writing-img

spet to cepljenje

clock-img

05.01.2006, 09:03

clock-img

looney

pencil-img

35

Pozdravljene!!

Včeraj sva imela z malim drugo cepljenje. Prenesel ga je bolje kot prvega (brez joka). Čez dan tudi ni bilo kaj posebnega, no zvečer pa je hotel imeti mal vročine (38°C v ušesu).
Kar me je pa najbolj zmotilo, sta pa dve rdeči pikici na stegnu. In sicer ena na mestu vboda, druga takoj pod njo. Sta v velikosti komarjevega pika in trdi na otip oz. se jih otipa. Zanima me, če je kateri to znano oz. je katera imela kaj podobnega ali naj raje pokličem v ZD?

Ponoči je sicer bolj dremal kot spal, stalno neki jamral, ampak jokal pa ni.

lp

clock-img

05.01.2006, 09:51

clock-img

krompircek

pencil-img

212

žal ti ne vem kaj pametnega svetovat mi nismo imeli kaj podobnega pa smo dali že tri cepljenja skos . Veš jaz bi kar poklicala pa vprašala zdravnico saj so zato tam.Upam da fajn poštimate in da ni kaj hudega.

_____________________________

25.6.2005 je na svet pokukal najin sonček!

clock-img

05.01.2006, 09:56

clock-img

*biba*

pencil-img

79

Mi smo imeli naslednji dan po drugem cepljenju tak pas rdečice. Tako da ne vem če je to isto.Samo naš je bil zelo jokav dva dni in so nas poslali naprej na preiskave in ugotovili da ne sme biti naorej cepljen.
Vprašaj v ZD.

srečno in lp

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem