writing-img

voziček chipolino futura

clock-img

28.04.2009, 16:01

clock-img

a982

pencil-img

73

Zdravo,
ima katera tak voziček doma? kakšne so izkušnje?Vidim, da se ga da samo naročiti preko spleta na baby-shop.si, pa me zanima ali pri teh vozičkih dobiš v kompletu oboje se pravi košaro za prve mesece in sedež za kasneje, ko že lahko sedi? Vem, da moraš pri določenih modeli to kupiti posebej, pa me zanima ali katera vekoko je s tem? V tehničnih lastnostih vozička namreč to ne piše, nisem pa revno najbilj navdušena nad kupovanjem po spletu, ampak ta je res hud voziček. 
hvala za odgovor.lp

clock-img

28.04.2009, 21:00

clock-img

thaiss

pencil-img

6836

kot v opisu piše, voziček nima košare- ima samo športni del

Otroški voziček Chipolino FUTURA je futuristično oblikovan, visokokvaliteten otroški voziček. Modne barve ga naredijo še bolj prepoznavnega in drznega. Tako vi kot vaš malček se boste ob uporabi nove Future počutili odlično. Poleg vrhunskega dizajna in uporabnosti ter lahkotnega upravljanja, ponuja ta otroški voziček še mnogo odličnih tehničnih rešitev, ter dodatne opreme, med drugim tudi nahrbtnik za mamico ter zaščitno prevleko za malčkove nogice.

TEHNIČNE LASTNOSTI:
- okvir iz aluminija
- nastavljivost hrbtišča omogoča 3-položaje, vključno s popolnoma ležečim
- ročaj za upravljanje nastavljiv po višini
- zavora
- vsa kolesa vzmetena
- možnost zaklepanja sprednjega kolesa
- strehica s prozornim senčnikom, okencem in žepom
- zelo velika nakupovalna košara
- pladenj z nosilci za pijačo za otroka in mamico
- zložen prostostoječ
- nahrbtnik
- zaščitna prevleka za nogice
- možnost potovalnega sistema, kompatibilno z avtosedežem EUPHORIA
- teža: 11,5
- dimenzije (DxŠxV): 109x58x102
- zložen: 49x58x84

 





AVTOSEDEŽ EUPHORIA - ZELEN

user posted image
Koda: STKE00011
Običajna cena: 115,00 EUR (27.558,60 SIT)
Spletna cena: 96,90 EUR (23.221,12 SIT) , prihranek 15.7 % + Darilni bon v vrednosti 10,00 EUR, ki ga lahko vnovčite ob naslednjem nakupu

 








_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************

clock-img

30.04.2009, 12:47

clock-img

a982

pencil-img

73

hvala za odgovor, sem vprašala v baby-shopu, voziček naj bi bil primeren od rojstva, ker je tako nastavljiv, zanima pa me vaše mnenje, če nima klasične košare. Rodila bom septembra, ali moram obvezno imeti košaro za prve mesece. Kakšne so vaše izkušnje??
Hvala in lp

clock-img

30.04.2009, 15:05

clock-img

yenny

pencil-img

415

Ta je pa tudi meni všeč!A ima katera kakšne izkušnje z njim!Kako se obnese?

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem