cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Posedanje dojencka

clock-img

23.06.2021, 16:06

clock-img

mama_fantka

pencil-img

1

Zdravo.

Mene pa zanima ali ve posedate oz. ste posedale svoje otroke ali cakate oz. ste cakale da se sami usedejo? Kolegica ima isto starega otroka kot jaz (7 mesecev) in njen ze sedi s pomocjo posedanja seveda. Jaz si pa ravno ne upam, zato me zanima vase mnenje. 

clock-img

24.06.2021, 10:57

clock-img

Lara94

pencil-img

45

Živjo, ne razberem ravno ali vaš otročiček že samostojno sedi ali ne. Jaz sem svoje posedala, ko sta imeli dovolj ravnotežja, da sta obsedeli. Mi je pa fizioterapevtka rekla, da če nimajo ravne hrbtenice v sesečem položaju, naj bo sedenja čim manj. 

clock-img

24.06.2021, 23:30

clock-img

ninakorosec

pencil-img

12

Zdravo, pri nas sta se hčerka in sin oba sama vsedla pri podobni starosti. Osebno bi pustila da sama osvoji, vaja dela mojstra! :)




Otroške Kuhinje

clock-img

26.06.2021, 11:01

clock-img

Tasykaa RR

pencil-img

246

Tudi jaz sem ga posedala, in to celo po nasvetu Ped..... in je potem bolj dolgo rabil da se je sam usedel pri 10mesecih šele, sem pa zacela malo vadit z njim kako iz trebuščka preko boka v bočni sed in sedenje, in je nama uspelo 🙏 to ne pomeni da sem z njim vadla cele dneve, pac ko sma bla na tleh malo ob igri tu in tam 😉 

clock-img

29.07.2021, 21:31

clock-img

Lelly28 RR

pencil-img

399

Meni so vsi svetovali, naj ga ne posedam. Sem pa delala vaje za bočni sed in s tem krepila mišise. Samostojno naj bi otroci sedeli pri nekje 9mesecih- nekateri preje ,(sploh tisti daljši) pa malce kasneje. Prehitro posedanje pa vodi v deformacijo hrbtenice, saj mišise še niso dovolj močne, da bi držale telo.

clock-img

19.01.2022, 04:20

clock-img

bestgood

pencil-img

2

became a searcher,wanting to discover who i was and what made me precise. my view of myself turned into changing. i desired a stable base to start from. i commenced to resist3 stress to behave in ways that i didn’t like any greater,and i used to be delighted by who i in reality become. i got here to feel a good deal extra sure that no one can ever take my region.
https://www.bestgoodarticle.com

clock-img

19.01.2022, 04:20

clock-img

bestgood

pencil-img

2

became a searcher,wanting to discover who i was and what made me precise. my view of myself turned into changing. i desired a stable base to start from. i commenced to resist3 stress to behave in ways that i didn’t like any greater,and i used to be delighted by who i in reality become. i got here to feel a good deal extra sure that no one can ever take my region.
https://www.bestgoodarticle.com

clock-img

19.05.2022, 19:08

clock-img

Flameboy

pencil-img

21

Čudoviti telegrami in darila ob rojstvu otroka ->> https://prvipaketek.si

< Sporočilo je popravil Flameboy -- 19.5.2022 19:10:25 >


_____________________________

.super kjut

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem