writing-img

Izpuščaji

clock-img

21.11.2007, 09:46

clock-img

jazz

pencil-img

1014

Pri Maticu (3leta) sem včeraj opazila malo izpuščajčkov in sicer za ušesi, malo po trebuščku in hrbtu. So pa čisto drobceni rdečkasti in mislim da ga malo srbi. A bi lahko bile to kakšne rdečke al kaj? Tako mali mozoljčki oz. malo hrapavo je...po drugih delih telesa pa nič! Ful čudno. Je pa imel prejšnji četrtek en dan vročino, pol drugi dan je bil pa ok. Ni glih alergik razen na penicilin, tega pa ni dobival. A bi lahko bilo to zaradi baby olja?

_____________________________

Lep pozdrav! K

clock-img

21.11.2007, 10:18

clock-img

Tiamo

pencil-img

3782

Moja je imela take male mazoljčke od vročine oz. ji je bilo v tem letnem času v oblačilih prevroče. Mogoče je to vzrok izpuščajev? lahko je tudi olje, samo ga verjetno uporabljata že dalj časa? Lahko je vzrok tudi v kakšnem materialu, ki ga je imel oblečenegauser posted image

Pri moji je bil ta izpuščaj oz. mazoljčki hrapav in sem zvečer na debelo namazala z hladilnim mazilom in po ene 3dneh jih ni bilo več. Sem jo pa manj oblekla in pazila, da je bil bombaž.

clock-img

21.11.2007, 13:05

clock-img

N _ B

pencil-img

2844

Lahko, da so norice. Mi gremo 2. krog. 4-letnica je šla danes po 14-ih dneh v vrtec, 5,5 mesečnik pa je danes dobil prve pikice (na vratu, boku, trebuščku).

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem