writing-img

spanje- rabim nasvet

clock-img

03.07.2006, 10:29

clock-img

afna

pencil-img

19

pozdravljene,

sem že brskala po forumu, pa nisem nič pametnega našla. sem v 19. tednu, trebušček sicer ni ravno ogromen, je pa že tolikšen, da ne morem več ponoči spati na njem. to me kar moti, ker sem sicer zelo navajena spat na trebuhu. zadnjič sem od prijateljic slišala za neke blazine- baje "banane", takšne dolge mehke cevi, ki si jih nekako podložiš, da potem boljše spiš. a jih katera pozna? kje se to kupi in ali so uporabne tudi pri spanju na trebuhu? predstavljam si, da bi si jih okrog trebuha zvila, tako da bi bil trebušček notri skrit in na prostem. danes sem se namreč zbudila z bolečinami v križu in sem pogruntala, da bo nekaj treba ukrenit glede spalnih pogojev, ker imam še celih pet mesecev. spim sicer zelo rada in dobro- nimam problemov z nespečnostjo, samo malo mi gre na živce, da sem lahko samo na hrbtu in boku. aja, pa še to? a res drži, da ni dobro spati na desnem boku, pač pa le na levem? v čem je finta?

hvala za pomoč!!

clock-img

03.07.2006, 10:51

clock-img

svila

pencil-img

17

Ja, user posted image na trebuhu ne boš mogla več spati. Za naslednje mesece se kar sprijazni: bok ali pa hrbet. Tiste blazine so super ampak samo če spiš na boku. Z njo si podložiš trebuh in daš med pokrčene noge. Prodajajo jih kot blazine za dojenje v vseh trgovinah z otroško opremo. Imaš različne dolžine, vse so okoli 170 cm.
Lahko spiš na enem ali drugem boku, če boš imela pa kakšne težave (bolečine) pa spi na levem zaradi prekrvavitve.

clock-img

03.07.2006, 11:55

clock-img

BLAŽIKA

pencil-img

2664

Spanje na trebuhu pa sedaj odpade sicer pa ti čez čas nebo več odgovarjalo in boš sama od sebe začela spati na boku al hrbtu.user posted image user posted image

_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

clock-img

03.07.2006, 12:02

clock-img

Anonimen

se boš kar mogla navadit spati na enem in drugem boku al pa na hrbtu...jz zmeri spim na boku..ker na hrbtu ne morem....

clock-img

15.07.2006, 12:19

clock-img

KaMa

pencil-img

57

uh, jaz se ze mesece mucim s spanjem! komaj cakam, da bom lahko spet na trebuhu. po moje pa ne rabis te "banane". meni je dragi zrihtal polno dodatnih pojstrov in pojstrckov, da sem si podlagala pod trebuh, hrbet, noge, med noge...ali pa sem si zvila odejo in jo uporabla na podoben nacin kot to banano (itak v tej vrocini nisem mogla bit vec pokrita z odejo ;))

aja, banano verjetno mislis, kaj takega: http://www.pregnancystore.com/snoogle_pregnancy_body_pillow.htm

Pa se to: jaz sem potrebovala tudi vedno visji vzglavnik - tega prej nisem bila vajena. Ker drugace mi je zgaga se bolj nagajala. Mislim, da se mi je proti koncu nosecnosti zelodec stiscal cisto nekam pod vrat ;)

clock-img

15.07.2006, 13:48

clock-img

jasnika

pencil-img

887

user posted image user posted image user posted image tako banano si jaz delam iz odeje, samo da jo mam celo odspredaj in nič za hrbtomuser posted image
mi odspredaj bolj pašeuser posted image

clock-img

15.07.2006, 15:33

clock-img

KaMa

pencil-img

57

ja, sej jaz jo tud "zajaham" od spredaj ;) oz. koliko se premetavam preden mi uspe zaspat, mislim, da sprobam vse mozne polozaje :D

clock-img

15.07.2006, 16:18

clock-img

x_srečka_x

pencil-img

1025

Jaz tudi naredim tako kot Jasnika user posted image  Deko se zvijem in dam tako pod trebuh pa med noge, je fino udobdno pa še žuli me nič ne user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem