writing-img

Otroku lahko ime spremenite

clock-img

14.07.2011, 13:23

clock-img

RR raziskuje

pencil-img

205

Ste vedeli, da lahko otroku večkrat spremenite ime?

Preberite si: http://www.ringaraja.net/clanek/osebno-ime-lahko-otroku-veckrat-spremenite_4682.html

clock-img

15.07.2011, 12:51

clock-img

Helenc80

pencil-img

32

Meni se zdi to čista traparija... starša bi morala biti po mojem v stanju izbrat "pravo" ime otroku v prvo. Na ta način pa se (nekaterim, ki so podvrženi temu) pušča možnost eksperimentiranju z imeni... No, če to komu pride prav, seveda ok in dobrodošlo, jaz tega ne podpiram user posted image .

clock-img

15.07.2011, 16:19

clock-img

ksenija12

pencil-img

894

jap..vemo:) Mi imena nismo spremenili, smo mu pa enega dodali. Zakaj-iz preprostega razloga - pred rojstvom smo mu izbrali ime, ko pa se je rodil, se ga je oprijelo eno čisto drugo ime. Takrat sem mislila, da je to pač neka faza, ampak on dejansko paše k temu 'novemu', ob rojstvu izrečenemu imenu. In po skoraj 5-ih letih sliši samo na to ime. In zdaj ima dve imeni..No, iz tega razloga je ta drugi otrok ime dobil šele po rojstvu:)..in vsi nadaljni bodo tudi:)

_____________________________

http://www.popolna-kmetica.blogspot.com/

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem