writing-img

visoka vročina in bruhanje

clock-img

11.01.2009, 17:16

clock-img

biga

pencil-img

838

V petek je imel moj 19,5-mesečni sin vročino, včeraj ne, danes spet, ampak precej bolj je zakuhal kot v petek. Sirup mu praktično ni prijel, saj je po treh urah še vedno zelo vroč, a mu lahko dam sirup ali svečko že po treh urah, ali moram čakat na predpisanih od 4 do 6 ur? Zdaj je še zbruhal vse in zaspal, v bistvu omagal od izčpanosti. A naj počakam, kaj bo in grem potem z njim zdravniku? Verjetno je kaka viroza. Naš pediater dela jutri popoldne.

clock-img

11.01.2009, 18:41

clock-img

ANITA D.

pencil-img

241

razhajajo viroze,naša ta mala stara 2,5let ima že od srede vročino,smo bile pri zdravniku,rekel je da bo imela še nekaj dni vročino,saj imamo jutri kontrolo in bomo videli kako in kaj,če je zaspal ga pusti spat samo na toliko časa zmeri vročino,lahko ga daš tudi pod tuš more bit pa mlačna voda.

_____________________________

04.09.2006 ob 19.10 uri se je nama pridružila Ines,
10.05.2010 ob 13.42 uri pa še Maša , 21.04.2011 ob 22.06 pa še ta zadnji član Denis

clock-img

11.01.2009, 19:01

clock-img

bskrle

pencil-img

3409

Raje ga ohlajaj v vmesnem obdobju - kopanje, tuširanje kot bi prezgodaj dala sirup.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem