

Anonimen

Ja jst ti ne bom glih ne vem kolk pomagala ma lhku pa povem kako je pr nas.
Ja jst tud že kar neki časa navijam za user posted image pa je mel skoz ene razloge proti, prvo stanovanje-rešeno, pol dnar-če ga je zdej dost ga bo tud pol, pa moj faks pa ne vem kaj še vse. Se pa nikol ni ukvarjal z otroci. Sm zmeri mela občutek da se jih boji.

No pol je pa rodila žena od njegovga kolega in je tmal zdej en let star in se mu je zdel tko cartkan. Se skoz neki igrata pa podita po stanvanju k so pr nas. Pred enim mesecom je pa še moja najboljš prjatlca rodila in k sva bla v porodnišnci je bil čist fasciniran. Celo pot do doma razlagal da ma tmal že nohtke pa nevem kaj še vse. Je bil prou smešen.

No zdej pa tud mi delamo na user posted image .

Tko da moje mnenje je da ga ti nikakor ne moreš pripravit do tega, lahko se samo pogovorita zakaj misli da je prezgodej al ga je strah al kej podobnga.
Bo pa slej k prej tud on začutu željo da bi mel otroka z žensko ki jo ljubi.

Ja pa kkšnga cortkanga user posted image obiščta!user posted image

clock-img

31.07.2006, 21:37

clock-img

KIRA

pencil-img

4944

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

ni še pripravljen. tako nekako.




DOKLER SE NE BO SOOČIL S TEMO IN SE POGLOBIL VANJO, NITI NE BO PRIPRAVLJEN. TO MORA RAZUMET.

ne moreta se samo zato odločat za otroka ali proti, ker ni pripravljen. kdo pa je. še nosečke se začnejo pripravljat ko so ŽE noseče, ne pa leta prej. 9 mesecev je dolga doba, da se navadiš na novega člana.

clock-img

31.07.2006, 21:59

clock-img

Anonimen

Zaželen otrok pomeni, da si ga želita oba, oče in mati.
Ne sili partnerja; verjetno tudi tebi ne bi bilo prav, če bi te on silil pri takšni odločitvi.

clock-img

31.07.2006, 22:05

clock-img

Samoyedka

pencil-img

536

Pri nama je bilo tudi podobno kot pri Karin- moj ma drugač ful rad otroke, ampak ga je bilo ful strah, pa kr še ni bil pripravljen, pa še kr ne... Pol je pa njegov prijatelj dobil dojenčico, lubano ko cuker, pa tadrugi tudi. In sva šla na prvi rojstni dan malčice od tega drugega, pa je bila res tak posrečena, pa skoz je za mojim stopicljala in neki čebljala...potem pa kar ni dovolj hitro dveh črtic pokazalo na testu user posted image , tak hitro se je obrnil.
Anonimna, te čisto razumem, ampak moški so trme in polni izgovorov, pa dvomov itd., ne moreš jih pa prisiliti v takšno odločitev. Ne morem tudi nekaj filozofirat glede vaju, ker vaju ne poznam, mogoče si bo pa čez noč nenadoma premislil- držim pesti za vaju in vajino bodočo user posted image . Kot je rekla že Karin- pojdita malo muštre pogledat, mogoče se bo pa odtajal. Aja, pa glede denarja, stanovanja,...eni nimajo službe, novega avta, svojega 4 sobnega stanovanja, pa imajo otročeke in se imajo radi, pa preživijo tudi nekako. Vsak bi svojemu otroku rad zagotovil čimveč, ampak bolj ko na to študiraš, vedno najdeš kakšen razlog, ko pa še ne bi...


_____________________________

13.8. je na svet prijokal za mamico in atija najlepši rožnati fantek - Tilen
Vsi se rodimo neumni- eni takšni tudi ostanejo...

clock-img

31.07.2006, 22:22

clock-img

Blacky30

pencil-img

4685

Moj je bil isti, dojenčkov se je bal, nikoli jih ni upal vzeti v naročje. Pa skozi je govoril, da še ni pripravljen. In hvala bogu, tudi jaz nisem bila dolgo, tako da nama ni šlo veliko navzkriž. Potem pa sem ga počakala, da se je odločil in se je, kmalu, po 4 mesecih je bil pripravljen. Ampak še vedno ne tako, da bi rekel: Ja, zdaj pa sem pripravljen!, ker potem bi ga menda kar pobralo od skrbi. Samo enostavno več ni uporabil zaščite in sem vedela, da je to to. Potem pa je vse steklo samo od sebe.  Imam pa zdaj znova z njim težave glede drugega otročka. Ampak tokrat tudi jaz še nisem najbolj pripravljena in znova ga bom pustila, da se bo odločil. Saj bo, pusti mu čas!user posted image

< Sporočilo je popravil Blacky30 -- 31.7.2006 22:23:34 >

clock-img

01.08.2006, 08:07

clock-img

tinkara25

pencil-img

28

zdaj vidim da nisem sama, vaši odgovori so precej pomagali. saj jaz nikoli nisem mislila da bi ga morala prisiliti v to da bi bil "za" , dvomi pa so se vsekakokr pojavili. user posted image  sva si ogledala ze kar nekaj (jih je polno okoli naju mogoce sem tudi zaradi tega malo bolj na trnih) in se super ujame z vsemi. vem da bo krasen oce. vse ima rad in se z njimi igra. se pa strinjam, da mora biti otrok zazeljen. upam da se tudi mojemu "obrne" tako kot ste napisali da se je vasim partnerjemuser posted image

clock-img

01.08.2006, 08:48

clock-img

košarica

pencil-img

26

Anonimana ne sili ga in ne priganjaj ga z user posted image , ker s silo se nikamor ne pride. Pri nama je bilo tudi tako, da ni pripravljen, pa da živiva pri njegovih pa denar,... Potem mi je pa user posted image  zamujala (minil je že 48 dan ciklusa) pa sem naredila test pa je bil negativen in se mi je to na obrazu zelo poznalo, ker me je vprašal zakaj sem tako žalostna. Pa mu povem, on pa meni reče, a si tok želiš dojenčka. Pa mu rečem da ja, on pa meni nazaj ja pol ga pa naredva. In zdaj pridno user posted image . Pa sem ga vprašala, če je res pripravljen pa mi je rekel, da je in da si želi imeti pupiko, če bo pa fant bo pa tudi ok.

Ko bo čas ti bo sam povedal, da bi imel user posted image .

clock-img

02.08.2006, 15:14

clock-img

Anonimen

Sem bila kar vesela, ko sem prebrala temo tega posta…tako da se lahko malo izpovem, kaksni punci pa bo mogoce kaksen podatek iz tega tudi prisel prav.
 
Pri nas smo skupaj 3 leta in, ko sva se recimo prvo leto spoznavala je moj  user posted image  velikokrat napeljal na user posted image  in velik smo se hecal na ta racun, samo pac na zacetku veze moras mal pazit, ker se mogoce nisi preprican ce je partner pravi. Potem, ko sva imela vse urejeno, pa tudi ljubezen je iz dneva v dan bolj ocitna in se imava zares lepo, je pa moj user posted image  nehal o tem govorit, vedno se je nasel nov izgovor, velik smo se kregal na ta racun. Verjetno bi sedaj, ko gledam nazaj moj odnos do vsega skupaj mocno spremenila, ker se strinjam, da za user posted image  se morata strinjat oba, ampak naneslo je tako, da ko smo se enkrta ornk skregal in  moj user posted image  od takrat naprej ne uporablja vec kondoma in recimo da sedaj delamo na user posted image , ceprav je beseda otrok na zalost (se) “tabu”.
 
Sedaj se ne sprasujem vec, zakaj se obnasa tako, ker enostavno mi je zmanjkalo odgovorov… user posted image brez kondoma in to je to. Priznam pa, da bi bila veliko bolj zadovoljna, ce bi se o tem vsaj hecala, kot sva se vcasih, ce se ze ne pogovarjava. Verjetno ni pripravljen, nekateri moski res na to zadevo gledajo malo drugace kot zenske, vcasih je zanj nehote veliko pomembnejsa sluzba in ambicije, s katerimi se v druzbi potrjujeo. Za nas zenske vec pomeni materinstvo.
 
Verjetno pravega nasveta in zdravila ti ne more dati nihce, vsi smo drugacni, vsi razlicni, in mnogo preveckrat se na zalost popolnosti le priblizamo.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem