writing-img

NOSEČNOST IN ZDRAVILA - HELP

clock-img

12.09.2005, 07:32

clock-img

MATEJA

pencil-img

195

Pozdrav vsem skupaj!
Nujno potrebujem pomoč, pa ne vem na koga naj se obrnem.Vem da me vi ne boste razočarale, zato vprašanje za vse, ki so imele oz. imajo izkušnje s tem.
Obstaja velika možnost da sem noseča, vendar tega še ne morem nikakor odkriti, ker imam za dobit v nedeljo (18.09.) in sedaj sem se tako močno prehladila, da ne vem, kako se bom pozdravila brez antibiotikov.No počutim se grozno in hotela sem vprašat, kaj lahko od "domače lekarne" spijem (Lekadol, Aspirin C+, Daleron, Coldrex,...) da nebi škodovalo moji bebici, če raste v meni???Saj veste tisti hrvaški pregovor:Bolje sprječit nego lječit!Prosim za čimprejšnjo pomoč, ker sem mal obupana.Vnaprej hvala.

clock-img

12.09.2005, 07:34

clock-img

CUKRČEK

pencil-img

4802

Mislim, da lekadol ne bo škodoval. Glede na to, da smo ga v porodnišnici dobivale po porodu, ko smo dojile in naj ne bi škodoval otroku.

clock-img

12.09.2005, 07:39

clock-img

hati

pencil-img

603

Dobro jutro


Torej, če misliš da brez antibiotikov ne bo šlo, je najboljše da odpeketaš k zdravniku. Poveš da obstaja možnost nosečnosti in ti bo predpisal antibiotike, ki so neškodljivi plodu. Aja pa še pregovor ti povem po slovensko. Bolje preventiva kot pa kurativa.    

pozdravček.

clock-img

12.09.2005, 07:39

clock-img

MATEJA

pencil-img

195

Ja tudi meni se zdi, da ko je bila sestra noseča, ji je G rekla, da lahko vzame vse kar vsebuje paracetamol.In lekadol ga ima, ampak v priloženih navodilih povsod piše, da noseče in doječe ne smejo jemat zdravil brez posveta z zdravnikom.Bo, ne vem, ma bom vzela enega, ker res ne zdržim več.Hvala lepa za takojšnji odgovor Cukrček in veliko lepih trenutkov ti želim.

clock-img

12.09.2005, 08:42

clock-img

SANDRA

pencil-img

135


Najbolje ja da greš do zdravnika in mu poveš kako pa kaj... drugače so pa meni pri vsaki nosečnosti svetovali samo lekadol,kljub močnim glavobolom nisem smela vzeti nič drugega.....
Mateja pa čajček,postelja pa pa bo prehlad zginil...

   LP

clock-img

12.09.2005, 08:48

clock-img

SaaS

pencil-img

1457

Lekadol, so tudi meni med nosečnostjo svetovali pri prehladu. Aspirina pa ne jest (ker vsebuje acetilsalicilno kislino). Če pa rabiš antibiotike, moraš pa itak h zdravniku, ker brez recepta jih ne dobiš. Tam pa povej, da si mogoče noseča.

clock-img

12.09.2005, 09:25

clock-img

tejčica

pencil-img

2674

Tudi mene je prejšnji teden ujel močen prehlad in sem celo obležala z vročino skoraj 40°. Ker tudi delamo na nisem upala vzeti kateregakoli zdravila. Vzela sem lekadol, ker sem ga tudi jaz dobivala v porodnišnici po rojstvu hčerkice, torej ne more škoditi. Delala sem tudi inhalacije s kamilico, pa seveda veliko čajčka z medom in limono.

clock-img

12.09.2005, 09:44

clock-img

MATEJA

pencil-img

195

Ma zlate ste, kaj bi brez vas!!!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem