writing-img

Dvojni hormonski test - Maribor

clock-img

13.02.2008, 13:28

clock-img

bubyca

pencil-img

33

Ojla nosečke!

Mene pa zanima, kje v Mariboru je mogoče opraviti dvojni hormonski test. Za nuhalno sem naročena pri Pelkičevi, zdaj pa me zanima kako in kaj glede dvojnega hormonskega testa.

Hvala za info!

Lp, Bubyca

clock-img

13.02.2008, 16:02

clock-img

Anonimen

Kaj pa ko bi kar dr. Pelkičevo vprašala, ko boš na pregledu? Itak lahko daš kri tudi kak dan po pregledu. Sem pa prepričana, da v ZD A. Drolca (naspoti sodišča) delajo ta test ali pa vsaj vzamejo kri in pošljejo naprej v laboratorij.

Kolikor mi je znano, dobi izvide G, ki je delal NS, da lahko na novo preračuna tveganje. Potem pa ti te izvide pošlje domov.

Sama nimam izkušenj z DHT, tako da verjetno nisem nič pomagala, upam, da se javi katera, ki ve točno. Predvsem bi pa tudi jaz rada vedela, če se lahko da kri v porodnišnici user posted image

clock-img

13.02.2008, 16:45

clock-img

frutka_

pencil-img

7433

Običajno ti kri za DHT test vzamejo na nuhalni. Najbolje da vprašaš Pelkičevo, ko boš pri njej. Kri morajo vzeti v roku 24ur  merjenja nuhalne.

clock-img

13.02.2008, 18:54

clock-img

eva78

pencil-img

282

Jaz sem bila na nuhalni pri dr.Pelkičevi in ker sem imela pri mojih 28 letih tveganje za DS 1:1188, mi je priporočala DHT. Pustila mi je njen GSM in drugi dan sem šla v porodnišnico MB, kjer sem jo poklicala in se je ona sama s sestro dogovorila,da so mi vzeli kri in jo poslali v LJ.  Potem sem seveda čakala na izvide iz Lj oz. je tudi ona imela skrb,da so mi jih po pošti poslali na dom.

clock-img

13.02.2008, 21:39

clock-img

anarabarbara

pencil-img

138

Jaz ti priporočam trojni hormonski test.

_____________________________

Ko bo posekano zadnje drevo, zastrupljena zadnja reka, ulovljena zadnja riba, takrat bo jasno, da se denarja ne da jesti.

clock-img

14.02.2008, 13:09

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: anarabarbara

Jaz ti priporočam trojni hormonski test.



Trojnega več ne delajo, če že, potem četvernega. Ampak tega se dela kasneje in se rezultatov ne more kombinirat z NS. Sam ČHT je manj zanesljiv kot NS+DHT.

clock-img

18.02.2008, 16:07

clock-img

keti910

pencil-img

8

IZVIRNO SPOROČILO: frutka

Običajno ti kri za DHT test vzamejo na nuhalni. Kri morajo vzeti v roku 24ur  merjenja nuhalne.

clock-img

18.02.2008, 16:10

clock-img

keti910

pencil-img

8

Frutka, kje si zasledila, da je potrebno kri dati 24ur po NS. Jaz sem jo dala kasneje (nekaj manj kot 48ur), sedaj me je pa strah, da rezultati ne bodo verodostojni.

clock-img

18.02.2008, 16:32

clock-img

J.L.

pencil-img

2504

IZVIRNO SPOROČILO: keti910

Frutka, kje si zasledila, da je potrebno kri dati 24ur po NS. Jaz sem jo dala kasneje (nekaj manj kot 48ur), sedaj me je pa strah, da rezultati ne bodo verodostojni.



Nič se ne sekiraj, časa je mislim da celo nekaj dni. Je pisal dr. Pušenjak o tem, samo se mi neda iskat. Lahko ga pa povprašaš sama, če boš bolj mirna.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem