writing-img

Izgubljam voljo,...

clock-img

28.09.2006, 19:58

clock-img

zorica

pencil-img

770



do user posted image .Toliko razočaranj iz meseca v mesec, da  mam občutek da več ne bom zmogla.Ta mesec mi je zamujala šest dni in kljub negativnim testom sem imela upanje do zadnjega.Pa seveda nič.
Sedaj pa sem začela iskati vse negativne stvari če imaš otroka user posted image user posted image user posted image .Vem grozno.Podzavestno sem si začela dopovedovati, če bi imela otroka, ne bi mogla,...Pa imam tak rada otroke, in tako si želim svojega.Bojim se, da se bom res tako prepričala, da jih na koncu ne bom hotela imeti.
Mogoče imam danes en tak večer, ampak sem tako jezna da nama ne rata.25.10 imava prvi razgovor v MB in če se samo spomnim, kako se bo potem vse vleklo (pregledi pa čakanje na izvide ).Mogoče pa mi ni namenjeno imeti otrok pa rinem z glavo skozi zid.Kaj mi je ?user posted image user posted image user posted image user posted image


clock-img

28.09.2006, 20:01

clock-img

jazz

pencil-img

1014

Nič ne obupaj...psiha ful naredi svoje. Jaz sem tudi mislila že potem ko ni in ni ratal.....eh brezveze se trudit očitno.......pol pa kr rata!!!! Vso srečo!

_____________________________

Lep pozdrav! K

clock-img

28.09.2006, 20:03

clock-img

Jacqueline

pencil-img

532

user posted image user posted image user posted image  Te popolnoma razumem!!! Iz srca ti želim, da čim prej zagledaš user posted image user posted image !!!

Lp,
Jackie

clock-img

28.09.2006, 20:17

clock-img

kapica

pencil-img

5103

te cisto razumem. Taksni dnevi pridejo in na sreco tudi minejo. Bos videla, jutri bos spet drugace razmisljala. Jaz sem imela podobne obcutke, in se izgovarjala sama sebi zakaj mi je boljse biti brez. Ko bo tvoj cas prisel bos tudi ti user posted image . Samo verjeti mores. danes pa jokaj in se stisni k svojemu dragemu, pa bo. Saj mine, pa kr pogumno naprej. Preiskave sicer trajajo, ampak cas tak hitro mine, da se sploh ne zavedas.
Veliko srece ti zelim user posted image user posted image user posted image user posted image  in glavo gor!!!

_____________________________

Sedaj nas je pa pet!

clock-img

28.09.2006, 20:29

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Psiha naredi svoje. Najbolje bi bilo - čeprav vem, da je v praksi težko - da se resnično čim manj obremenjuješ s tem, da moraš zanosit. Ko se boš sprostila (ali pa oba s partnerjem), pa vama bo uspelo. Držim pesti, da čimprej. Danes pa preberi kakšno knjigo, poglej kak dober film (najbolje komedijo), potem pa hitro v posteljo - jutri  zagotovo ne boš imela tako črnogledih misli.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

clock-img

28.09.2006, 20:30

clock-img

Anonimen

Poznam primer, ko je ena mamica čakala na svojega drugega otroka 8 let (brez zaščite lepo prosim - kako bi ji nekatere zavidale user posted image ), tretjega je pa potem dobila komaj leto in pol za drugim...

Tak da - ne obupaj. Mogoče imaš težave, ampak poglej na to iz druge strani - vsaj zaščite vama ni treba uporabljat. In je že to en razlog več za uživanje.

Saj vem, bedna tolažba. Ampak mišljena je pozitivno.

clock-img

28.09.2006, 20:51

clock-img

zorica

pencil-img

770



Punce hvala vam.Danes enostavno ni moj dan.Saj bi se že morala navaditi, da sem vsak mesec ob prihodu user posted image take volje.
Bom res šla brat kako knjigo in šla spat.

user posted image ZA VAS


clock-img

28.09.2006, 22:09

clock-img

andreja2000

pencil-img

3448

Zorica,tud jaz sem vedno potrta ob prihoduuser posted image . Tisti dan je obupen,pa tudi če sije vzunaj sonce,je takrat vseeno vse žalostno.user posted image . Vidiš,s tem se nas srečuje veliko in zato vemo,kako ti je danes hudo.Še doro ,da nimamo vse na isti danuser posted image ,ker bi botem vse samo user posted image user posted image user posted image ,tako pa to počnemo na izmene.Danes rabiš tolažbo ti,jutri druga,potem jaz.Vendar je važno,da ko smo čisto na tleh,se znova poberemo in gremo dalje. vem,da se boš tudi ti.
Želim ti ,da čim prej ugledašuser posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

clock-img

29.09.2006, 07:07

clock-img

Klarita

pencil-img

1226

Punce glavo gor, saj nam bo slej ko prej ratalo, vsem. user posted image  Ne smete optimizma izgubit. Saj je meni tudi hudo, ampak vseeno odmislim slabo in upam, na boljše.

clock-img

29.09.2006, 07:26

clock-img

didi1

pencil-img

129

Čisto te razumem,sam bolj ko boš razmišljala o tem slabše bo!Jaz sem dve leti non stop razmišljala o tem kdaj bo test pozitiven pa kaj bo če bom...Potem sem se pa odločila da je brez veze o tem razmišljat,komaj sem se prepričala da sem nehala na to mislit in sem se osredotočila na mojo šolo.In tako sta minila dva meseca, ko mi je men. zamujala že dobrih dvajset dni,ko mi je sestra rekla da bi bilo pa dobro, če bi si kupila test nosečnosti,pa sem ji rekla da brez veze saj nisem (tok sem se prepričala da ne morem zanosit).Potem me je pa skoraj razgnalo od sreče ko sem vidla da je pozitiven.Skratka hočem ti povedat, da se osredotoči na druge stvari (saj vem da je težko),potem boš pa vidla.Zelo veliko je odvisno od psihe!Pa veliko sreče!!! 

clock-img

29.09.2006, 09:18

clock-img

dorina

pencil-img

209

Ravno danes sem od kolegice izvedela, da je ena revica čakala 6 let na user posted image user posted image , pa je ni in ni bilo. Bila je na vseh preiskavah, pa so našli le eno cistico na jajčniku, ki so jo operirali, pa spet ni bilo nič... No in danes izvemo veselo novico, da je v 12 tednu!!!

Tako da ne izgubit upanja, Zorica, le malo manj razmišljaj o tem. Ko bo, pač bo. Držim pesti, da čimprej! user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil dorina -- 29.9.2006 9:22:33 >

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem