writing-img

zanositev

clock-img

14.06.2006, 09:53

clock-img

bačko

pencil-img

4030

En lep pozdrav.Midva  z mojim možem zdajle že ene tri mesece probava in do zdaj še nič ni bilo.Me pa nekja zanima.Moja babica in mami sta imela skoraj normalne menstruacije ko sta zanosili.Ali bo to tudi pri meni možno?Ker mene je že cel teden slabo in rahlo sem urtujena.Saj vem da ni sem noseča ampak vseeno vprašam če je tudi to možno.user posted image
Hvala za odgovore in lepo se imejte!

clock-img

14.06.2006, 10:07

clock-img

iwa

pencil-img

824

Naredi test pa boš vidla če je tud pri teb tak primer. Pa želim ti čimvečuser posted image user posted image !

_____________________________

Življenje je lepo!

clock-img

15.06.2006, 08:28

clock-img

bačko

pencil-img

4030

Sem naredila test pa je bil nažalost negativen.Ne bom obupala tako kmalu.Bova še probavala.Upam pa da bo kaj kmalu ratalo, ker imava oba pritisk iz obeh strani.Mislim družin!Lepo se imejte!

clock-img

15.06.2006, 09:00

clock-img

iwa

pencil-img

824

Ti se čim manj sekiraj pa bo! Midva sva tud zej že v drugo probala pa je user posted image včer prišla! A nič za to, je treba kr pozitiven ostat-sploh pa smo poleti itak bolj "aktivni" pa bomo že nekaj naštimal na dopustih, a ne? Kar se pa tiče pritiskov iz okolice, vsi jih po malem doživljamo tko da tud v tem nisi sama. Naju sicer pustijo pri miru, a pri njemu doma so trije otroci pa še nobeden nič, njegov oče pa star že 66 let pa veš da si že želi vnučke, a jaz pravim, na to ne mormo zavestno vplivat ko bo bo! Bojo pa takrat bolj veseli ko bo ratalo, tko da ti kr na easy pa je! Pa čimprej čimveč user posted image user posted image ti želim!user posted image  

_____________________________

Življenje je lepo!

clock-img

13.07.2006, 08:18

clock-img

bačko

pencil-img

4030

Hvala za lepe besede.Še vedno pa ni nič.V dveh tednih sem zvedela za dve moji kolegici da sta noseči.Zelo sem vesela zanju, ampak jaz sem pa žalostna.user posted image
Vsak mesec ko je čas user posted image molim da je ne bo, ampak kar vedno pride.Moj dragi možek je rekel, da naj neham razmišljati o tem.Probavam misliti da druge stvari pa zaenkrat mi gre dobro.Ko bo pa bo!Upam, pa da kmalu.Lep dan vsem.

clock-img

13.07.2006, 09:13

clock-img

pot

pencil-img

1487

Bačko, ne delat otroke za druge in zato ker jih morta narest, ampak uživajta. Tri mesece ni še nobeno obdobje, to je šele začetek. Stres pa tudi nikakor ne pripomore k user posted image . Zato, pozabita, da delata otroke in uživajta zase user posted image .
Veliko sreče pri loteriji življenja. user posted image

clock-img

16.07.2006, 09:05

clock-img

KODA

pencil-img

4015

Držim pesti,da vama čim prej uspe.user posted image user posted image

Otrok ne delaš za druge.Ko bo bo.Ne oziraj se na druge.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

clock-img

19.07.2006, 20:42

clock-img

lu155

pencil-img

285

držimo pesti....naj ti dam malo poguma saj sem se za user posted image trudilakar nekaj več mesec(9 mesecev...)
ampak nikoli ne obupaj...




lp klementina

clock-img

20.07.2006, 08:22

clock-img

bačko

pencil-img

4030

Hvala za lepe besede.Saj ne bom obupala in tudi ostalim domačim sem rekla da ko bo pač bo.Tudi mož je rekel, da ne smem razmišljat o tem kdaj bom noseča.Bolj bom razmišljala slabše bo.
Lepo se imejte.Pa pa

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem