cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Prehlad,ki je postal...ne vem kaj

clock-img

12.10.2006, 20:49

clock-img

jazz

pencil-img

1014

Pri mojem ubogem 22 mesecev starem Maticu. Vleče se nam od prvega dne v vrtcu,kjer je bil vsega skupaj ene 12 dni...ostalo pa doma. Sedaj mu je zdravnik predpisal še ventulin vpihe na šest-štiri ure in ni mi jasno kaj bo iz tega nastalo...poleg tega da že drugič jemljemo še hiconcil antibiotik. Ali ima še katera podobne izkušnje s tako malim otročkom in s tem ventulinom...seveda me zanima če je bilo zdravljenje uspešno in če se je ponavljalo. Kar strah me je vsega tega,ker je tako bogi in nisem navajena,ker praktično ni bil še nikoli tako resno bolan! Hvala za odgovore!!!

_____________________________

Lep pozdrav! K

clock-img

12.10.2006, 21:42

clock-img

sjug

pencil-img

334

Pozdravljena jazz!

Pri nas se je nekaj takega začelo pri 9 mesecih. Pa ni bil v vrtcu, mu je pa sestrica iz vrtca prinesla ta prav virus. Naj te vprašam, kdaj je bil nazadnje cepljen? Verjemi, čeprav vem, da si sedaj utrujena in predvsem psihično izčrpana od skrbi, verjemi, da se bodo stvari unesle. Ventulin ni nič slabega. Dejansko sploh ne zdravi, temveč širi alveole (to so pljučni mešički), da otrok prejme več kisika. Berodual je nekoliko močnejši in je tudi zdravilo.  Antibiotik je otrok verjetno dobil zaradi bakterijske okužbe. V izogib težavam s pljučki priporočam:
1. kravje mleko zamenjati s kozjim, najbolj z domačim od kmeta
2. iz jedilnika izpustiti sire, čim manj skut, jogurte poredko
3. banane črtati popolnoma
4. sladkarije oz. bel sladkor res občasno na jedilniku

Pri nas učinkuje. Veliko zdravja vama želim,

Sandra





_____________________________

Never Ever Give Up!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem