cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

Malčkov tek 2026 je prestavljen

Malčkov tek bo znova povezal več kot 2000 otrok in staršev na Ravnah na Koroškem. Ob 20-letnici Malčkovega športa pripravljajo pester program, ki spodbuja gibanje, druženje in zdrave navade že od najmlajših.

Malčkov tek 2026 je prestavljen

Vodstvo Malčkovega teka je sporočilo, da je zaradi napovedanih neugodnih vremenskih razmer dogodek Malčkov tek prestavljen na nov termin. "Ker gre za organizacijsko zelo obsežen projekt, trenutno skupaj s partnerji in ostalimi deležniki usklajujemo nov datum izvedbe. O njem bomo javnost obvestili takoj po dokončni potrditvi. Varnost otrok in kakovost izvedbe dogodka ostajata naši glavni prioriteti," še sporočajo.

 

Projekt Malčkov šport letos praznuje pomembno obletnico – 20 let delovanja, ki jih bodo obeležili tudi z že 17. tradicionalnim Malčkovim tekom. Gre za enega največjih otroških športno-rekreativnih dogodkov na Koroškem, ki vsako leto združi številne družine z željo po aktivnem preživljanju prostega časa.

 

Več kot le tek

Dogodek bo potekal 16. maja v Grajskem parku na Ravnah na Koroškem, kjer organizatorji pričakujejo več kot 2000 otrok in njihovih staršev. V ospredju je spodbujanje gibanja in zdravega življenjskega sloga, hkrati pa tudi ustvarjanje pozitivnih izkušenj, ki jih otroci povezujejo s športom.

Letos bo dogajanje še posebej živahno, saj se projektu kot ambasador pridružuje Rok Terkaj, ki otroke nagovarja k aktivnemu življenju in pozitivnim vrednotam.

 

malčkov tek

 

Dan, poln doživetij

Malčkov tek ni namenjen le teku. Otroci bodo lahko sodelovali tudi v različnih animacijah, ustvarjalnih delavnicah in glasbenem programu. Vse aktivnosti so za otroke brezplačne, organizatorji pa v sodelovanju s partnerji poskrbijo tudi za drobna presenečenja za udeležence.

Kot poudarja idejni vodja projekta Gregor Likar, dogodek presega športni vidik: otrokom omogoča, da skozi gibanje razvijajo samozavest, občutek pripadnosti in veselje do druženja.

 

malčkob tek

 

Prijave so že odprte

Starši lahko svoje otroke na dogodek prijavijo že zdaj, in sicer TUKAJ. Vsi, ki bodo prijavo oddali do 30. aprila, bodo prejeli tudi posebno darilo – majčko Malčkov tek 2026.

Malčkov tek tako ostaja eden tistih dogodkov, kjer se prepletajo gibanje, igra in družinski čas – vrednote, ki so za razvoj otrok neprecenljive.

Promocijsko sporočilo

Naroči se in spremljaj razvoj svojega otroka!

Brezplačne tedenske e-novičke, ki podrobno spremljajo razvoj tvojega otroka.

Tvoj e-mail

Predvideni datum poroda / rojstni dan

calc-img

Izračunaj datum poroda

news-img

Prvomajski teden v ALEJI

V ALEJI v Ljubljani Šiški pripravljajo pester prvomajski program za vso družino: izmenjevalnico knjig, cirkuško disco zabavo, dirkaško doživetje in družinski zajtrk. Dogajanje dopolnjuje tudi ponudba na ALEJA SKY.

favorite-img

Oglasno sporočilo

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem