writing-img

vodene koze-povečane bezgavke???

clock-img

29.01.2010, 22:18

clock-img

barbi007

pencil-img

143

Je to možno, da ima naš mali zaradi vodenih koz (imamo jih že od torka) blazno povečane bezgavke za ušesi? In to ne samo eno, dve do tri ima v velikosti fižola. Sicer nas je na začetku bolezni spremljala visoka vročina (39,7), ki pa je bila vsak dan nižja. Danes vročine ni več imel, bezgavke pa so ostale enako velike. Zanimivo je pa tudi to, da nismo ne vem kako pikasti po telesu-dokaj zmerno.
Je to normalno pri tej bolezni?

LP

clock-img

29.01.2010, 22:21

clock-img

eva1

pencil-img

4835

Ja pri vseh virusnih okužbah so lahko bezgavke povečane, tko da vrjetno so povečane od noric!

clock-img

30.01.2010, 08:06

clock-img

SaaS

pencil-img

1457

Ja, mi smo tudi imeli tako povečani bezgavki za ušesi. sem jih pokazala zdravnici, ker takrat sploh nisem vedela, da so to bezgavke, in je rekla, da je to normalno. In tudi ne izginejo vedno takoj, ko je bolezni konec. Če se prav spomnim so lahko povečane tudi še mesec ali dva, preden grejo nazaj.

clock-img

30.01.2010, 08:13

clock-img

viroza

pencil-img

1104

Povečane bezgavke vročina zna še prit nazaj tudi do 41-vsaj pr nas je blo tako.Dokler "hodjo "koze ven bo tako.Čim krajši čas okrevanja vama želim.Pa ne se praskatuser posted image

clock-img

30.01.2010, 20:05

clock-img

10ka

pencil-img

554

naša punčka je imela pri noricah povečane bezgavke na tilniku. smo počekirali in je to normalno. v roku enega tedna po izbruhu bolezni so se bezgalke zmanjšale na normalo. poglej malo na med.over.net ali pokliči pediatra. 

_____________________________

http://liliputi.blogspot.com/

clock-img

30.01.2010, 22:42

clock-img

rija

pencil-img

15589

moj jih ima tudi od torka, visoko vročino....bezgavk pa nisem zatipalauser posted image
bom probala....

_____________________________

...vox populi...

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem