writing-img

Spanje 15-mesečnice

clock-img

09.11.2006, 08:14

clock-img

ery

pencil-img

1675

Ojla... mene pa zanima kako spijo vaši malčki ponoči? Ali spijo non stop, da se nič ne zbudijo, ali se še kaj zbujajo? Ker moja hčerka se ponavadi 3-4x ponoči začne jokat v spanju in pol jo moraš umirit..kot da bi kaj sanjala. Ponavadi celo miži.
je kar naporno to vstajanje user posted image .. pol ji pa dam dudo in je ok. A se še kateri to dogaja?

clock-img

09.11.2006, 08:50

clock-img

Dejča

pencil-img

1332

Naša 16-mesečnica že od 3. tedna dalje prespi vso noč brez zbujanja in vmesnega hranjenja. Tudi če ponoči kdaj zajoka, je to večinoma v sanjah in jo pustim, da zaspi (ponavadi tako ne bedi) oz. spi dalje in ne vstajam. Najbrž jo s tem, ko greš k njej, samo še dodatno predramiš. Pusti jo nekaj časa in če ne bo dolgo jokala, bo tako zaspala nazaj. Dude pa naša ni nikoli imela, tako da glede tega ti pa ne morem svetovati.

clock-img

09.11.2006, 08:57

clock-img

total

pencil-img

4453

Ja se,pa smo stari že 2 leti,nažalostuser posted image .

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!

clock-img

09.11.2006, 09:02

clock-img

Katrin

pencil-img

4173

Stari smo 20 mesecev in se še vedno zbujamo 2x ali 3x na noč....

Bo minilo user posted image

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...


clock-img

09.11.2006, 09:12

clock-img

Felicity

pencil-img

4257

Tudi pri nas se to občasno pojavlja. Ima pa v posteljici več dud, ki ji v (pol)snu sama najde, in se pomiri.
Včasih, ko se prav zbudi in je duda ne pomiri, ji naredim kakav. Ko spije je spet vse ok in zaspi takoj, ko sprazni flaško. (Jo zbudi lakota.)
Je pa od 3m do 1 leta spala cele noči. Nismo niti vedeli kaj imamo.

Potem pa...

... sem srečna če spim eno celo noč na teden.

clock-img

09.11.2006, 09:23

clock-img

beti 1

pencil-img

1684

Nočem nobene prestrašit, ampak naš starejši ima skoraj tri leta, pa se še vedno ponoči tudi po 3x prebudi in tako dere, da ga moram it potolažit. Je pa res da zelo živo sanja (pogosto se v spanju vsede in govori- podoživlja dogodke dneva) in ta zadnja polna luna ga je glede tega čisto iz tira vrgla. Od nedelje še ni prespal noči brez da bi se trikrat zbudil.

clock-img

09.11.2006, 09:28

clock-img

smrka

pencil-img

3582

Moja spi celo noc, stara 15 mescev. Se pa zgodi kdaj da se zbudi in joka mize... in jo moram nosit, in mi komaj zaspi.. tako da, ce jo potolazis tako hitro z dudo je ok.


clock-img

09.11.2006, 09:45

clock-img

katarina2004

pencil-img

302

Mi smo stari 16 mesecev. S spanjem je pa tako ponavadi se zbudi 1-2x na noč ponavadi dobi flašo pa takoj zaspi nazaj, če pa joka pa gre spat k nama, da ga potolaživa. Se pa zgodi, da prespi tudi 10-11 ur v kosu. Čisto odvisno.

clock-img

09.11.2006, 12:07

clock-img

L & L

pencil-img

997

Oj. Moj 16 mesečnik je res pravi mesečnik user posted image . Ponoči se mi še vedno veliko zbuja, in mi man spi kot takrat ko je biu star 2 meseca. Zbuja se od 2 do 3 na noč ampak to tako da če bi ga pustila da joka, bi ostau brez glasilk, al pa bi se razpoču. Pri nas pomaga samo to da gre moj lubi k njemu spat, tko se vsaj mal naspimo.
No da ne govorim o vstajanju, zbudi se ob 4 do 5 in to je konec spanja, zelo redko do 6 ih more bit res že praznik, aja spat gre pa ob 7 ih 8 ih.
Jaz se tolažim da bo že enkrat do 20 leta prespau celo noč, no ja pol pa jaz ne bom spala ker me bo skrbel, če bo kje zunaj user posted image .
Lp.

_____________________________

Patrik 24.6.2005
Loris 14.8.2006
Orson 15.4.2009
I & L 26.6.2004



http://patrik-loris.moj-album.com/

clock-img

09.11.2006, 12:44

clock-img

sanja5

pencil-img

16

No pri nas je pa tako. Do enega leta smo našo punčko povsod hvalili kako spi že od 1 meseca dalje. No in sedaj nas že 2 meseca trenira po 5x na noč. Tudi pri nas je tako, da joka v spanju in mislim, da je to povezano z vrtcem katerega obiskuje od 12 meseca dalje. Sicer se mi zdi da se tam
dobro počuti no ampak ne vem. Bila je vmes tudi nekaj bolna tako, da res ne vem posledica česa je to nespanje. Ne vem pa kaj naj naredim. Če jo vzamem iz postelje dobi še večji napad joka, če jo pustim se joka še naprej, duda ne pomaga, čaj ne pomaga tako da res ne vem več kaj naj naredim. Vesela bom še kakšnih vaših predlogov. Z decembrom se selimo in takrat jo bomo lahko dali tudi v svojo sobo... mislite da bo boljše?

 
Hvala vam da delite vaše izkušnje.
 

clock-img

14.11.2006, 21:08

clock-img

tina104

pencil-img

1639

Ery, sem ti pozabila odgovorit na temi avgustovke:

tudi naš 15-mesečnik se zbuja ponoči. Ponavadi 2 do 3x oz. 2x ponoči, tretjič pa ob pol šestih zjutraj. Redko se zgodi, da se zbudi samo 1x, če pa se, potem pa je jutro ponavadi že ob pol petih, petih. Da bi spal več kot šest ur skupaj, se še ni zgodilo. Pa še teh 6 ur je enkrat na mesec. Drugače spi nekje po 3 ure skupaj.

Če je Nika že prej veliko bolje spala, je to zdaj po moje zaradi zobkov. Naš Aljaž se tudi zbuja po 5x, 8x... na noč, potem pa pride ven zobek.

_____________________________

20. 8. 2005 se je rodil naš Aljaž

clock-img

15.11.2006, 09:54

clock-img

Badeja

pencil-img

223

Kaj je to spanje? user posted image user posted image user posted image  

Stari smo 14, 5 mesecev in lahko na prste ene roke preštejem prespane noči. user posted image

Nisi edina, jaz tudi cele noči skačem in se sprašujem ali je še kdo s podobno težavo. Zjuraj pa smo že ob 6- ih pokonci.

Saj bodo zrastli user posted image

LP

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem