writing-img

LABORATORIJSKI TEST.

clock-img

11.10.2006, 12:15

clock-img

ninika212

pencil-img

16

Haj, zanima me kakšna je razlika med CB in testom, ki ga narediš v laboratoriju? Je res, da so v lab., bolj točni in da ti že par dni pred user posted image  pokaže, če si user posted image ? Ima katera izkušnje s tem, da je bila v lab. , dobila neg. izvid... čez par dni ponovila test doma in videlauser posted image . Kakšne so možnosti za to?
Hvala, LP

clock-img

11.10.2006, 13:00

clock-img

Anonimen

ninika, živjo!

Jst sem delala labaratorijski test krvi, ki je bil nažalost negativen in pri tem je ostalo.
Imela sem IVF in rezultata na labaratorijskem testu naj bi se videl 11. dan po embrio transferju( prenosu zarodka).
Upam, da sem ti kaj pomagala.

clock-img

11.10.2006, 13:31

clock-img

ninika212

pencil-img

16

Hvala poopsie. Jaz sem dala urin... A je to isto verodostojno k krvni test?

clock-img

11.10.2006, 13:37

clock-img

Xandra1

pencil-img

115

Jaz sem naredila CB in je blo user posted image Naslednji dan sem poklicala G in šla z napotnico v labolatorij. Po uri čakanja je bil izvid urina +!
Če si user posted image zagotovo drži user posted image

clock-img

11.10.2006, 13:49

clock-img

ninika212

pencil-img

16

Dejte mi še prosm sam razložit kva je to IVC? Sem namreč še čist nova na tem področju, tko da se še učim, ker sem prava tuntika, kar se teh nosečniških zadev tiče  user posted image user posted image user posted image

clock-img

11.10.2006, 13:50

clock-img

ninika212

pencil-img

16

IVF... sory zmotla

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem