cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

alpsko mleko

clock-img

10.09.2004, 12:08

clock-img

mehurčica

pencil-img

3735

Včeraj in danes sem Davidu dala prvič Alpsko mleko0,5 med hrano. Včeraj v pire, danes pa v sadni shake(jabolka, hruška, rozine, banana). In obakrat sem mleko prevrela. A je to nujno, da ga zavrem ali lahko v shake dam kar hladnega?

Lp:miska:

clock-img

10.09.2004, 12:14

clock-img

*maja

pencil-img

2075

Pri mas mleka nikoli ne prevremo, če je potrebno ga smo pogrejem, da ni hladno...

clock-img

10.09.2004, 12:21

clock-img

Teni_

pencil-img

6466

Jaz sem ga na začetki sicer grela, ampak mislim, da ni potrebno. Zdaj ga samo zagrejem(ko delam npr. čokolino).
Lp,
Mojca:rozica:

clock-img

10.09.2004, 13:17

clock-img

Seven*

pencil-img

6206

Alpsko mleko je termicno obdelano na visokih temperaturah. Mislim, da ni potrebno dodatno prekuhavanje..

David, dober tek!! (to bi se jaz jedla) :))

clock-img

10.09.2004, 14:25

clock-img

Alexandra

pencil-img

115

Alpskega mleka ne rabiš prekuhavat.

Tudi mi smo imeli "light" zadeve - 0,5, pa nas je pediatrinja nahrulila, zakaj light zadeve, otroci rabijo polnomastno mleko, jogurte,...

Zato zdaj uporabljamo bolj "mastne" zadeve, pa se obnese.

L.P., :sloncek:

clock-img

10.09.2004, 15:44

clock-img

Mandarin

pencil-img

96

Ja, otroci rabijo polnomastno mleko. Poglej na Hipp, Aptamil ali kakrkoli že pač: Mislim, da piše na Hipp 2 škatli, da je 3,7% maščobe!
lp in dober tek!

clock-img

10.09.2004, 16:01

clock-img

mehurčica

pencil-img

3735

Hvala za odgovore.

:ups:Sem mislila, da mu morem postopoma dajat bolj mastno mleko. Sem mu dala komaj 2x. Torej mu kar s prve lahko dam 3,2???:zmeden:

Lp:miska:

clock-img

04.10.2004, 20:39

clock-img

niki5

pencil-img

1902

Meni je pediatrinja nekoč rekla, da če bi vedela kaj vse je v Alpskem mleku ga ne bi pila. Jaz če se le da uporabljam sveže mleko.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem