cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

soparnik in sekljalnik Philips Avent

clock-img

16.01.2016, 14:35

clock-img

Nikica14

pencil-img

4

Pozdravljen-e -i user posted image
Ima mogoče kdo za prodat soparnik in sekljalnik 2v1 od Philips Aventa? Na kateri koli oglas "odgovorim" mi ga pred nosom speljejo user posted image
Lep dan in hvala vnaprej!

clock-img

30.05.2024, 06:13

clock-img

lennoson

pencil-img

1


IZVIRNO SPOROČILO: Nikica14

Pozdravljen-e -i user posted image
Ima mogoče kdo za prodat soparnik in sekljalnik 2v1 od Philips Aventa? Na kateri koli oglas "odgovorim" mi ga pred nosom speljejo user posted image
Lep dan in hvala vnaprej!



IZVIRNO SPOROČILO: Nikica14

Pozdravljen-e -i user posted image
Ima mogoče kdo za prodat soparnik in sekljalnik 2v1 od Philips Aventa? Na kateri koli oglas "odgovorim" mi ga pred nosom uno online speljejo user posted image
Lep dan in hvala vnaprej!


Soparnik in sekljalnik 2v1 Philips Avent je naprava, ki omogoča kuhanje na pari in sekljanje hrane v eni napravi. Ima posodo za kuhanje na pari z zmogljivostjo 1 liter in sekljalnik z zmogljivostjo 0,25 litra. Naprava ima tudi enostaven za uporabo gumbni nadzor in samodejni izklop.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem