cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Dojencek noce piti

clock-img

07.12.2018, 11:25

clock-img

Zaba2018

pencil-img

2

Nasa dojencica (7 mesecev) je zavracala vse tekocine iz vseh mogocih lonckov in cucljev. 😳Pila je edino iz plasticnega kozarcka, pa se to samo vcasih in je pri tem vecino izpljunila. Pa ne zato, da ne bi znala piti iz kozarcka, ampak ker pac ni zelela nic pit.Od 4.meseca ze uvajamo gh in zelo rada je. Problem je bil vedno s pitjem. Ker nikoli ni zelela piti, sem ogromno casa prebila na internetu in brala razne zvijace. Poskusila sem ze vse in nic ni prijelo. Dokler nisem probala s SLAMICO. 😃😃😃Prvi dan iz nje ni znala piti, a ze takoj drugi dan je prvic uspesno potegnila in tekocino spila. 😃Do sedaj nisem bila vclanjena na forum, ampak sem zdaj tako vesela, da sem se morala vclaniti in objaviti ta clanek, saj bo mogoce kateri mamici v pomoc. 🐞Poskusite na SLAMICO!!! 😃😃😃

clock-img

18.12.2018, 07:48

clock-img

laura13 RR

pencil-img

48

Ali pa na žličko :-)

clock-img

19.02.2023, 17:44

clock-img

Tristo

pencil-img

1

Pri nas je tale lonček pomagal od 10. meseca dalje https://www.kreativne-igrace.si/babyono-loncek-za-ucenje-pitja-ergonomic-blue
Poceni in dobro izdelan.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem