RE: Nasilje v šolah (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


LuLu -> RE: Nasilje v šolah (11.1.2015 19:44:25)


IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

tu že ni padla [sm=smiley36.gif]

ZAKON O ZAKONSKI ZVEZI IN DRUŽINSKIH RAZMERJIH
4. člen
(1) Starši imajo pravico in dolžnost, da z neposredno skrbjo, s svojim delom in
dejavnostjo zagotavljajo uspešen telesni in duševni razvoj svojih otrok.


Seveda.
Tudi stars otroka, ki ga je rija nadrla ima to pravico . Mora ga zasciti pred "ludaco, ki mu grozi za vogalom" [sm=zz_big_green.png]

Potem je pa tu fajt... pa smo pri nasilju....


vsak za svojega seveda in tudi oni drugi poleg tega člena poskrbijo, da se njihov otrok uspešno razvija tako, da preneha z nasiljem nad drugimi otroci... to je njihova dolžnost... in pravica otroka




RIJA* -> RE: Nasilje v šolah (11.1.2015 19:44:25)


IZVIRNO SPOROČILO: patrino


IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*


IZVIRNO SPOROČILO: patrino


In čeprav si neprijazna, sem ti resnično hotela malo bolj odpreti oči, veš? Očitno ti bo to moral nekdo drug.



glej, ob vsej pameti po 17 straneh še nisi dojela, da nisi bila ti poklicana, da mi jih odpreš?
neprijazna sem zgolj do takih kot si ti. sicer pa tega ne bi mogla rečti.....

sicer pa....niti enega imena nisi sposobna pravilno napisati [sm=smiley36.gif] kako je šele potem z resnimi stvarmi?

Ne, ti si neprijazna do vseh, ki ti ne ploskajo, ko se hvališ kako delaš red po vrtcu in kako boš to še naprej počela.
Glede imena pa- osebno ne polagam prevelike pozornosti na to, čeprav sem opazila da imaš v zadnjih postih tudi ti veliko težav s pisanjem mojega. Vem, da to ni zaradi tvojega pomanjkanja znanja iz pravopisa, temveč iz zlobe. Kar je žal še veliko slabše. In kar o tebi še dosti pove.


ne nakladaj [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




Frodo Bisagin -> RE: Nasilje v šolah (11.1.2015 19:45:59)


IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*


IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: patrino


Tako pa takšni kiksi s seboj v nesrečo potegnejo še veliko nič krivih ljudi.


Prepreči, regiraj, namesto da opletaš z besedami. Če ne reagiraš, si sokriva.


Saj reagira in pojasnjuje. Poskusa dotajciti. To je v njeni pristojnosti.
NI pa v njeni pristojnosti, da rijo pocaka za vogalom in ji s par krepkih okoli uhljev razlozi kaj pa kako [sm=zz_big_green.png]


tega ji z dobrimi nameni ne priporočam [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]


Vem. Ker jo bos pretepla. Ker si nenasilna. Zelo nenasilna. Zgolj prisiljena v nasilje ker drugi ne ukrepajo. ...




LuLu -> RE: Nasilje v šolah (11.1.2015 19:46:14)


IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*


IZVIRNO SPOROČILO: patrino


IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*


IZVIRNO SPOROČILO: patrino


In čeprav si neprijazna, sem ti resnično hotela malo bolj odpreti oči, veš? Očitno ti bo to moral nekdo drug.



glej, ob vsej pameti po 17 straneh še nisi dojela, da nisi bila ti poklicana, da mi jih odpreš?
neprijazna sem zgolj do takih kot si ti. sicer pa tega ne bi mogla rečti.....

sicer pa....niti enega imena nisi sposobna pravilno napisati [sm=smiley36.gif] kako je šele potem z resnimi stvarmi?

Ne, ti si neprijazna do vseh, ki ti ne ploskajo, ko se hvališ kako delaš red po vrtcu in kako boš to še naprej počela.
Glede imena pa- osebno ne polagam prevelike pozornosti na to, čeprav sem opazila da imaš v zadnjih postih tudi ti veliko težav s pisanjem mojega. Vem, da to ni zaradi tvojega pomanjkanja znanja iz pravopisa, temveč iz zlobe. Kar je žal še veliko slabše. In kar o tebi še dosti pove.


ne nakladaj [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]


[sm=smiley36.gif] a hoče napisat, da se je nehote zmotila?? Da ni nič zlobe v tem? [sm=jezicek.gif]




Frodo Bisagin -> RE: Nasilje v šolah (11.1.2015 19:47:39)


IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*


IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin


IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

pa kaj ti ni jasno? ta otrok je maltretiral vse v skupini, vsi so vedeli za to, vzgojiteljica se je trudila, da bi zadeve uredila, kakor je pač mislila, da je ok....kakšen dokaz ti še rabiš?

a so tvoji otroci tudi agresivni do drugih, da imaš tako visoko toleranco do medvrstniškega nasilja in ničelno simpatijo z žrtvijo?

in če mojemu otroku ne paše, da se ta nasilnež na svoj način hoče "igrati" z njim a ima potem pravico, da se z njim ne igra? zakaj si po tvoje otrok ne sme izbrati partnerjev za igro? a moj te pravice nima?


To kar opisujes ni medvstnisko nasilje. Je pac otrok z slabsimi socialnimi vescinami. In ce to ni uspela resiti vzgojiteljica je popolnoma nespsoobna. Sicer se je vcasih druga plat medalje - prevec pasiven otrok, ki si ne zeli igre z nekom, pa ni sposoben tega povedati ( pa ne vem ali je tu taksna situacija ali ne- so pa pogosto v paru).

V vsakem primeru pa to ni nasilje.



aja? da ga pretepa, grize, brca...kar naenkrat ni nasilej? daj razloži od kdaj je tak?
mojega pol stavka pa je nasilje?


bruhhahahaha



Ogradila sem se ze zdavnaj, da so informacije pomankljive. Grizenje pa samo po sebi ni nasilje, vsaj ne pri majhnih otrocih, ki v dolocenem obdobju grizejo skoraj vsi. Otroka, ki je obtical v neki fazi razvoja in je socialno neprilagojen si "pritisnila"... Ma res si lahko ponosna... [sm=smiley13.gif]




Frodo Bisagin -> RE: Nasilje v šolah (11.1.2015 19:49:01)

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*


IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin





Nisi edina tako neuka in naj te ne boli uspeh mojega necaka. Trdo je delal za to. Ze to, da se moras s toliksno zeljo po ponizevanju tujih uspehov spraviti na dete, ki ga niti ne poznas je pa povsem jasna slika, kako pa sele ravnas do tistih, ki jih poznas in so se ti zamerili.
S tabo se ne uklvajam, ukvarjam se s tvojim dejanjem, kot osnovo za debato - da bi vedeli starsi na koga se obrniti in kaj je prav in kaj ne storiti.



zakaj pa ti čutiš potrebo hvaliti se s tujimi dosežki?



Hvalim njega za njegove dosezke.
navsezadnje sem mu teta in imam nekaj pri tem.




RIJA* -> RE: Nasilje v šolah (11.1.2015 19:49:23)


IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin


IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*


IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: patrino


Tako pa takšni kiksi s seboj v nesrečo potegnejo še veliko nič krivih ljudi.


Prepreči, regiraj, namesto da opletaš z besedami. Če ne reagiraš, si sokriva.


Saj reagira in pojasnjuje. Poskusa dotajciti. To je v njeni pristojnosti.
NI pa v njeni pristojnosti, da rijo pocaka za vogalom in ji s par krepkih okoli uhljev razlozi kaj pa kako [sm=zz_big_green.png]


tega ji z dobrimi nameni ne priporočam [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]


Vem. Ker jo bos pretepla. Ker si nenasilna. Zelo nenasilna. Zgolj prisiljena v nasilje ker drugi ne ukrepajo. ...


ob vsej razgledanosti ti pojem samoobramba ne pomeni vrste kruha? [sm=smiley36.gif]





RIJA* -> RE: Nasilje v šolah (11.1.2015 19:51:01)


IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*


IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin





Nisi edina tako neuka in naj te ne boli uspeh mojega necaka. Trdo je delal za to. Ze to, da se moras s toliksno zeljo po ponizevanju tujih uspehov spraviti na dete, ki ga niti ne poznas je pa povsem jasna slika, kako pa sele ravnas do tistih, ki jih poznas in so se ti zamerili.
S tabo se ne uklvajam, ukvarjam se s tvojim dejanjem, kot osnovo za debato - da bi vedeli starsi na koga se obrniti in kaj je prav in kaj ne storiti.



zakaj pa ti čutiš potrebo hvaliti se s tujimi dosežki?



Hvalim njega za njegove dosezke.
navsezadnje sem mu teta in imam nekaj pri tem.




a potem si na prikrit način v bistvu hvalila sebe?




Frodo Bisagin -> RE: Nasilje v šolah (11.1.2015 19:52:38)


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

tu že ni padla [sm=smiley36.gif]

ZAKON O ZAKONSKI ZVEZI IN DRUŽINSKIH RAZMERJIH
4. člen
(1) Starši imajo pravico in dolžnost, da z neposredno skrbjo, s svojim delom in
dejavnostjo zagotavljajo uspešen telesni in duševni razvoj svojih otrok.


Seveda.
Tudi stars otroka, ki ga je rija nadrla ima to pravico . Mora ga zasciti pred "ludaco, ki mu grozi za vogalom" [sm=zz_big_green.png]

Potem je pa tu fajt... pa smo pri nasilju....


vsak za svojega seveda in tudi oni drugi poleg tega člena poskrbijo, da se njihov otrok uspešno razvija tako, da preneha z nasiljem nad drugimi otroci... to je njihova dolžnost... in pravica otroka


Ne gre tako. V tem primeru ne bi mogli preganjati oceta, ki meni da je za deklico dobro ce jo upelje v svet seksa ze pri 10-ih. On je lahko namrec v to sveto prerican in ima zasnovo v neki "kulturni identiteti" za povrh.







Frodo Bisagin -> RE: Nasilje v šolah (11.1.2015 19:54:34)


IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*


IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin


IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*


IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: patrino


Tako pa takšni kiksi s seboj v nesrečo potegnejo še veliko nič krivih ljudi.


Prepreči, regiraj, namesto da opletaš z besedami. Če ne reagiraš, si sokriva.


Saj reagira in pojasnjuje. Poskusa dotajciti. To je v njeni pristojnosti.
NI pa v njeni pristojnosti, da rijo pocaka za vogalom in ji s par krepkih okoli uhljev razlozi kaj pa kako [sm=zz_big_green.png]


tega ji z dobrimi nameni ne priporočam [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]


Vem. Ker jo bos pretepla. Ker si nenasilna. Zelo nenasilna. Zgolj prisiljena v nasilje ker drugi ne ukrepajo. ...


ob vsej razgledanosti ti pojem samoobramba ne pomeni vrste kruha? [sm=smiley36.gif]




Samoobramba pred 4,5 letnim otrokom? [sm=smiley29.gif]

Branil bi se lahko tvoj otrok, to kar si ti naredila je verbalni napad - ce se ze razmetavamo s takimi izrazi.




RIJA* -> RE: Nasilje v šolah (11.1.2015 19:55:29)


IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin


Ogradila sem se ze zdavnaj, da so informacije pomankljive. Grizenje pa samo po sebi ni nasilje, vsaj ne pri majhnih otrocih, ki v dolocenem obdobju grizejo skoraj vsi. Otroka, ki je obtical v neki fazi razvoja in je socialno neprilagojen si "pritisnila"... Ma res si lahko ponosna... [sm=smiley13.gif]



skoraj vsi? mogoče. vendar je pri nas od 17 grizel, pretepal, brcal samo en. no, pa v začetku še en, vendar se je unesel v dveh tednih....

ponosna sem na to, da sem ubranila svojega otroka pred nasiljem. ja, prav imaš. in še enkrat napišem: če bo to potrebno, bom uporabila vsa zakonita sredstva, da znova preprečim nasilje nad svojim otrokom v samem štartu le tega....




mateyka -> RE: Nasilje v šolah (11.1.2015 19:55:51)


IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin
Skoda casa, ker itak ne bos dojela. Ti imas vedno nekaj specificnega in prav zato od specifike za sluzbo imas nakladanje kokic - nic vec.


sej si ti na istem, nič drugačna, vsa enakopravna. [sm=smiley36.gif] zato pa še vedno tle po ne vem koliko straneh absolutiraš in komentiraš, korigiraš, komandiraš, intrepretiraš - saj veš, vsi smo neprincipelni, samo ti ne [sm=smiley2.gif]




RIJA* -> RE: Nasilje v šolah (11.1.2015 19:57:42)


IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin



Samoobramba pred 4,5 letnim otrokom? [sm=smiley29.gif]




ka se je tebi sfuzlalo? saj si napisala, da me bo patrino počakala [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]

no, sicer se pa res onaša tej številki primerno...trmari in trmari.....[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




Frodo Bisagin -> RE: Nasilje v šolah (11.1.2015 19:58:13)


IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*


IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*


IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin





Nisi edina tako neuka in naj te ne boli uspeh mojega necaka. Trdo je delal za to. Ze to, da se moras s toliksno zeljo po ponizevanju tujih uspehov spraviti na dete, ki ga niti ne poznas je pa povsem jasna slika, kako pa sele ravnas do tistih, ki jih poznas in so se ti zamerili.
S tabo se ne uklvajam, ukvarjam se s tvojim dejanjem, kot osnovo za debato - da bi vedeli starsi na koga se obrniti in kaj je prav in kaj ne storiti.



zakaj pa ti čutiš potrebo hvaliti se s tujimi dosežki?



Hvalim njega za njegove dosezke.
navsezadnje sem mu teta in imam nekaj pri tem.




a potem si na prikrit način v bistvu hvalila sebe?


Mi ni treba. Sem zgolj ponosna.
In tvoja zloba mi tega ne more odvzeti. Kot njemu ne more uspeha. In kot ne meni to kar sem mu dala, da sem mu pomagala na poti. In ne njemu tega kar je prejel od mnogih na njegovi poti do uspeha.
Tebi pa tvoja skodozeljnost, zavistnost in zloba odvzamejo veliko.




patrino -> RE: Nasilje v šolah (11.1.2015 20:00:18)


IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*


IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin


Ogradila sem se ze zdavnaj, da so informacije pomankljive. Grizenje pa samo po sebi ni nasilje, vsaj ne pri majhnih otrocih, ki v dolocenem obdobju grizejo skoraj vsi. Otroka, ki je obtical v neki fazi razvoja in je socialno neprilagojen si "pritisnila"... Ma res si lahko ponosna... [sm=smiley13.gif]



skoraj vsi? mogoče. vendar je pri nas od 17 grizel, pretepal, brcal samo en. no, pa v začetku še en, vendar se je unesel v dveh tednih....

ponosna sem na to, da sem ubranila svojega otroka pred nasiljem. ja, prav imaš. in še enkrat napišem: če bo to potrebno, bom uporabila vsa zakonita sredstva, da znova preprečim nasilje nad svojim otrokom v samem štartu le tega....

Pa kakšna zakonita sredstva ženska?? Kaj ti ni jasno? Ker si otroka oblajala na hodniku nisi upoštevala čisto nobenega. Mogoče pastirskega z vrha Kozare. Kaj sedaj govoriš?Že vso temo ti nekateri tumbamo, da se posluži v takem primeru zakonskih sredstev, ti pa se vztrajno hvališ s hribovskimi in ob tem vse ostale primitivno žališ iz vseh področij in smeri.




RIJA* -> RE: Nasilje v šolah (11.1.2015 20:05:12)

patrino, jaz sem z brega...pri nas veljajo drugačni zakoni [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




mateyka -> RE: Nasilje v šolah (11.1.2015 20:06:50)


IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin
Mi ni treba. Sem zgolj ponosna.
In tvoja zloba mi tega ne more odvzeti. Kot njemu ne more uspeha. In kot ne meni to kar sem mu dala, da sem mu pomagala na poti. In ne njemu tega kar je prejel od mnogih na njegovi poti do uspeha.
Tebi pa tvoja skodozeljnost, zavistnost in zloba odvzamejo veliko.


to me pa tako spominja na patrino. kar ona reče drugim je vse primerno in logično, v momentu ko pa drugi vrnejo z isto mero, je pa apeliranje na največjo nepravico in zlobo takoj na tapeti. [sm=smiley1.gif]




Frodo Bisagin -> RE: Nasilje v šolah (11.1.2015 20:08:02)


IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*


IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin


Ogradila sem se ze zdavnaj, da so informacije pomankljive. Grizenje pa samo po sebi ni nasilje, vsaj ne pri majhnih otrocih, ki v dolocenem obdobju grizejo skoraj vsi. Otroka, ki je obtical v neki fazi razvoja in je socialno neprilagojen si "pritisnila"... Ma res si lahko ponosna... [sm=smiley13.gif]



skoraj vsi? mogoče. vendar je pri nas od 17 grizel, pretepal, brcal samo en. no, pa v začetku še en, vendar se je unesel v dveh tednih....


Pri nas tudi, ko je bilo dete v vrtcu. In je bil brez socialnih vescin. Sicer so pri nas to pogojno uspesno resili v vrtcu.

ponosna sem na to, da sem ubranila svojega otroka pred nasiljem. ja, prav imaš. in še enkrat napišem: če bo to potrebno, bom uporabila vsa zakonita sredstva, da znova preprečim nasilje nad svojim otrokom v samem štartu le tega....


Ampak groziti 4,5 letnemu otroku za vogalom ni zakonito sredstvo.




Frodo Bisagin -> RE: Nasilje v šolah (11.1.2015 20:11:19)


IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin
Skoda casa, ker itak ne bos dojela. Ti imas vedno nekaj specificnega in prav zato od specifike za sluzbo imas nakladanje kokic - nic vec.


sej si ti na istem, nič drugačna, vsa enakopravna. [sm=smiley36.gif] zato pa še vedno tle po ne vem koliko straneh absolutiraš in komentiraš, korigiraš, komandiraš, intrepretiraš - saj veš, vsi smo neprincipelni, samo ti ne [sm=smiley2.gif]


A ne, jaz imam sluzbo in me odlicno placujejo za pametovanje pa tako nismo na istem. Niti imas sluzbo niti te pklacujejo za pametovanje. Enokpravne pa smo - ti neprincipielna (kot se prepoznavas) in ostali principielni (ki jih vse ne prepoznavas, a najde se jih vecje stevilo).




Frodo Bisagin -> RE: Nasilje v šolah (11.1.2015 20:11:47)


IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*


IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin



Samoobramba pred 4,5 letnim otrokom? [sm=smiley29.gif]




ka se je tebi sfuzlalo? saj si napisala, da me bo patrino počakala [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]

no, sicer se pa res onaša tej številki primerno...trmari in trmari.....[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]


Kaj si pa delala pred 4,5 letnim otrokm, ce nisi branila..... ?




Frodo Bisagin -> RE: Nasilje v šolah (11.1.2015 20:20:04)


IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin
Mi ni treba. Sem zgolj ponosna.
In tvoja zloba mi tega ne more odvzeti. Kot njemu ne more uspeha. In kot ne meni to kar sem mu dala, da sem mu pomagala na poti. In ne njemu tega kar je prejel od mnogih na njegovi poti do uspeha.
Tebi pa tvoja skodozeljnost, zavistnost in zloba odvzamejo veliko.


to me pa tako spominja na patrino. kar ona reče drugim je vse primerno in logično, v momentu ko pa drugi vrnejo z isto mero, je pa apeliranje na največjo nepravico in zlobo takoj na tapeti. [sm=smiley1.gif]


[sm=zz_biggrin.png][sm=zz_biggrin.png][sm=zz_biggrin.png]

Cilj mesanja mojega necaka in njegovega Oxforda je...??
Ma pozri se. On je na Oxfordu. In jaz sem neizmerno ponosna nanj.
O pa se to - ima kompletno in maximalno stipendijo. [sm=zz_dance.gif]

Se ,lahko sedaj o tvoji sluzbi in delovni odbi ker je to bilo v nekem fgh threadu? Da ne bos kot patrino in jaz. Bomo pa kar vse povprek mesali threade , teme,.. [sm=smiley2.gif]




alda -> RE: Nasilje v šolah (11.1.2015 20:22:51)

[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zz_banghead.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zz_banghead.gif[/image]
wni pa znate riniti z glavo skozi zid




RIJA* -> RE: Nasilje v šolah (11.1.2015 20:23:16)


IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

Ampak groziti 4,5 letnemu otroku za vogalom ni zakonito sredstvo.



viš, zlo slabo bereš




RIJA* -> RE: Nasilje v šolah (11.1.2015 20:25:59)


IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

. Niti imas sluzbo niti te pklacujejo za pametovanje.

a to pride izpod prstov ene izobražene ženske[sm=zmeden.gif]




Stanislava_ -> RE: Nasilje v šolah (11.1.2015 20:49:41)

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

tu že ni padla [sm=smiley36.gif]

ZAKON O ZAKONSKI ZVEZI IN DRUŽINSKIH RAZMERJIH
4. člen
(1) Starši imajo pravico in dolžnost, da z neposredno skrbjo, s svojim delom in
dejavnostjo zagotavljajo uspešen telesni in duševni razvoj svojih otrok.



tu bi padla putrino, če bi ne imela moža, ki zna požvinit [sm=jezicek.gif] [sm=jezicek.gif]


eh, glej.. pri njej je vse drugače, kot piše tukaj, da je... jaz je ne morem več pri nobenem komentarju jemati resno odkar je napisala, da je tu na RR takšna, izven RR drugačna


potem misliš, da je celo možno, da doma pretepa moža [sm=zz_eek.png]


Ah ne, taka nedolžna duša tega ni sposobna.

Jaz sem enkrat ga [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image], počila z roko, KOLIKOR je bilo mogoče.

Ker ni nehal bluzit in težit in nakladat v tri krasne. In ker niso zalegle besede, naj neha, sem ga počila (dobil je eno močno okrog ušes - direktno in najbolj močno, kar se da in najbolj iz srca, kar se da) in to na javnem mestu. Sicer je bila tema, ampak zjutraj so na kavi vedele vse bejbe [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image]. To je včasih pač potrebno, da je mir naslednjo dekado. Olajševalna okoliščina je, da ni prav rahitičen in da se nisem spravila na šibkejšega. In ja, če bi bilo treba, bi to naredila še enkrat. Ponovno na javnem mestu, je več členov zakona, ki jih kršim.

Včasih pač pomaga klofuta, ne pa samo besedičenje v tri krasne.




Stran: <<   < Prejšnja stran  17 18 [19] 20 21   Naslednja stran >   >>