writing-img

sok rdeče pese

clock-img

28.06.2007, 08:31

clock-img

dalinc

pencil-img

17

kdaj bi lahko začeli dajati malčkom sok rdeče pese, ker kolikor vem rdeča pesa pomaga pri slabokrvnosti in pa pri apetitu. ali je pri sestih mesecih prehitro.

clock-img

28.06.2007, 09:10

clock-img

Anonimen

Po mojem sploh ne. Če se ni že kaj spremenilo. Ker pred 5 leti, ko je bil moj otrok majhen, smo v bistvu začeli uvajanje druge hrane s sokom rdeče pese in korenčka. Pa sestra pred 19 leti tudi.

clock-img

28.06.2007, 10:28

clock-img

Samoyedka

pencil-img

536

Če pomaga pri apetitu potem bolje, da jaz našemu škratu tega ne dam user posted image  Sem pa rdečo peso jaz kuhala in potem pasirano dajala za jest nekje pri 6 mesecih, pa ni bilo kakšnih stranskih učinkov user posted image

_____________________________

13.8. je na svet prijokal za mamico in atija najlepši rožnati fantek - Tilen
Vsi se rodimo neumni- eni takšni tudi ostanejo...

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem