RE: Montignac (Polna verzija)

Forum >> [Fit nosečnica/mamica] >> Hujšanje



Sporočilo


qwasy -> RE: Montignac (29.1.2008 17:06:06)

Bravo za kruh, Dulcinea! Moja mama ima strašno rada kruh, ki ji ga jaz spečem (seveda belega, bognedaj bi kaj zdravega pojedla). Ampak: doma ne živim že kakih osem let, prej pa ni bilo nič prav, karkoli sem naredila, tako da ...boš videla, ko se boš odselila.[sm=smiley36.gif]




rainbow -> RE: Montignac (29.1.2008 20:43:47)

Dulci, bravo za kruh[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]
eh, mame so pač mame; tudi jaz imam dosti boljši odnos z mojo mamo odkar ne živim doma. Qwasy, moja tudi noče polnozrnatega kruha ali kakšni takih zadev; edino rjav sladkor še te uporabi za kavo.

Današnja večerja pri meni ni bila ravno po naši metodi; se bom jutri bolj potrudila.




puncica -> RE: Montignac (30.1.2008 9:34:10)

Vidim da m e dulcinea ignorira, tudi prav. Veliko volje in veliko izgubljenih kilogramov vam želim[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image], sama se pa poslavljam od tele teme.

LP




dulcinea -> RE: Montignac (30.1.2008 16:06:36)

IZVIRNO SPOROČILO: puncica

Vidim da m e dulcinea ignorira, tudi prav. Veliko volje in veliko izgubljenih kilogramov vam želim[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image] [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image] , sama se pa poslavljam od tele teme.

LP



Joj, veš da sem pozabila ti odgovorit. Na, zdaj je pa šla. Prov, ku če.




*tajda* -> RE: Montignac (30.1.2008 16:31:19)

IZVIRNO SPOROČILO: *tajda*

čau mene pa zanima če se lahko je bakalar,glede na to da je to posušena riba,olivno olje in začimbe....seveda brez kruha?


Še enkrat sprašujem,ker ni bilo odgovora [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image] Mi je tako dober pa nevem če ga lahko jem....vem da ful smrdi,amapk jst ga obožujem[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




dulcinea -> RE: Montignac (30.1.2008 17:36:49)

Bom kar takoj odgovorila, da ne bo pol spet kakih zamer. Jaz pojam nima, ker nisem še nikoli tega jedla. Sam če je to le riba in olif ojla in začimbe, potem verjetno lahko. A si probala poiskat že po montignacovi uradni strani?




*tajda* -> RE: Montignac (30.1.2008 17:49:15)

Problem je...ker se mi ne sanja  kako se reče bakalar v angleščini [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image] Vseeno hvala za odgoor[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image] Jst ga bom kar jedla[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




rainbow -> RE: Montignac (30.1.2008 18:09:37)

Tajda, kaj pa je ta zadeva, mislim iz česa je?

Dulcineja, sem dobila zdaj tak filing, kot da se mora obvezno odgovarjat na vprašanja. saj to je debata in ne svetovalni forum. pa nič slabega nočem rečt. Mogoče odgovora ne poznamo ali pa ni časa, ali pa se komu enostavno ne da. In zakaj bi morala ravno ti zdaj vse odgovarjat, saj ne da bi dvomila v tvoje ekspertize[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]
No, če je bilo kaj druga, se opravičujem.

Al*1, kako je bilo na telovadbi??

Mene se pa nekaj loteva, upam, da ne bo kaj hujšega. Ampak vsaj sladko mi ne paše, kar je tudi dobro.

Kako pa kaj drugim uspeva ta naša metoda????

[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]







al1* -> RE: Montignac (30.1.2008 18:48:42)

Tajda, jaz tudi nimam pojma, kaj je bakala, sem pa malo pogledala recepte na netu in je not po mojem precej olja - sicer olivnega, pa vseeno. Ampak ga verjetno ne poješ gliš veliko, tako da vsake toliko verjetno je o.k.

Rainbow - na telovadbo tudi jaz nisem šla, ker so šle menda samo tiste, ki igrajo odbojko, jaz pa ne maram odbojke, zato sem raje kar doma malo migala, pa z Marušo sva šli na en dolgi sprehod. Sicer sem pa včeraj naredila različico solate s piro in sirom in je bila res dobra.





dulcinea -> RE: Montignac (30.1.2008 20:09:24)

Mavrica, kaj pa vem. Če nekdo ne bo več sodeloval, ker mu nisem odgovorila na vprašanje... No ja. To mi je precej čudno. Se pač še enkrat vpraša. Človek spregleda. Al pa se pošlje ZS recimo...




qwasy -> RE: Montignac (31.1.2008 8:11:08)

Oh Punčica - ona je po moje ena taka zelo simpatična,ampak hudo občutljiva (malo negotova?) dušica. Upam, da se vrne.


Kako pa kaj drugim uspeva ta naša metoda????


Hm, takole: jaz se v principu držim, si pa privoščim kakšen greh sem in tja in sicer brez slabe vesti (kaj sladkega, celo OH+ beljakovine recimo 1x na teden, ..take stvari). S težo itak nimam težav.
Moj dragi se pa bolj striktno drži , pa grejo kile kljub temu presneto počasi dol. Prihajam do zaključka, da je Monti super za normalno prehrano brez cilja, da shujšaš. Če pa moraš izgubit par kilc, pa po mojem mnenju brez štetja kalorij ne gre.

Tajdin bakala recimo: v principu je to najbrž po Montiju, ampak kako neki naj bi človek hujšal, če redno je tako kalorijsko bombo [sm=zmeden.gif]




*tajda* -> RE: Montignac (31.1.2008 8:15:04)

Evo vam sporočim 4 februarja ko se tehtam,ker hujšam po montiju[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image] Se pa bakalarja res ne more veliko pojest,sploh brez kruha[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




dulcinea -> RE: Montignac (31.1.2008 17:09:20)

Jaz sem pa danes grešila. Prvič. Sem prišla iz službe mal prej, pa se mi ni dalo nič kuhat, pa še ričet je bil kuhan. Pa sem ga pojedla cel krožnik. Pa tko dober je bil. Sam kaj ko je bil noter krompir pa malo od meseka. Ja, saj vem, jutri bo pa spet kilo več.




pikica36 -> RE: Montignac (31.1.2008 18:25:55)

dulcinea- jaz tud sama pečem kruh iz polnozrnate moke in je fuuuul dober.
kar pa se skorje tiče- ko je kruh pečen ga za nekaj minut zavij v vlažno krpo!




dulcinea -> RE: Montignac (3.2.2008 12:20:50)

Spet eno zatišje tu gor. Jaz sem se včeraj z voljo odpravila v bazen. pa je bil zaprt zaradi pustnega rajanja. [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley19.gif[/image]




snorlax -> RE: Montignac (3.2.2008 21:17:38)

Evo, se bom pa še jaz javila tule gor, da ne bo taka praznina. [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image]

Dulci, saj berem redno, samo pisat se mi ne da kaj dosti, pa tudi časa nimam. Na hitro se javim pri Nataši, pa malo pri naših čvekicah, za kaj več pa ni časa, sploh med tednom ne.

Grešila pa ne bom, obljubim, pa če bodo povsod okoli mene krofi. Pa sploh nimam nekih groznih luštov. Upam, da tako tudi ostane.

A mi katera pove, kako in kako dolgo kuha riž? Mislim neoluščenega. Saj je dovoljen, a ne? Do sedaj si ga še nisem pripravila, ker sem ga samo enkrat v življenju kuhala, pa sploh ni hotel bit kuhan, pa še dober ni bil nič. Bom pa še enkrat poskusila. In katero vrsto kupite?

Nočko! Pa jutri lep dan.[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]






*tajda* -> RE: Montignac (4.2.2008 8:45:55)

Evo se javljam da sem po montiju v enem mesecu izgubila 7 kilogramov,tako da ne drži kar je napisala gwasy,no vsaj pri meni ne hvala bogu hehe.Mogoče bi si mogla prebrat knjigo od Montignaca kjer lepo piše da je štetje kalorij nesmiselno.[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




mojamura -> RE: Montignac (4.2.2008 8:51:07)

monti itaq rulz!

jaz sem tudi zgubila kar nekaj kilc, a včeraj sem se prvič malo pregrešila, sem spila čez celi dan nekaj vinčka...

upam da se mi ne bo to zdaj poznalo [sm=smiley36.gif]

drugače pa hujšam brez lahkote....a ni to super??[sm=jezicek.gif][sm=bravo.gif]




qwasy -> RE: Montignac (4.2.2008 11:04:18)

ojla,
Tajda čestitke, hitra si. Moj si je tisto, da je štetje kalorij nesmiselno, tako zelo vzel k srcu, da komaj kaj hujša. Mislim: med 115 in 110 kg pa res ni kakšne strašne razlike In to v pol leta! Ampak teh kil najbrž ne bo dobil nazaj, to pa res. No, saj za to se pa borimo, a ne?
mojamura, tole je pa en bolj zabavnih spodrsljajev tle gor:

IZVIRNO SPOROČILO: mojamura



drugače pa hujšam brez lahkote....a ni to super??





mojamura -> RE: Montignac (4.2.2008 11:06:45)

madona sem se zdaj nasmejala na svoj račun hahahahaha[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




snorlax -> RE: Montignac (4.2.2008 16:13:14)

Še enkrat sprašujem glede riža. Help, please!

Malo višje je moje vprašanje.[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




dulcinea -> RE: Montignac (4.2.2008 16:48:26)

Jaz riža ne jem dosti. Včasih (ampak res poredko) pojem kaj od parboiled. Drugače pa ti ne morem pomagat.




rainbow -> RE: Montignac (4.2.2008 20:43:34)

Snorlax, jaz kupim naravni riž od bogvekatere firme; piše naravni rjavi riž ali nekaj takega in se kuha kar nekaj časa. Mislim da okoli 40 minut. Imaš pa prav glede okusa, ni bogvekaj; morda si narediš kakšno rižoto z gobicami ali zelenjavo, da obogatiš okus.







snorlax -> RE: Montignac (5.2.2008 5:17:55)

Ja, samo sem v trgovini gledala, da piše oluščen, nebrušen riž. Pa je bil bolj rjave barve. A je to OK?

Saj sem mislila, potem za boljši okus, čez prelit dušeno zelenjavo. Malo za spremembo.




snorlax -> RE: Montignac (5.2.2008 5:21:52)

Bom menda začela tule več sodelovat kot pri Bomo zmogle, tam samo nekaj grešijo zadnje čase. [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image] To mi ful zbija motivacijo.[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley21.gif[/image]

Drugače pa mojamura, jaz res ne čutim nobene lakote. Mogoče pa preveč jem, količinsko mislim. [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image] So me moje punce celjske, ki so hujšale ali pa še hujšajo po Montiju okregale, da ne smem bit lačna, ker pol ne bo šlo dol. Pa tudi v knjigi piše, da se moraš vedno najest toliko, da ne čutiš lakote.

Res pa je morda, da so oči lačne hrane, ki je ne smemo jest.[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley13.gif[/image]

Lep dan in veselga pusta hrusta! [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley8.gif[/image]




Stran: <<   < Prejšnja stran  101 102 [103] 104 105   Naslednja stran >   >>