cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

tlakovanje dvorišča

clock-img

09.08.2009, 22:37

clock-img

Pikica1978

pencil-img

10

Zanima me ali morda kdo pozna dobrega polagalca tlakovcev in koliko je cena na m2? Smo iz okolice Lj.in bi radi tlakovali 70m2 dvorišča (priprava terena-izkop, izravnava in polaganje).

hvala in lp

clock-img

02.09.2010, 00:02

clock-img

sandi v

pencil-img

1

zivjo, prebrav sm vas oglas da bi radi imeli tlakovano dvorisce in urejeno okolico. mi se priporocamo, delamo zelo kvalitetno in smo cenovno najugodnejsi. če vas še vedno zanima je nasa tel. 041711296 pa pustite sporocilo ce vas zanima. najlepsa hvala.
Sandi v.

clock-img

16.03.2017, 14:51

clock-img

robista

pencil-img

91

Doma bi si radi položili tlakovcev. Zanima me, če kdo pozna to podjetje za tlakovanje dvorišč: http://www.libelagroup.si/blog/66-tlakovanje-dvorisc

clock-img

04.03.2021, 21:48

clock-img

podezeljek

pencil-img

18


IZVIRNO SPOROČILO: Pikica1978

Zanima me ali morda kdo pozna dobrega polagalca tlakovcev in koliko je cena na m2? Smo iz okolice Lj.in bi radi tlakovali 70m2 dvorišča (priprava terena-izkop, izravnava in polaganje).

hvala in lp



Vsekakor bi bilo dobro, da se za nasvete ali vse, kar se tiče gradnje obrnete na forum Podsvojostreho. Tam so, vsaj kar se nasvetov in usmeritev res super forumaši.

PS - pa saj ne, da tukaj niste ok, samo tam je res specializiran forum za te zadeve.
Upam da tlakovanje dobro rešite!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem