writing-img

vrtoglavica, slabost in slabo počutje

clock-img

31.01.2010, 20:08

clock-img

biser

pencil-img

147

Pozdravljene.

Spet se oglašam z vprašanji ker ne vem več kaj naj. Včeraj sem šla z otroki in fantom v trgovino. Bilo mi je zelo slabo,bleda sem bila kot stena(tudi ustnice sem imela bele-nič čudnega da so me ljudje postrani gledali) in tudi vrtelo se mi je kot da se bom vsak čas sesedla na tla. Sredi trgovine sem mogla parkrat počivat, ker enostavno ni šlo, da bi šla naprej. Danes se mi je pa to spet ponovilo. Sicer bleda nisem bila toliko ampak vseen sem imela vrtoglavico in hudo slabost. Pa ko sem vstala so se mi za nekaj časa pojavile bele pikice pred očmi(to je verjetno zaradi pritiska). Noseča sem 34t in nevem ali naj pokličem jutri gin. zaradi tega ali ne.
Danes bi mogla it v Ljubljano(drugače sem iz Celja), ampak si ne upam vozit avta ker se mi to slabo počutje pojavi kr naenkrat in traja dolgo časa. 

Kaj mislite ve,ali naj kličem gin. ali ne? In ali je to kaj nevarno za otroka. Danes se mi zdi, da se user posted image  ni kej veliko premikala pa nevem zakaj.user posted image user posted image

Prosim,če mi lahko kaj svetujete. Hvala

clock-img

31.01.2010, 20:12

clock-img

PikicaT

pencil-img

126

Jaz bi jo poklicala pa povedala kakšna je situacija.
Sploh pa ne it za volan! Včasih je v takem stanju še peš nevarno it.

Upam, da bo z obema do konca vse OK.
Srečno!

_____________________________

PikicaT

clock-img

31.01.2010, 20:14

clock-img

ZoyaEva

pencil-img

484

Bledica in vrtoglavica lahko kažeta na pomanjkanje železa. Kdaj so ti nazadnje preverjali hemoglobin ? Dobro bi bilo , da pokličeš g in jo prosiš, da ti naredi celotno krvno sliko.

clock-img

31.01.2010, 20:46

clock-img

K_a_t_i

pencil-img

5246

Tudi jaz sem takoj pomislila na pomanjkanje železa. Preveri!

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

clock-img

31.01.2010, 21:16

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Jaz bi poklicala ja. 

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem