cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

zmrzjena hrana

clock-img

21.02.2009, 18:15

clock-img

nincrli

pencil-img

1636

Pozdrav!

Pred 3 dnevi sem zagledala +... doma še nč ne vejo, ker jim še ne misliva povedati... bo pa zdaj sumljivo, če bom komplicirala glede hrane in vsega...in me zanima,če je katera jedla pico, ki je kupljena-zmrzjena, seveda suhih salam, ki so gor ne bi... sam bi pa kak košček ali raje ne? če še ne bi vedela da sem user posted image bi se ziher veselo mastila zdaj...user posted image user posted image

saj vem, da nekatere pravite jej kaj ti paše sam nočem, da je kaj narobe!!

clock-img

21.02.2009, 18:20

clock-img

Doll

pencil-img

1726

odloči se sama
v obeh N. sem jedla vse

clock-img

21.02.2009, 20:37

clock-img

Anonimen

odloči se sama
v obeh N. sem jedla vse



Enako. Jaz sem tudi jedla vse, kar mi je disalo.

clock-img

21.02.2009, 20:45

clock-img

Blueeyes

pencil-img

9438

jz tud jem vse kar mi pride pod roke.... tko da ne obremenjuj se... če ti pa kej ne bo pasalo, ti bo pa že želodček povedal svoje in boš vedla za naprej

clock-img

29.11.2021, 21:54

clock-img

Lelly28 RR

pencil-img

399

no ja zaradi enkrat ne bo nič narobe, lahko pa se izgovoriš da ti nekaj nagaja prebava pa da bi tokrat tole pico rajši preskočila

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem